StatusNet - en to uk translation catalogue (1077 entries)

en:  (free service)
uk:  (безкоштовно)

en:  Try using another %s format.
uk:  Спробуйте використати інший %s формат.

en:  except this private data: password, email address, IM address, and phone number.
uk:  окрім цих приватних даних: пароль, електронна адреса, адреса IM, телефонний номер.

en:  tagged %s
uk:  позначено з %s

en: %%%%site.name%%%% groups let you find and talk with people of similar interests. After you join a group you can send messages to all other members using the syntax "!groupname". Don't see a group you like? Try [searching for one](%%%%action.groupsearch%%%%) or [start your own!](%%%%action.newgroup%%%%)
uk: Групи на сайті %%%%site.name%%%% дозволять Вам відшукати людей зі спільними інтересами. Лише приєднайтеся до групи і надсилайте повідомлення до усіх її учасників використовуючи просту команду "!groupname" у тексті повідомлення. Не бачите групу, яка Вас цікавить? Спробуйте її [знайти](%%%%action.groupsearch%%%%) або [створіть власну!](%%%%action.newgroup%%%%)

en: %1$s (%2$s) is wondering what you are up to these days and is inviting you to post some news.
    
    So let's hear from you :)
    
    %3$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %4$s
uk: %1$s (%2$s) цікавиться як Ваші справи останнім часом і пропонує про це написати.
    
    Може розповісте, що в Вас нового? Задовольніть цікавість друзів! :)
    
    %3$s
    
    Не відповідайте на цей лист; відповідь ніхто не отримає.
    
    З найкращими побажаннями,
    %4$s

en: %1$s (%2$s) sent you a private message:
    
    ------------------------------------------------------
    %3$s
    ------------------------------------------------------
    
    You can reply to their message here:
    
    %4$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %5$s
uk: %1$s (%2$s) надіслав(ла) Вам приватне повідомлення:
    
    ------------------------------------------------------
    %3$s
    ------------------------------------------------------
    
    Можете відповісти тут:
    
    %4$s
    
    Не відповідайте на цей лист; відповідь ніхто не отримає.
    
    З найкращими побажаннями,
    %5$s

en: %1$s (@%7$s) just added your notice from %2$s as one of their favorites.
    
    The URL of your notice is:
    
    %3$s
    
    The text of your notice is:
    
    %4$s
    
    You can see the list of %1$s's favorites here:
    
    %5$s
    
    Faithfully yours,
    %6$s
uk: %1$s (@%7$s) щойно додав(ла) Ваш допис %2$s до обраних.
    
    URL-адреса Вашого допису:
    
    %3$s
    
    Текст Вашого допису:
    
    %4$s
    
    Ви можете переглянути список улюблених дописів %1$s тут:
    
    %5$s
    
    Щиро Ваші,
    %6$s

en: %1$s (@%9$s) just sent a notice to your attention (an '@-reply') on %2$s.
    
    The notice is here:
    
    	%3$s
    
    It reads:
    
    	%4$s
uk: %1$s (@%9$s) пропонує до Вашої уваги наступний допис (це '@-відповідь') %2$s.
    
    Допис тут:
    
    	%3$s
    
    Текст:
    
    	%4$s

en: %1$s / Updates mentioning %2$s
uk: %1$s / Оновленні відповіді %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s
uk: %1$s запросив(ла) Вас приєднатися до нього(неї) на %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
    
    %2$s is a micro-blogging service that lets you keep up-to-date with people you know and people who interest you.
    
    You can also share news about yourself, your thoughts, or your life online with people who know about you. It's also great for meeting new people who share your interests.
    
    %1$s said:
    
    %4$s
    
    You can see %1$s's profile page on %2$s here:
    
    %5$s
    
    If you'd like to try the service, click on the link below to accept the invitation.
    
    %6$s
    
    If not, you can ignore this message. Thanks for your patience and your time.
    
    Sincerely, %2$s
uk: %1$s запросив(ла) Вас приєднатися до нього(неї) на %2$s (%3$s).
    
    %2$s — це сервіс мікроблоґів що дозволяє Вам знаходитись у курсі подій, які відбуваються з Вашими знайомими і тими особами, якими Ви цікавитесь.
    
    Також Ви маєте можливість ділитись новинами про себе, своїми думками, подіями у житті, розміщуючи все це у режимі «онлайн» для своїх знайомих та друзів. А ще це чудовий спосіб зустріти нових друзів зі спільними інтересами.
    
    %1$s говорить:
    
    %4$s
    
    Ви можете переглянути профіль %1$s на %2$s тут:
    
    %5$s
    
    Якщо Ви виявили бажання спробувати користуватись даним сервісом, то перейдіть за посиланням внизу, аби погодитись із запрошенням.
    
    %6$s
    
    Якщо ж ні, то просто проігноруйте це повідомлення. Дякуємо за розуміння та витрачений час.
    
    Щиро Ваші, %2$s

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
uk: %1$s тепер слідкує за Вашими дописами на %2$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    Faithfully yours,
    %7$s.
    
    ----
    Change your email address or notification options at %8$s
uk: %1$s тепер слідкує за Вашими дописами на %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    Щиро Ваші,
    %7$s.
    
    ----
    Змінити електронну адресу або умови сповіщення — %8$s

en: %1$s updates that reply to updates from %2$s / %3$s.
uk: %1$s оновив цю відповідь на допис від %2$s / %3$s.

en: %1$s's status on %2$s
uk: %1$s має статус на %2$s

en: %s (@%s) added your notice as a favorite
uk: %s (@%s) додав(ла) Ваш допис обраних

en: %s (@%s) sent a notice to your attention
uk: %s (@%s) пропонує до Вашої уваги наступний допис

en: %s - %s
uk: %s — %s

en: %s / Favorites from %s
uk: %s / Обрані від %s

en: %s and friends
uk: %s з друзями

en: %s and friends, page %d
uk: %s з друзями, сторінка %d

en: %s blocked profiles
uk: Заблоковані профілі %s

en: %s blocked profiles, page %d
uk: Заблоковані профілі %s, сторінка %d

en: %s blocked users
uk: %s заблокувані користувачі

en: %s group
uk: Група %s

en: %s group members
uk: Учасники групи %s

en: %s group members, page %d
uk: Учасники групи %s, сторінка %d

en: %s group, page %d
uk: Група %s, сторінка %d

en: %s groups
uk: %s групи

en: %s groups, page %d
uk: Групи %s, сторінка %d

en: %s has no subscribers. Want to be the first?
uk: %s ще не має підписчиків. Будете першим?

en: %s has no subscribers. Why not [register an account](%%%%action.register%%%%) and be the first?
uk: %s ще не має підписчиків. Чому б не [зареєструватись](%%%%action.register%%%%) і не стати першим?

en: %s hasn't added any notices to his favorites yet. Post something interesting they would add to their favorites :)
uk: %s поки що не вподобав жодних дописів. Може Ви б написали йому щось цікаве? :)

en: %s hasn't added any notices to his favorites yet. Why not [register an account](%%%%action.register%%%%) and then post something interesting they would add to their favorites :)
uk: %s поки що не вподобав жодних дописів. Чому б не [зареєструватись](%%%%action.register%%%%) і не написати щось цікаве, що мало б сподобатись цьому користувачеві :)

en: %s is already an admin for group "%s".
uk: %s вже є адміном у групі "%s".

en: %s is not a member of any group.
uk: %s не є учасником жодної групи.

en: %s is not a supported filetype on this server.
uk: %s не підтримується як тип файлу на цьому сервері.

en: %s is not a valid color!
uk: %s є неприпустимим кольором!

en: %s is not a valid color! Use 3 or 6 hex chars.
uk: %s неприпустимий колір! Використайте 3 або 6 знаків (HEX-формат)

en: %s is not listening to anyone.
uk: %s не відслідковує нічого

en: %s joined group %s
uk: %s приєднався до групи %s

en: %s left group %s
uk: %s залишив групу %s

en: %s public timeline
uk: %s загальна стрічка

en: %s status
uk: %s статус

en: %s subscribers
uk: Підписані до %s

en: %s subscribers, page %d
uk: Підписані до %s, сторінка %d

en: %s subscriptions
uk: Підписки %s

en: %s subscriptions, page %d
uk: Підписки %s, сторінка %d

en: %s timeline
uk: %s стрічка

en: %s updates favorited by %s / %s.
uk: %s оновлення обраних від %s / %s.

en: %s updates from everyone!
uk: %s оновлення від усіх!

en: %s's favorite notices
uk: Обрані дописи %s

en: %s's favorite notices, page %d
uk: Обрані дописи %s, сторінка %d

en: %s's groups
uk: %s групи

en: %s, page %d
uk: %s, сторінка %d

en: (None)
uk: (Пусто)

en: (You should receive a message by email momentarily, with instructions on how to confirm your email address.)
uk: (Ви маєте негайно отримати листа електронною поштою, в якому знаходитимуться інструкції щодо підтвердження Вашої електронної адреси.)

en: (none)
uk: (пусто)

en: **%%site.name%%** is a microblogging service brought to you by [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).
uk: **%%site.name%%** — це сервіс мікроблоґів наданий вам [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).

en: **%%site.name%%** is a microblogging service.
uk: **%%site.name%%** — це сервіс мікроблоґів.

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
uk: **%s** є власником акаунту на сайті %%%%site.name%%%% — сервісі [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/).

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. [Join now](%%%%action.register%%%%) to follow **%s**'s notices and many more! ([Read more](%%%%doc.help%%%%))
uk: **%s** користується %%%%site.name%%%% — сервісом [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/). [Приєднуйтесь](%%action.register%%) зараз і слідкуйте за дописами **%s**, також на Вас чекає багато іншого! ([Дізнатися більше](%%doc.help%%))

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. Its members share short messages about their life and interests.
uk: **%s** це група користувачів на %%site.name%% — сервісі [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/). Члени цієї групи роблять короткі дописи про своє життя та інтереси.

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. Its members share short messages about their life and interests. [Join now](%%%%action.register%%%%) to become part of this group and many more! ([Read more](%%%%doc.help%%%%))
uk: **%s** це група на %%%%site.name%%%% — сервісі [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/). Члени цієї групи роблять короткі дописи про своє життя та інтереси. [Приєднуйтесь](%%action.register%%) зараз і долучіться до спілкування! ([Дізнатися більше](%%doc.help%%))

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces
uk: 1-64 літери нижнього регістра і цифри, ніякої пунктуації або інтервалів

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces. Required.
uk: 1-64 літери нижнього регістра і цифри, ніякої пунктуації або інтервалів. Неодмінно.

en: 6 or more characters
uk: 6 або більше знаків

en: 6 or more characters, and don't forget it!
uk: 6 або більше знаків, і не забудьте їх!

en: 6 or more characters. Required.
uk: 6 або більше знаків. Неодмінно.

en: A confirmation code was sent to the IM address you added. You must approve %s for sending messages to you.
uk: Код підтвердження був відправлений на адресу IM, яку Ви додали. Ви повинні затведити %s для відправлення вам повідомлень.

en: A confirmation code was sent to the email address you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
uk: Код підтвердження був відправлений на електронну адресу, яку Ви додали. Перевірте вхідну пошту (і теку зі спамом також!), там має бути код та подальші інструкції.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your phone for the code and instructions on how to use it.
uk: Код підтвердження був відправлений на телефонний номер, який Ви додали. Перевірте вхідні повідомлення, там має бути код та подальші інструкції.

en: A file this large would exceed your monthly quota of %d bytes.
uk: Розміри цього файлу перевищують Вашу місячну квоту на %d байтів.

en: A file this large would exceed your user quota of %d bytes.
uk: Розміри цього файлу перевищують Вашу квоту на %d байтів.

en: A list of the users blocked from joining this group.
uk: Список користувачів блокованих в цій групі.

en: A list of the users in this group.
uk: Список учасників цієї групи.

en: A selection of some of the great users on %s
uk: Вибірка з деяких видатних користувачів на %s

en: API method not found!
uk: API метод не знайдено!

en: API method not found.
uk: API метод не знайдено.

en: API method under construction.
uk: API метод наразі знаходиться у розробці.

en: About
uk: Про

en: About: %s
uk: Про мене: %s

en: Accept
uk: Погодитись

en: Access
uk: Погодитись

en: Account
uk: Акаунт

en: Add
uk: Додати

en: Add or edit %s design
uk: Додати або редагувати дизайн %s

en: Add or edit %s logo
uk: Додати або редагувати логотип %s

en: Add to favorites
uk: Додати до обраних

en: Address
uk: Адреса

en: Addresses of friends to invite (one per line)
uk: Адреси друзів куди надсилатимуться запрошення (кожна адреса окремим рядком)

en: Admin
uk: Адмін

en: Admins
uk: Адміни

en: After
uk: Вперед

en: Ajax Error
uk: Помилка в Ajax

en: Alias "%s" already in use. Try another one.
uk: Додаткове ім’я "%s" вже використовується. Спробуйте інше.

en: Alias can't be the same as nickname.
uk: Додаткове ім’я не може бути таким самим що й основне.

en: Aliases
uk: Додаткові імена

en: All
uk: Всі

en: All
uk: Всі

en: All groups
uk: Всі групи

en: All members
uk: Всі учасники

en: All subscribers
uk: Всі підписчики

en: All subscriptions
uk: Всі підписки

en: All the direct messages sent from %s
uk: Всі прямі повідомлення надіслані від %s

en: All the direct messages sent to %s
uk: Всі прямі повідомлення надіслані до %s

en: Allow friends to nudge me and send me an email.
uk: Дозволити друзям «розштовхати» мене, надіславши мені листа.

en: Already logged in.
uk: Тепер Ви увійшли.

en: Already subscribed!
uk: Вже підписаний!

en: Always
uk: Завжди

en: Are you sure you want to block this user? Afterwards, they will be unsubscribed from you, unable to subscribe to you in the future, and you will not be notified of any @-replies from them.
uk: Впевнені, що бажаєте блокувати цього користувача? Позаяк, його буде відписано від Вас, він не зможе підписитасть до Вас у майбутньому і Ви більше не отримуватимете жодних дописів від нього.

en: Are you sure you want to block user "%s" from the group "%s"? They will be removed from the group, unable to post, and unable to subscribe to the group in the future.
uk: Впевнені, що бажаєте блокувати користувача "%s" у групі "%s"? Його буде позбавлено членства у групі, він не зможе сюди писати, а також не зможе знову вступити до групи.

en: Are you sure you want to delete this notice?
uk: Ви впевненні, що бажаєте видалити цей допис?

en: Are you sure you want to delete this user? This will clear all data about the user from the database, without a backup.
uk: Впевнені, що бажаєте видалити цього користувача? Усі дані буде знищено без можливості відновлення.

en: Attach
uk: Вкласти

en: Attach a file
uk: Вкласти файл

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Author
uk: Автор

en: Authorize subscription
uk: Авторизувати підписку

en: Automatic shortening service to use.
uk: Доступні сервіси.

en: Automatically login in the future; not for shared computers!
uk: Автоматично входити у майбутньому; не для комп’ютерів загального користування!

en: Automatically subscribe new users to this user.
uk: Автоматично підписувати нових користувачів до цього користувача.

en: Automatically subscribe to whoever subscribes to me (best for non-humans)
uk: Автоматично підписуватись до тих, хто підписався до мене. (Якщо Ви — бот, то це саме для Вас. Слава роботам!)

en: Available characters
uk: Лишилось знаків

en: Avatar
uk: Аватара

en: Avatar URL ‘%s’ is not valid.
uk: URL-адреса автари ‘%s’ помилкова.

en: Avatar deleted.
uk: Аватару видалено.

en: Avatar directory
uk: Директорія аватари

en: Avatar directory not writable: %s
uk: Щось не так із написанням директорії аватари: %s

en: Avatar path
uk: Шлях до аватари

en: Avatar server
uk: Сервер аватари

en: Avatar settings
uk: Налаштування аватари

en: Avatar updated.
uk: Аватару оновлено.

en: Avatars
uk: Аватари

en: Awaiting confirmation on this address. Check your Jabber/GTalk account for a message with further instructions. (Did you add %s to your buddy list?)
uk: Очікування підтвердження цієї адреси. Перевірте свій Jabber/GTalk акаунт, туди має надійти повідомлення з подальшими інструкціями. (Ви додали %s до Вашого списку контактів?)

en: Awaiting confirmation on this address. Check your inbox (and spam box!) for a message with further instructions.
uk: Очікування підтвердження цієї адреси. Перевірте вхідну пошту (і теку зі спамом також!), там має бути повідомлення з подальшими інструкціями.

en: Awaiting confirmation on this phone number.
uk: Очікування підтвердження телефонного номера.

en: Background
uk: Фон

en: Background directory
uk: Директорія фонів

en: Background directory not writable: %s
uk: Щось не так із написанням директорії фону: %s

en: Background path
uk: Шлях до фонів

en: Background server
uk: Сервер фонів

en: Backgrounds
uk: Фони

en: Bad default color settings:
uk: Помилка кольорів за замовчуванням:

en: Badge
uk: «Розштовхати»

en: Basic settings for this StatusNet site.
uk: Загальні налаштування цього сайту StatusNet.

en: Basic site configuration
uk: Основна конфігурація сайту

en: Be the first to [post on this topic](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s)!
uk: Станьте тим, хто напише перший [допис до цього топіку](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s)!

en: Be the first to add a notice to your favorites by clicking the fave button next to any notice you like.
uk: Додайте свій перший вподобаний допис, варто лише натиснути на відповідну кнопку.

en: Be the first to post one!
uk: Станьте першим! Напишіть щось!

en: Be the first to post!
uk: Станьте першим! Напишіть щось!

en: Before
uk: Назад

en: Beyond the page limit (%s)
uk: Досягнуто ліміту сторінки (%s)

en: Bio
uk: Про себе

en: Bio Limit
uk: Обмеження біо

en: Bio is too long (max %d chars).
uk: Ви перевищили ліміт (%d знаків максимум).

en: Bio: %s
uk: Про себе: %s

en: Block
uk: Блок

en: Block this user
uk: Блокувати користувача

en: Block this user from this group
uk: Блокувати користувача цієї групи

en: Block user
uk: Блокувати користувача

en: Block user failed.
uk: Спроба заблокувати користувача невдала.

en: Block user from group
uk: Блокувати користувача в групі

en: Blocked
uk: Блок

en: Brought by
uk: Надано

en: Brought by URL
uk: Наданий URL

en: Can't delete this notice.
uk: Не можна видалити цей допис.

en: Can't get membership record for %s in group %s
uk: Неможна отримати запис для %s щодо членства у групі %s

en: Can't make %s an admin for group %s
uk: Неможна %s надати права адміна у групі %s

en: Can't save new password.
uk: Неможна зберегти новий пароль.

en: Can't send direct messages to users who aren't your friend.
uk: Не можна надіслати пряме повідомлення користувачеві, який не є Вашим другом.

en: Can't turn off notification.
uk: Не можна вимкнути сповіщення.

en: Can't turn on notification.
uk: Не можна увімкнути сповіщення.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot normalize that Jabber ID
uk: Не можна полагодити цей Jabber ID

en: Cannot normalize that email address
uk: Не можна полагодити цю поштову адресу

en: Cannot read file.
uk: Не можу прочитати файл.

en: Can’t read avatar URL ‘%s’.
uk: Не можна прочитати URL аватари ‘%s’.

en: Change
uk: Змінити

en: Change background image
uk: Змінити фонове зображення

en: Change colours
uk: Змінити кольори

en: Change email handling
uk: Змінити електронну адресу

en: Change logo
uk: Змінити логотип

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change site configuration
uk: Змінити конфігурацію сайту

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Change your email, avatar, password, profile
uk: Змінити електронну адресу, аватару, пароль, профіль

en: Change your password
uk: Змінити Ваш пароль

en: Change your password.
uk: Змінити пароль.

en: Change your profile settings
uk: Змінити налаштування профілю

en: Choose a tag to narrow list
uk: Оберіть теґ до звуженого списку

en: Closed
uk: Закрито

en: Command complete
uk: Команду виконано

en: Command failed
uk: Команду не виконано

en: Command not yet implemented.
uk: Виконання команди ще не завершено.

en: Command results
uk: Результати команди

en: Commands:
    on - turn on notifications
    off - turn off notifications
    help - show this help
    follow <nickname> - subscribe to user
    groups - lists the groups you have joined
    subscriptions - list the people you follow
    subscribers - list the people that follow you
    leave <nickname> - unsubscribe from user
    d <nickname> <text> - direct message to user
    get <nickname> - get last notice from user
    whois <nickname> - get profile info on user
    fav <nickname> - add user's last notice as a 'fave'
    fav #<notice_id> - add notice with the given id as a 'fave'
    reply #<notice_id> - reply to notice with a given id
    reply <nickname> - reply to the last notice from user
    join <group> - join group
    login - Get a link to login to the web interface
    drop <group> - leave group
    stats - get your stats
    stop - same as 'off'
    quit - same as 'off'
    sub <nickname> - same as 'follow'
    unsub <nickname> - same as 'leave'
    last <nickname> - same as 'get'
    on <nickname> - not yet implemented.
    off <nickname> - not yet implemented.
    nudge <nickname> - remind a user to update.
    invite <phone number> - not yet implemented.
    track <word> - not yet implemented.
    untrack <word> - not yet implemented.
    track off - not yet implemented.
    untrack all - not yet implemented.
    tracks - not yet implemented.
    tracking - not yet implemented.
uk: Команди:
    on - увімкнути сповіщення
    off - вимкнути сповіщення
    help - список команд
    follow <nickname> - підписатись до користувача
    groups - групи, до яких Ви входите
    subscriptions - користувачі, до яких Ви підписані
    subscribers - користувачі, які підписані до Вас
    leave <nickname> - відписатись від користувача
    d <nickname> <text> - надіслати особисте повідомлення
    get <nickname> - отримати останній допис користувача
    whois <nickname> - інфо про користувача
    fav <nickname> - додати останній допис користувача до обраних
    fav #<notice_id> - додати допис #номер до обраних
    reply #<notice_id> - відповісти на допис #номер
    reply <nickname> - відповісти на останній допис користувача
    join <group> - приєднатися до групи
    login - отримати посилання для входу у веб-інтерфейс
    drop <group> - залишити групу
    stats - отримати статистику
    stop - те саме що і 'off'
    quit - те саме що і 'off'
    sub <nickname> - те саме що і 'follow'
    unsub <nickname> - те саме що і 'leave'
    last <nickname> - те саме що і 'get'
    on <nickname> - наразі не виконується
    off <nickname> - наразі не виконується
    nudge <nickname> - «розштовхати»
    invite <phone number> - наразі не виконується
    track <word> - наразі не виконується
    untrack <word> - наразі не виконується
    track off - наразі не виконується
    untrack all - наразі не виконується
    tracks - наразі не виконується
    tracking - наразі не виконується

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm Address
uk: Підтвердити адресу

en: Confirmation cancelled.
uk: Підтвердження скасовано.

en: Confirmation code
uk: Код підтвердження

en: Confirmation code not found.
uk: Код підтвердження не знайдено.

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
    
    * Go to [your profile](%s) and post your first message.
    * Add a [Jabber/GTalk address](%%%%action.imsettings%%%%) so you can send notices through instant messages.
    * [Search for people](%%%%action.peoplesearch%%%%) that you may know or that share your interests. 
    * Update your [profile settings](%%%%action.profilesettings%%%%) to tell others more about you. 
    * Read over the [online docs](%%%%doc.help%%%%) for features you may have missed. 
    
    Thanks for signing up and we hope you enjoy using this service.
uk: Вітаємо, %s! І ласкаво просимо до %%%%site.name%%%%. Звідси Ви, можливо, схочете...
    
    *Подивитись [Ваш профіль](%s) та зробити свій перший допис.
    *Додати [адресу Jabber/GTalk](%%%%action.imsettings%%%%), аби мати змогу надсилати дописи через службу миттєвих повідомлень.
    *[Розшукати людей](%%%%action.peoplesearch%%%%), які мають спільні з Вами інтереси.
    *Оновити [налаштування профілю](%%%%action.profilesettings%%%%), щоб інші могли знати про Вас більше.
    *Прочитати [додаткову інформацію](%%%%doc.help%%%%), аби переконатись, що Ви нічого не пропустили. 
    
    Дякуємо, що зареєструвались у нас, і, сподіваємось, Вам сподобається наш сервіс.

en: Connect
uk: З’єднання

en: Connect to services
uk: З’єднання з сервісами

en: Contact
uk: Контакт

en: Contact email address for your site
uk: Контактна електронна адреса для Вашого сайту

en: Content
uk: Зміст

en: Conversation
uk: Розмова

en: Could not convert request token to access token.
uk: Не вдалося перетворити токени запиту на токени звернення.

en: Could not create aliases.
uk: Неможна призначити додаткові імена.

en: Could not create favorite.
uk: Не можна позначити як обране.

en: Could not create group.
uk: Не вдалося створити нову групу.

en: Could not create login token for %s
uk: Не вдалося створити токен входу для %s

en: Could not delete favorite.
uk: Не можна видалити зі списку обраних.

en: Could not determine file's mime-type!
uk: Не вдається визначити мімічний тип файлу.

en: Could not determine source user.
uk: Не вдалось встановити джерело користувача.

en: Could not find a user with nickname %s
uk: Не вдалося знайти користувача з іменем %s

en: Could not find membership record.
uk: Не вдалося знайти запис щодо членства.

en: Could not find target user.
uk: Не вдалося знайти цільового користувача.

en: Could not follow user: %s is already on your list.
uk: Не вдалося додати користувача: %s вже присутній у Вашому списку.

en: Could not follow user: User not found.
uk: Не вдалося додати користувача: користувача не знайдено.

en: Could not insert message.
uk: Не можна долучити повідомлення.

en: Could not join user %s to group %s
uk: Користувачеві %s не вдалось приєднатись до групи %s

en: Could not join user %s to group %s.
uk: Не вдалось долучити користувача %s до групи %s.

en: Could not parse message.
uk: Не можна розібрати повідомлення.

en: Could not remove user %s to group %s
uk: Не вдалося видалити користувача %s з групи %s

en: Could not remove user %s to group %s.
uk: Не вдалося видалити користувача %s з групи %s.

en: Could not retrieve favorite notices.
uk: Не можна відновити обрані дописи.

en: Could not retrieve public stream.
uk: Не вдається відновити загальну стрічку.

en: Could not save profile.
uk: Не вдалося зберегти профіль.

en: Could not save subscription.
uk: Не вдалося зберегти підписку.

en: Could not save tags.
uk: Не вдалося зберегти теґи.

en: Could not set group membership.
uk: Не вдалося встановити членство.

en: Could not subscribe other to you.
uk: Не вдалося підписати інших до Вас.

en: Could not subscribe.
uk: Невдала підписка.

en: Could not unfollow user: User not found.
uk: Не вдалося відмінити підписку: користувача не знайдено.

en: Could not update group.
uk: Не вдалося оновити групу.

en: Could not update message with new URI.
uk: Не можна оновити повідомлення з новим URI.

en: Could not update user with confirmed email address.
uk: Не вдалося оновити користувача з підтвердженною електронною адресою.

en: Could not update user.
uk: Не вдалося оновити користувача.

en: Could not update your design.
uk: Не вдалося оновити Ваш дизайн.

en: Couldn't delete email confirmation.
uk: Не вдалося видалити підтвердження поштової адреси.

en: Couldn't delete subscription.
uk: Не вдалося видалити підписку.

en: Couldn't insert confirmation code.
uk: Не вдалося додати код підтвердження.

en: Couldn't insert new subscription.
uk: Не вдалося додати нову підписку.

en: Couldn't save profile.
uk: Не вдалося зберегти профіль.

en: Couldn't save tags.
uk: Не вдалося зберегти теґи.

en: Couldn't update user for autosubscribe.
uk: Не вдалося оновити користувача для автопідписки.

en: Couldn't update user record.
uk: Не вдалося оновити запис користувача.

en: Couldn't update user.
uk: Не вдалося оновити користувача.

en: Couldn't update your design.
uk: Не вдалося оновити дизайн.

en: Couldn’t get a request token.
uk: Не вдалося отримати токен запиту.

en: Create a new group
uk: Створити нову групу

en: Create an account
uk: Створити новий акаунт

en: Created
uk: Створено

en: Creative Commons Attribution 3.0
uk: Кріейтів Комонс Авторство 3.0

en: Crop
uk: Втяти

en: Current confirmed Jabber/GTalk address.
uk: Поточна підтверджена адреса Jabber/GTalk.

en: Current confirmed SMS-enabled phone number.
uk: Поточний підтверджений телефонний номер.

en: Current confirmed email address.
uk: Поточна підтверджена поштова адреса.

en: Customize the way your group looks with a background image and a colour palette of your choice.
uk: Налаштуйте вигляд сторінки групи, використовуючи фонове зображення і кольори на свій смак.

en: Customize the way your profile looks with a background image and a colour palette of your choice.
uk: Налаштуйте вигляд сторінки свого профілю, використовуючи фонове зображення і кольори на свій смак.

en: DB error inserting hashtag: %s
uk: Помилка бази даних при додаванні теґу: %s

en: DB error inserting reply: %s
uk: Помилка бази даних при додаванні відповіді: %s

en: Data snapshots
uk: Снепшоти даних

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: Database error blocking user from group.
uk: Виникла помилка при блокуванні користувача в цій групі.

en: Default site language
uk: Мова сайту за замовчанням

en: Default subscription
uk: Підписка за замовчанням

en: Default timezone
uk: Часовий пояс за замовчанням

en: Default timezone for the site; usually UTC.
uk: Часовий пояс за замовчанням для сайту; зазвичай UTC.

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete notice
uk: Видалити допис

en: Delete this notice
uk: Видалити допис

en: Delete this user
uk: Видалити цього користувача

en: Delete user
uk: Видалити користувача

en: Describe the group or topic
uk: Опишіть групу або тему

en: Describe the group or topic in %d characters
uk: Опишіть групу або тему, вкладаючись у %d знаків

en: Describe yourself and your interests
uk: Опишіть себе та свої інтереси

en: Describe yourself and your interests in %d chars
uk: Опишіть себе та свої інтереси (%d знаків)

en: Description
uk: Опис

en: Description is too long (max %d chars).
uk: Опис надто довгий (%d знаків максимум).

en: Design
uk: Дизайн

en: Design configuration
uk: Конфігурація дизайну

en: Design defaults restored.
uk: Дизайн за замовчуванням відновлено.

en: Design preferences saved.
uk: Преференції дизайну збережно.

en: Design settings for this StatusNet site.
uk: Налаштування дизайну для цього сайту StatusNet.

en: Design your profile
uk: Дизайн Вашого профілю

en: Direct message to %s sent
uk: Пряме повідомлення до %s надіслано

en: Direct messages from %s
uk: Прямі повідомлення від %s

en: Direct messages to %s
uk: Пряме повідомлення до %s

en: Directory path to locales
uk: Директорія шляху до локалей

en: Disable new registrations.
uk: Скасувати подальшу регістрацію.

en: Disfavor favorite
uk: Видалити з обраних

en: Disfavor this notice
uk: Видалити з обраних

en: Do not block this user
uk: Не блокувати цього користувача

en: Do not block this user from this group
uk: Не блокувати користувача в групі

en: Do not delete this notice
uk: Не видаляти цей допис

en: Don't send a message to yourself; just say it to yourself quietly instead.
uk: Не надсилайте повідомлень самому собі; краще поговоріть із собою вголос.

en: Dupe limit
uk: Часове обмеження

en: Dupe limit must 1 or more seconds.
uk: Часове обмеження при надсиланні дублікату повідомлення має становити від 1 і більше секунд.

en: Duplicate notice
uk: Дублікат допису

en: E
uk: Сх.

en: Edit
uk: Правка

en: Edit %s group
uk: Редагувати групу %s

en: Edit %s group properties
uk: Редагувати властивості групи %s

en: Edit Avatar
uk: Аватара

en: Edit profile settings
uk: Налаштування профілю

en: Email
uk: Пошта

en: Email Address
uk: Електронна адреса

en: Email Settings
uk: Налаштування пошти

en: Email address already exists.
uk: Ця адреса вже використовується.

en: Email address confirmation
uk: Підтвердження електронної адреси

en: Email address, like "UserName@example.org"
uk: Електронна адреса, на зразок "UserName@example.org"

en: Email addresses
uk: Електронні адреси

en: Enjoy your hotdog!
uk: Поласуйте бутербродом!

en: Enter a nickname or email address.
uk: Введіть ім’я або електронну адресу.

en: Enter the code you received on your phone.
uk: Введіть код, який Ви отримали телефоном.

en: Error inserting avatar
uk: Помилка при додаванні аватари

en: Error inserting new profile
uk: Помилка при додаванні нового профілю

en: Error inserting remote profile
uk: Помилка при додаванні віддаленого профілю

en: Error removing the block.
uk: Помилка при розблокуванні.

en: Error saving address confirmation.
uk: Помилка при збереженні підтвердження адреси.

en: Error saving notice.
uk: Проблема при збереженні допису.

en: Error saving user; invalid.
uk: Помилка при збереженні користувача; недійсний.

en: Error sending direct message.
uk: Помилка при відправці прямого повідомлення.

en: Error setting user.
uk: Помилка в налаштуваннях користувача.

en: Error setting user. You are probably not authorized.
uk: Помилка. Можливо, Ви не авторизовані.

en: Error updating remote profile
uk: Помилка при оновленні віддаленого профілю

en: Error with confirmation code.
uk: Помилка з кодом підтвердження.

en: Export data
uk: Експорт даних

en: Extra nicknames for the group, comma- or space- separated, max %d
uk: Додаткові імена для групи, відокремлювати комами або пробілами, максимум %d

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: FOAF for %s
uk: FOAF для %s

en: FOAF for %s group
uk: FOAF для групи %s

en: Failed to save block information.
uk: Збереження інформації про блокування завершилось невдачею.

en: Failed to write file to disk.
uk: Запис файлу на диск скасовано.

en: Failed updating avatar.
uk: Оновлення аватари невдале.

en: Failed updating logo.
uk: Оновлення логотипу завершилось невдачею.

en: Fancy URLs
uk: Надзвичайні URL-адреси

en: Favor
uk: Обрати

en: Favor this notice
uk: Позначити як обране

en: Favorite notices appear on this page but no one has favorited one yet.
uk: Тут мають бути обрані дописи, але ще ніхто нічого не додав до обраних.

en: Favorites
uk: Обрані

en: Featured
uk: Постаті

en: Featured users
uk: Користувачі варті уваги

en: Featured users, page %d
uk: Користувачі варті уваги, сторінка %d

en: Feed for favorites of %s (Atom)
uk: Стрічка обраних дописів %s (Atom)

en: Feed for favorites of %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка обраних дописів %s (RSS 1.0)

en: Feed for favorites of %s (RSS 2.0)
uk: Стрічка обраних дописів %s (RSS 2.0)

en: Feed for friends of %s (Atom)
uk: Стрічка дописів для друзів %s (Atom)

en: Feed for friends of %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка дописів для друзів %s (RSS 1.0)

en: Feed for friends of %s (RSS 2.0)
uk: Стрічка дописів для друзів %s (RSS 2.0)

en: File could not be moved to destination directory.
uk: Файл не може бути переміщений у директорію призначення.

en: File exceeds user's quota!
uk: Файл перевищив квоту користувача!

en: File upload stopped by extension.
uk: Завантаження файлу зупинено розширенням.

en: Filter tags
uk: Фільтр для теґів

en: Find content of notices
uk: Знайти за змістом дописів

en: Find groups on this site
uk: Знайти групи на цьому сайті

en: Find people on this site
uk: Знайти людей на цьому сайті

en: For security reasons, please re-enter your user name and password before changing your settings.
uk: З міркувань безпеки, будь ласка, введіть ще раз ім’я та пароль, перед тим як змінювати налаштування.

en: Frequency
uk: Частота

en: Full name
uk: Повне ім’я

en: Full name is too long (max 255 chars).
uk: Повне ім’я задовге (255 знаків максимум)

en: Fullname: %s
uk: Повне ім’я: %s

en: General
uk: Основні

en: Go
uk: Вперед

en: Go to the installer.
uk: Іти до файлу інсталяції.

en: Group
uk: Група

en: Group actions
uk: Діяльність групи

en: Group design
uk: Дизайн групи

en: Group logo
uk: Логотип групи

en: Group not found!
uk: Групу не знайдено!

en: Group profile
uk: Профіль групи

en: Group search
uk: Пошук груп

en: Groups
uk: Групи

en: Groups %s is a member of
uk: %s бере участь в цих групах

en: Groups %s is a member of on %s.
uk: Групи, в яких %s бере участь на %s.

en: Groups with most members
uk: Групи з найбільшою кількістю учасників

en: Groups with most posts
uk: Групи з найбільшою кількістю дописів

en: Groups, page %d
uk: Групи, сторінка %d

en: Handle sessions
uk: Сесії обробки даних

en: Help
uk: Допомога

en: Help me!
uk: Допоможіть!

en: Hey, %s.
    
    Someone just entered this email address on %s.
    
    If it was you, and you want to confirm your entry, use the URL below:
    
    	%s
    
    If not, just ignore this message.
    
    Thanks for your time, 
    %s
uk: Агов, %s.
    
    Хтось щойно ввів цю електронну адресу на %s.
    
    Якщо то були Ви, мусите це підтвердити використовуючи посилання:
    
    	%s
    
    А якщо ні, то просто проігноруйте це повідомлення.
    
    Дякуємо за Ваш час 
    %s

en: Home
uk: Дім

en: Homepage
uk: Веб-сторінка

en: Homepage is not a valid URL.
uk: Веб-сторінка має недійсну URL-адресу.

en: Homepage: %s
uk: Веб-сторінка: %s

en: Homepage: %s
uk: Веб-сторінка: %s

en: How long users must wait (in seconds) to post the same thing again.
uk: Як довго користувачі мають зачекати (в секундах) аби надіслати той самий допис ще раз.

en: I looked for configuration files in the following places:
uk: Шукав файли конфігурації в цих місцях:

en: I want to post notices by email.
uk: Я хочу надсилати дописи поштою.

en: IM
uk: ІМ

en: IM Address
uk: Адреса IM

en: IM Settings
uk: Налаштування IM

en: IM is not available.
uk: ІМ недоступний

en: If you can't find the group you're looking for, you can [create it](%%action.newgroup%%) yourself.
uk: Якщо не можете відшукати групу, яка Вас цікавить, то [створіть](%%action.newgroup%%) власну.

en: If you have forgotten or lost your password, you can get a new one sent to the email address you have stored in your account.
uk: Якщо загубите або втратите свій пароль, його буде легко відновити за допомогою електронної адреси, яку Ви вказали у власному профілі.

en: In a scheduled job
uk: Згідно плану робіт

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Inbox for %s
uk: Вхідні для %s

en: Inbox for %s - page %d
uk: Вхідні для %s — сторінка %d

en: Incoming email
uk: Вхідна пошта

en: Incoming email address removed.
uk: Адресу вхідної пошти видалено.

en: Incorrect old password
uk: Старий пароль є неточним

en: Incorrect username or password.
uk: Неточне ім’я або пароль.

en: Instructions for recovering your password have been sent to the email address registered to your account.
uk: Інструкції з відновлення паролю було надіслано на електронну адресу, яку Ви вказали у налаштуваннях Вашого профілю.

en: Invalid SSL server. The maximum length is 255 characters.
uk: Помилковий SSL-сервер. Максимальна довжина 255 знаків.

en: Invalid alias: "%s"
uk: Помилкове додаткове ім’я: "%s"

en: Invalid bio limit. Must be numeric.
uk: Помилкове обмеження біо. Це мають бути цифри.

en: Invalid default subscripton: '%1$s' is not user.
uk: Помилкова підписка за замовчанням: '%1$s' не є користувачем.

en: Invalid email address: %s
uk: Недійсна електронна адреса: %s

en: Invalid logo URL.
uk: Помилкова URL-адреса логотипу.

en: Invalid notice content
uk: Недійсний зміст допису

en: Invalid or expired token.
uk: Недійсний або неправильний токен.

en: Invalid profile URL (bad format)
uk: Недійсна URL-адреса профілю (неправильний формат)

en: Invalid size.
uk: Недійсний розмір.

en: Invalid snapshot report URL.
uk: Помилковий снепшот URL.

en: Invalid snapshot run value.
uk: Помилкове значення снепшоту.

en: Invalid tag: "%s"
uk: Недійсний теґ: "%s"

en: Invalid username or password.
uk: Недійсне ім’я або пароль.

en: Invalid welcome text. Max length is 255 characters.
uk: Помилковий текст привітання. Максимальна довжина 255 знаків.

en: Invitation(s) sent
uk: Запрошення надіслано

en: Invitation(s) sent to the following people:
uk: Запрошення були надіслани наступним особам:

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Invitations enabled
uk: Запрошення скасовано

en: Invite
uk: Запросити

en: Invite friends and colleagues to join you on %s
uk: Запросіть друзів та колег приєднатись до Вас на %s

en: Invite new users
uk: Запросити нових користувачів

en: Invite only
uk: Лише за запрошеннями

en: Invites have been disabled.
uk: Запрошення були скасовані.

en: It does not make a lot of sense to nudge yourself!
uk: Гадаємо, користі від «розштовхування» самого себе небагато, чи не так?!

en: It runs the [StatusNet](http://status.net/) microblogging software, version %s, available under the [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).
uk: Сервіс працює на [StatusNet](http://status.net/) — програмному забезпеченні для мікроблоґів, версія %s, доступному під [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).

en: Jabber ID already belongs to another user.
uk: Jabber ID вже належить іншому користувачу.

en: Jabber or GTalk address, like "UserName@example.org". First, make sure to add %s to your buddy list in your IM client or on GTalk.
uk: Jabber або GTalk адреса, на зразок "UserName@example.org". Але спершу переконайтеся, що додали %s до списку контактів в своєму IM-клієнті або в GTalk.

en: Join
uk: Приєднатись

en: Keyword(s)
uk: Ключові слова

en: Language
uk: Мова

en: Language is too long (max 50 chars).
uk: Мова задовга (50 знаків максимум).

en: Leave
uk: Залишити

en: License
uk: Ліцензія

en: Limits
uk: Обмеження

en: Links
uk: Посилання

en: Listenee URI ‘%s’ is a local user.
uk: URI слухача ‘%s’ це локальний користувач

en: Listenee URI ‘%s’ is too long.
uk: URI слухача ‘%s’ задовге.

en: Listenee stream license ‘%s’ is not compatible with site license ‘%s’.
uk: Ліцензія ‘%s’ не відповідає ліцензії сайту ‘%s’.

en: Listener URI ‘%s’ not found here
uk: URI слухача ‘%s’ тут не знайдено

en: Local
uk: Локаль

en: Local views
uk: Огляд

en: Locales directory not readable: %s
uk: Не можу прочитати директорію локалі: %s

en: Location
uk: Локація

en: Location for the group, if any, like "City, State (or Region), Country"
uk: Локація групи, штибу "Місто, область (або регіон), країна"

en: Location is too long (max 255 chars).
uk: Локація надто довга (255 знаків максимум).

en: Location: %s
uk: Локація: %s

en: Location: %s
uk: Локація: %s

en: Login
uk: Увійти

en: Login to site
uk: Вхід на сайт

en: Login to the site
uk: Увійти на сайт

en: Login with a username and password
uk: Увійти використовуючи ім’я та пароль

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account.
uk: Увійти викристовуючи ім’я та пароль. Ще не маєте імені користувача? [Зареєструвати](%%action.register%%) новий акаунт.

en: Logo
uk: Лого

en: Logo updated.
uk: Логотип оновлено.

en: Logout
uk: Вийти

en: Logout from the site
uk: Вийти з сайту

en: Longer name, preferably your "real" name
uk: Довше ім’я, звичайно ж Ваше "справжнє" ім’я :)

en: Lost or forgotten password?
uk: Загубили або забули пароль?

en: Lost our file data.
uk: Дані Вашого файлу десь загубились.

en: Lost our file.
uk: Файл втрачено.

en: Make Admin
uk: Зробити адміном

en: Make a new email address for posting to; cancels the old one.
uk: Створити нову адресу для надсилання повідомлень; видалити стару.

en: Make registration invitation only.
uk: Зробити регістрацію лише за запрошеннями.

en: Make this user an admin
uk: Надати цьому користувачеві права адміністратора

en: Make user an admin of the group
uk: Надати користувачеві права адміністратора

en: Manage how you get email from %%site.name%%.
uk: Зазначте, як само ви бажаєте отримувати листи з %%site.name%%.

en: Manage various other options.
uk: Керування деякими іншими опціями.

en: Max notice size is %d chars, including attachment URL.
uk: Максимальна довжина допису становить %d знаків, включно з URL-адресою вкладення.

en: Maximum length of a profile bio in characters.
uk: Максимальна довжина біо користувача в знаках.

en: Maximum number of characters for notices.
uk: Максимальна кількість знаків у дописі.

en: Member since
uk: З нами від

en: Members
uk: Учасники

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message from %1$s on %2$s
uk: Повідомлення від %1$s на %2$s

en: Message sent
uk: Повідомлення надіслано

en: Message to %1$s on %2$s
uk: Повідомлення до %1$s на %2$s

en: Message too long - maximum is %d characters, you sent %d
uk: Повідомлення надто довге — максимум %d знаків, а ви надсилаєте %d

en: Minimum text limit is 140 characters.
uk: Ліміт текстових повідомлень становить 140 знаків.

en: Missing a temporary folder.
uk: Загублено тимчасову теку.

en: Mobile carrier
uk: Мобільний оператор

en: Mobile carrier for your phone. If you know a carrier that accepts SMS over email but isn't listed here, send email to let us know at %s.
uk: Оператор мобільного зв’язку. Якщо Вам відомий оператор, що підтримує надсилання СМС через електронну пошту, але він тут не вказаний, напишіть нам і ми внесемо його до списку.

en: More...
uk: Ще...

en: My text and files are available under
uk: Мої повідомлення та файли доступні під

en: N
uk: Півн.

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Нове

en: New email address for posting to %s
uk: Нова електронна адреса для надсилання повідомлень на %s

en: New group
uk: Нова група

en: New incoming email address added.
uk: Нову адресу для вхідних повідомлень додано.

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: New notice
uk: Новий допис

en: New password
uk: Новий пароль

en: New password successfully saved. You are now logged in.
uk: Новий пароль успішно збережено. Тепер Ви увійшли.

en: New private message from %s
uk: Нове приватне повідомлення від %s

en: New user welcome
uk: Привітання нового користувача

en: New users
uk: Нові користувачі

en: Nickname
uk: Ім’я користувача

en: Nickname already in use. Try another one.
uk: Це ім’я вже використовується. Спробуйте інше.

en: Nickname must have only lowercase letters and numbers and no spaces.
uk: Ім’я користувача повинно складатись з літер нижнього регістру і цифр, ніяких інтервалів.

en: Nickname of the user you want to follow
uk: Ім’я користувача за яким Ви бажаєте слідувати

en: Nickname or email address
uk: Ім’я користувача або поштова адреса

en: No
uk: Ні

en: No ID
uk: Немає ID

en: No Jabber ID.
uk: Немає Jabber ID.

en: No attachments
uk: Немає вкладень

en: No authorization request!
uk: Немає запиту на авторизацію!

en: No carrier selected.
uk: Оператора не обрано.

en: No code entered
uk: Код не введено

en: No configuration file found.
uk: Файлу конфігурації не знайдено.

en: No confirmation code.
uk: Немає коду підтвердження.

en: No content!
uk: Немає змісту!

en: No current status
uk: Ніякого поточного статусу

en: No email address.
uk: Немає електронної адреси.

en: No file may be larger than %d bytes and the file you sent was %d bytes. Try to upload a smaller version.
uk: Ні, файл не може бути більшим за %d байтів, а те, що Ви хочете надіслати, важить %d байтів. Спробуйте меншу версію.

en: No group specified.
uk: Групу не визначено.

en: No id argument.
uk: Немає аргументу ID.

en: No id.
uk: Немає ID.

en: No incoming email address.
uk: Немає адреси для вхідної пошти.

en: No message text!
uk: Повідомлення без тексту!

en: No nickname
uk: Немає імені

en: No nickname.
uk: Немає імені.

en: No notice
uk: Немає допису

en: No notice id
uk: Відсутній номер допису

en: No one has posted a notice with a [hashtag](%%doc.tags%%) yet.
uk: Поки що ніхто не використовував теґ [hashtag](%%doc.tags%%).

en: No one is subscribed to you.
uk: До Вас ніхто не підписаний.

en: No pending confirmation to cancel.
uk: Не очікується підтвердження для скасування.

en: No phone number.
uk: Немає телефонного номера.

en: No profile id in request.
uk: У запиті відсутній ID профілю.

en: No profile specified.
uk: Не визначено жодного профілю.

en: No profile with that ID.
uk: Не визначено профілю з таким ID.

en: No profile with that id.
uk: Немає профілю з таким ID.

en: No recipient specified.
uk: Жодного отримувача не визначено.

en: No registered email address for that user.
uk: Для цього користувача немає зареєстрованої електронної адреси.

en: No results.
uk: Немає результатів.

en: No return-to arguments
uk: Немає аргументів повернення.

en: No size.
uk: Немає розміру.

en: No status found with that ID.
uk: Жодних статусів з таким ID.

en: No status with that ID found.
uk: Не знайдено жодних статусів з таким ID.

en: No such attachment.
uk: Такого вкладення немає.

en: No such document.
uk: Такого документа немає.

en: No such file.
uk: Такого файлу немає.

en: No such group
uk: Такої групи немає

en: No such group.
uk: Такої групи немає.

en: No such message.
uk: Немає такого повідомлення.

en: No such notice.
uk: Такого допису немає.

en: No such page
uk: Немає такої сторінки

en: No such recovery code.
uk: Немає такого коду відновлення.

en: No such tag.
uk: Такого теґу немає.

en: No such user.
uk: Такого користувача немає.

en: No uploaded attachments
uk: Немає завантажених вкладень

en: No user with that email address or username.
uk: Користувача з такою електронною адресою або ім’ям немає.

en: None
uk: Пусто

en: Not a local user.
uk: Такого користувача немає.

en: Not a recovery code.
uk: Це не код відновлення.

en: Not a registered user.
uk: Це незареєстрований користувач.

en: Not a supported data format.
uk: Такий формат даних не підтримується.

en: Not a valid Jabber ID
uk: Це недійсний Jabber ID

en: Not a valid email address
uk: Це недійсна електронна адреса

en: Not a valid email address.
uk: Це недійсна електронна адреса.

en: Not a valid nickname.
uk: Це недійсне ім’я користувача.

en: Not a valid people tag: %s
uk: Це недійсний особистий теґ: %s

en: Not a valid profile URL (no YADIS document or no or invalid XRDS defined).
uk: Це недійсна URL-адреса профілю (немає документа YADIS; немає або помилкове визначення XRDS).

en: Not an image or corrupt file.
uk: Це не зображення, або файл зіпсовано.

en: Not expecting this response!
uk: Ця відповідь не очікується!

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Not found.
uk: Не знайдено.

en: Not logged in
uk: Не увійшли

en: Not logged in.
uk: Не увійшли.

en: Not subscribed!
uk: Не підписано!

en: Note
uk: Зауваження

en: Notice Search
uk: Пошук дописів

en: Notice deleted.
uk: Допис видалено.

en: Notice feed for %s (Atom)
uk: Стрічка дописів для %s (Atom)

en: Notice feed for %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка дописів для %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for %s (RSS 2.0)
uk: Стрічка дописів для %s (RSS 2.0)

en: Notice feed for %s group (Atom)
uk: Стрічка дописів групи %s (Atom)

en: Notice feed for %s group (RSS 1.0)
uk: Стрічка дописів групи %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for %s group (RSS 2.0)
uk: Стрічка дописів групи %s (RSS 2.0)

en: Notice feed for %s tagged %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка дописів для %s з теґом %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for tag %s (Atom)
uk: Стрічка дописів для теґу %s (Atom)

en: Notice feed for tag %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка дописів для теґу %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for tag %s (RSS 2.0)
uk: Стрічка дописів для теґу %s (RSS 2.0)

en: Notice has no profile
uk: Допис не має профілю

en: Notice license ‘%s’ is not compatible with site license ‘%s’.
uk: Ліцензія допису ‘%s’ є несумісною з ліцензією сайту ‘%s’.

en: Notice marked as fave.
uk: Допис позначено як обраний.

en: Notice posted
uk: Допис надіслано

en: Notice too long - maximum is %d characters, you sent %d
uk: Допис надто довгий — максимум %d знаків, а ви надсилаєте %d

en: Notice with that id does not exist
uk: Такого допису не існує

en: Notices
uk: Дописи

en: Notices tagged with %s
uk: Дописи позначені з %s

en: Notices tagged with %s, page %d
uk: Дописи позначені %s, сторінка %d

en: Notices where this attachment appears
uk: Дописи, до яких прикріплено це вкладення

en: Notification off.
uk: Сповіщення вимкнуто.

en: Notification on.
uk: Сповіщення увімкнуто.

en: Nudge
uk: «Розштовхати»

en: Nudge sent
uk: Спробу «розштовхати» зараховано

en: Nudge sent to %s
uk: Спробу «розштовхати» %s зараховано

en: Nudge sent!
uk: Спробу «розштовхати» зараховано!

en: Nudge this user
uk: «Розштовхати» користувача

en: Off
uk: Вимк.

en: Old password
uk: Старий пароль

en: On
uk: Увімк.

en: Only
uk: Лише

en: Only an admin can block group members.
uk: Лише адмін групи має змогу блокувати користувачів.

en: Only an admin can make another user an admin.
uk: Лише користувач з правами адміністратора може призначити інших адмінів групи.

en: Only an admin can unblock group members.
uk: Лише адміни можуть розблокувати членів групи.

en: Only the sender and recipient may read this message.
uk: Лише відправник та отримувач мають можливість читати це повідомлення.

en: Only the user can read their own mailboxes.
uk: Лише користувач має можливість переглядати свою власну поштову скриньку.

en: Optionally add a personal message to the invitation.
uk: Можна додати персональне повідомлення до запрошення (опціонально).

en: Options saved.
uk: Опції збережено.

en: Original
uk: Оригінал

en: Other
uk: Інше

en: Other Settings
uk: Інші опції

en: Other options
uk: Інші опції

en: Outbox
uk: Вихідні

en: Outbox for %s
uk: Вихідні для %s

en: Outbox for %s - page %d
uk: Вихідні для %s — сторінка %d

en: Page notice
uk: Зауваження сторінки

en: Pagination
uk: Нумерація сторінок

en: Partial upload.
uk: Часткове завантаження.

en: Password
uk: Пароль

en: Password and confirmation do not match.
uk: Пароль та підтвердження не співпадають.

en: Password change
uk: Пароль замінено

en: Password must be 6 chars or more.
uk: Пароль має складатись з 6-ти або більше знаків.

en: Password must be 6 or more characters.
uk: Пароль має складатись з 6-ти або більше знаків.

en: Password recovery
uk: Відновлення паролю

en: Password recovery requested
uk: Запит на відновлення паролю відправлено

en: Password saved.
uk: Пароль збережено.

en: Passwords don't match.
uk: Паролі не співпадають.

en: Path
uk: Шлях

en: Path and server settings for this StatusNet site.
uk: Шлях та налаштування серверу для цього сайту StatusNet.

en: Path to locales
uk: Шлях до локалей

en: Paths
uk: Шлях

en: Paths configuration
uk: Конфігурація шляху

en: People
uk: Люди

en: People %s subscribes to
uk: %s підписався до наступних людей

en: People Search
uk: Пошук людей

en: People Tagcloud as self-tagged
uk: Хмарка теґів (позначки самих користувачів)

en: People Tagcloud as tagged
uk: Хмарка теґів (позначки, якими Ви позначили користувачів)

en: People search
uk: Пошук людей

en: People subscribed to %s
uk: Люди підписані до %s

en: Personal
uk: Особисте

en: Personal message
uk: Особисті повідомлення

en: Personal profile and friends timeline
uk: Персональний профіль і стрічка друзів

en: Phone number, no punctuation or spaces, with area code
uk: Телефонний номер та регіональний код, ніякої пунктуації чи інтервалів

en: Photo
uk: Фото

en: Pick a square area of the image to be the logo.
uk: Оберіть квадратну ділянку зображення, яка й буде логотипом групи.

en: Pick a square area of the image to be your avatar
uk: Оберіть квадратну ділянку зображення, яка й буде Вашою автарою.

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user’s notices. If you didn’t just ask to subscribe to someone’s notices, click “Reject”.
uk: Будь ласка, перевірте всі деталі, щоб упевнитись, що Ви дійсно бажаєте підписатись на дописи цього користувача. Якщо Ви не збирались підписуватись ні на чиї дописи, просто натисніть «Відмінити».

en: Popular
uk: Популярне

en: Popular notices
uk: Популярні дописи

en: Popular notices, page %d
uk: Популярні дописи, сторінка %d

en: Post a notice when my Jabber/GTalk status changes.
uk: Надсилати дописи на сайт, коли мій статус Jabber/GTalk змінюється.

en: Post to
uk: Написати

en: Preferences
uk: Преференції

en: Preferences saved.
uk: Преференції збережно.

en: Preferred language
uk: Мова, котрій надаєте перевагу

en: Preview
uk: Перегляд

en: Primary site navigation
uk: Відправна навігація по сайту

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Private
uk: Приватно

en: Problem saving notice.
uk: Проблема при збереженні допису.

en: Problem saving notice. Too long.
uk: Проблема при збереженні допису. Надто довге.

en: Problem saving notice. Unknown user.
uk: Проблема при збереженні допису. Невідомий користувач.

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile URL
uk: URL-адреса профілю

en: Profile URL ‘%s’ is for a local user.
uk: URL-адреса профілю ‘%s’ для локального користувача.

en: Profile design
uk: Дизайн профілю

en: Profile information
uk: Інформація профілю

en: Profile settings
uk: Налаштування профілю

en: Prohibit anonymous users (not logged in) from viewing site?
uk: Заборонити анонімним відвідувачам (ті, що не увійшли до системи) переглядати сайт?

en: Provider
uk: Провайдер

en: Public
uk: Загал

en: Public Stream Feed (Atom)
uk: Стрічка публічних дописів (Atom)

en: Public Stream Feed (RSS 1.0)
uk: Стрічка публічних дописів (RSS 1.0)

en: Public Stream Feed (RSS 2.0)
uk: Стрічка публічних дописів (RSS 2.0)

en: Public tag cloud
uk: Загальна хмарка теґів

en: Public timeline
uk: Загальна стрічка

en: Public timeline, page %d
uk: Загальний стрічка, сторінка %d

en: Publish a MicroID for my Jabber/GTalk address.
uk: Позначати міткою MicroID мою адресу Jabber/GTalk.

en: Publish a MicroID for my email address.
uk: Позначати міткою MicroID мою електронну адресу.

en: Randomly during Web hit
uk: Випадково під час веб-хіта

en: Recent tags
uk: Нові теґи

en: Recipient user not found.
uk: Отримувача не знайдено.

en: Recover
uk: Відновити

en: Recover password
uk: Відновити пароль

en: Recovery code for unknown user.
uk: Код відновлення для невідомого користувача.

en: Register
uk: Реєстрація

en: Registration not allowed.
uk: Реєстрацію не дозволено.

en: Registration successful
uk: Реєстрація успішна

en: Reject
uk: Забраковано

en: Reject this subscription
uk: Відмінити цю підписку

en: Remember me
uk: Пам’ятати мене

en: Remote service uses unknown version of OMB protocol.
uk: Невідома версія протоколу OMB.

en: Remote subscribe
uk: Віддалена підписка

en: Remove
uk: Видалити

en: Replies
uk: Відповіді

en: Replies feed for %s (Atom)
uk: Стрічка відповідей до %s (Atom)

en: Replies feed for %s (RSS 1.0)
uk: Стрічка відповідей до %s (RSS 1.0)

en: Replies feed for %s (RSS 2.0)
uk: Стрічка відповідей до %s (RSS 2.0)

en: Replies to %1$s on %2$s!
uk: Відповіді до %1$s на %2$s!

en: Replies to %s
uk: Відповіді до %s

en: Replies to %s, page %d
uk: Відповіді %s, сторінка %d

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply to %s sent
uk: Відповідь до %s надіслано

en: Reply to this notice
uk: Відповісти на цей допис

en: Report URL
uk: Звітня URL-адреса

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset back to default
uk: Повернутись до початкових налаштувань

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Restore default designs
uk: Оновити налаштування за замовчанням

en: S
uk: Півд.

en: SMS
uk: СМС

en: SMS Phone number
uk: Телефонний номер

en: SMS Settings
uk: Налаштування СМС

en: SMS confirmation
uk: Підтвердження СМС

en: SMS is not available.
uk: СМС недоступно.

en: SSL
uk: SSL-шифрування

en: SSL Server
uk: SSL-сервер

en: Same as password above
uk: Такий само, як і пароль вище

en: Same as password above. Required.
uk: Такий само, як і пароль вище. Неодмінно.

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Sandbox this user
uk: Ізолювати, відіслати користувача гратися у пісочниці

en: Save
uk: Зберегти

en: Save design
uk: Зберегти дизайн

en: Save paths
uk: Зберегти шляхи

en: Save site settings
uk: Зберегти налаштування сайту

en: Search
uk: Пошук

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
uk: Пошук груп на %%site.name%% за їхньою назвою, локацією або описом. Відокремлюйте пошукові умови інтервалами; вони повинні складатись з 3 знаків або більше.

en: Search for more groups
uk: Шукати групи ще

en: Search for notices on %%site.name%% by their contents. Separate search terms by spaces; they must be 3 characters or more.
uk: Пошук дописів на %%site.name%% за їх змістом. Відокремлюйте пошукові умови інтервалами; вони повинні складатись з 3 знаків або більше.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
uk: Пошук людей на %%site.name%% за їх ім’ям, локацією або інтересами. Відокремлюйте пошукові умови інтервалами; вони повинні складатись з 3 знаків або більше.

en: Search for people or text
uk: Пошук людей або текстів

en: Search help
uk: Пошук

en: Search results for "%s" on %s
uk: Результати пошуку для "%s" на %s

en: Search site
uk: Пошук

en: Secondary site navigation
uk: Другорядна навігація по сайту

en: Seen anything interesting recently? You haven't posted any notices yet, now would be a good time to start :)
uk: Побачили щось цікаве нещодавно? Ви ще нічого не написали і це слушна нагода аби розпочати! :)

en: Select a carrier
uk: Оберіть оператора

en: Select tag to filter
uk: Оберіть фільтр теґів

en: Send
uk: Так!

en: Send a direct message to this user
uk: Надіслати пряме повідомлення цьому користувачеві

en: Send a direct notice
uk: Надіслати прямий допис

en: Send a notice
uk: Надіслати допис

en: Send a nudge to this user
uk: Спробувати «розштовхати» цього користувача

en: Send email to this address to post new notices.
uk: Надсилайте дописи на цю адресу і їх буде опубліковано на сайті.

en: Send me email when someone adds my notice as a favorite.
uk: Надсилати мені листа, коли хтось додає мій допис до списку обраних.

en: Send me email when someone sends me a private message.
uk: Надсилати мені листа, коли хтось має приватне повідомлення для мене.

en: Send me email when someone sends me an "@-reply".
uk: Надсилати мені листа, коли на мій допис з’являється "@-відповідь".

en: Send me notices of new subscriptions through email.
uk: Поівдомляти мене поштою про нові підписки.

en: Send me notices through Jabber/GTalk.
uk: Повідомляти мене через Jabber/GTalk.

en: Send me notices through SMS; I understand I may incur exorbitant charges from my carrier.
uk: Повідомляти мене за допомогою СМС; Я розімію, що, можливо, понесу надмірні витрати від мого мобільного оператора.

en: Send me replies through Jabber/GTalk from people I'm not subscribed to.
uk: Надсилати також мені відповіді через Jabber/GTalk від людей, до яких я не підписаний.

en: Server
uk: Сервер

en: Server to direct SSL requests to
uk: Сервер на який направляти SSL-запити

en: Session debugging
uk: Сесія наладки

en: Sessions
uk: Сесії

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Shorten URLs with
uk: Скорочені URL-адреси з

en: Show or hide profile designs.
uk: Показувати або приховувати дизайни сторінок окремих користувачів.

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Sign up for a new account
uk: Зареєструвати новий акаунт

en: Silence
uk: Нічичирк!

en: Silence this user
uk: Змусити користувача замовкнути, відправити у забуття

en: Site
uk: Сайт

en: Site content license
uk: Ліцензія змісту сайту

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site name must have non-zero length.
uk: Ім’я сайту не може бути порожнім.

en: Site notice
uk: Зауваження сайту

en: Site path
uk: Шлях до сайту

en: Site theme
uk: Тема сайту

en: Site's server hostname.
uk: Ім’я хосту сервера на якому знаходиться сайт.

en: Snapshot frequency must be a number.
uk: Частота повторення снепшотів має містити цифру.

en: Snapshots
uk: Снепшоти

en: Snapshots will be sent once every N web hits
uk: Снепшоти надсилатимуться раз на N веб-хітів

en: Snapshots will be sent to this URL
uk: Снепшоти надсилатимуться на цю URL-адресу

en: Sometimes
uk: Іноді

en: Sorry, invalid invitation code.
uk: Даруйте, помилка у коді запрошення.

en: Sorry, no incoming email allowed.
uk: Вибачте, але не затверджено жодної електронної адреси для вхідної пошти.

en: Sorry, only invited people can register.
uk: Пробачте, але лише ті, кого було запрошено, мають змогу зареєструватись тут.

en: Sorry, that is not your incoming email address.
uk: Вибачте, але це не є Вашою електронною адресою для вхідної пошти.

en: Sorry, this command is not yet implemented.
uk: Даруйте, але виконання команди ще не завершено.

en: Source
uk: Джерело

en: Specify the name of the user to subscribe to
uk: Зазначте ім’я користувача, до якого бажаєте підписатись

en: Specify the name of the user to unsubscribe from
uk: Зазначте ім’я користувача, від якого бажаєте відписатись

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status deleted.
uk: Статус видалено.

en: StatusNet software license
uk: Ліцензія програмного забезпечення StatusNet

en: Subscribe
uk: Підписатись

en: Subscribe to a remote user
uk: Підписатись до віддаленого користувача

en: Subscribe to this user
uk: Підписатись до цього користувача

en: Subscribed
uk: Підписані

en: Subscribed to %s
uk: Підписано до %s

en: Subscribers
uk: Підписчики

en: Subscription authorized
uk: Підписку авторизовано

en: Subscription rejected
uk: Підписку скинуто

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Subscriptions: %1$s
    Subscribers: %2$s
    Notices: %3$s
uk: Підписки: %1$s
    Підписчики: %2$s
    Дописи: %3$s

en: System error uploading file.
uk: Система відповіла помилкою при завантаженні цього файла.

en: TOS
uk: Умови

en: Tag
uk: Теґ

en: Tag %s
uk: Позначити %s

en: Tag cloud
uk: Хмарка теґів

en: Tag user
uk: Позначити користувача

en: Tags
uk: Теґи

en: Tags for this attachment
uk: Теґи для цього вкладення

en: Tags for this user (letters, numbers, -, ., and _), comma- or space- separated
uk: Позначити користувача теґами (літери, цифри, -, . та _), відокремлюючи кожен комою або пробілом

en: Tags for yourself (letters, numbers, -, ., and _), comma- or space- separated
uk: Позначте себе теґами (літери, цифри, -, . та _), відокремлюючи кожен комою або пробілом

en: Tags in %s group's notices
uk: Теґи у дописах групи %s

en: Tags in %s's notices
uk: Теґи у дописах %s

en: Text
uk: Текст

en: Text limit
uk: Текстові обмеження

en: Text search
uk: Пошук текстів

en: Text used for credits link in footer of each page
uk: Текст використаний для посілань кредитів унизу кожної сторінки

en: That address has already been confirmed.
uk: Цю адресу вже було підтверджено.

en: That confirmation code is not for you!
uk: Цей код підтвердження не для Вас!

en: That email address already belongs to another user.
uk: Ця електронна адреса належить іншому користувачу.

en: That file is too big. The maximum file size is %s.
uk: Цей файл завеликий. Максимальний розмір %s.

en: That is already your Jabber ID.
uk: Це і є Ваш Jabber ID.

en: That is already your email address.
uk: Це і є Вашою адресою.

en: That is already your phone number.
uk: Це і є Ваш телефонний номер.

en: That is not your Jabber ID.
uk: Це не Ваш Jabber ID.

en: That is not your email address.
uk: Це не є Вашою адресою.

en: That is not your phone number.
uk: Це не Ваш телефонний номер.

en: That is the wrong IM address.
uk: Це помилкова адреса IM.

en: That is the wrong confirmation number.
uk: Це помилковий код підтвердження.

en: That phone number already belongs to another user.
uk: Цей телефонний номер належить іншому користувачу.

en: That status is not a favorite!
uk: Цей допис не є обраним!

en: That user has blocked you from subscribing.
uk: Цей користувач заблокував Вашу можливість підписатись.

en: That's too long. Max message size is %d chars.
uk: Надто довго. Максимальний розмір %d знаків.

en: That's too long. Max notice size is %d chars.
uk: Надто довго. Максимальний розмір допису — %d знаків.

en: That’s a local profile! Login to subscribe.
uk: Це локальний профіль! Увійдіть аби підписатись.

en: The address "%s" has been confirmed for your account.
uk: Адресу "%s" було підтверджено для Вашого акаунту.

en: The address was removed.
uk: Адресу було видалено.

en: The most popular notices on the site right now.
uk: Представлено найбільш популярні дописи на сайті.

en: The name of your site, like "Yourcompany Microblog"
uk: Назва Вашого сайту, штибу "Мікроблоґи компанії ..."

en: The server was unable to handle that much POST data (%s bytes) due to its current configuration.
uk: Сервер нездатен обробити таку кількість даних (%s байтів) за поточної конфігурації.

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
uk: Підписку було авторизовано, але URL-адреса у відповідь не передавалася. Звіртесь з інструкціями на сайті для більш конкретної інформації про те, як авторизувати підписку. Ваш підписний токен:

en: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to fully reject the subscription.
uk: Підписку було скинуто, але URL-адреса у відповідь не передавалася. Звіртесь з інструкціями на сайті для більш конкретної інформації про те, як скинути підписку.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
uk: Завантажений файл перевищив MAX_FILE_SIZE котрий було встановлено для форми HTML.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk: Завантажений файл перевищив UPLOAD_MAX_FILESIZE вказаний у php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk: Файл було завантажено частково.

en: Theme
uk: Тема

en: Theme directory
uk: Директорія теми

en: Theme directory not readable: %s
uk: Дирикторію теми неможна прочитати: %s

en: Theme for the site.
uk: Тема для цього сайту.

en: Theme not available: %s
uk: Тема не доступна: %s

en: Theme path
uk: Шлях до теми

en: Theme server
uk: Сервер теми

en: There was a database error while saving your file. Please try again.
uk: Виникла помилка під час завантаження Вашого файлу. Спробуйте ще.

en: There was a problem with your session token.
uk: Виникли певні проблеми з токеном поточної сесії.

en: There was a problem with your session token.  Try again, please.
uk: Виникли певні проблеми з токеном поточної сесії. Спробуйте знов, будь ласка.

en: There was a problem with your session token. Try again, please.
uk: Виникли певні проблеми з токеном поточної сесії. Спробуйте знов, будь ласка.

en: These are most popular recent tags on %s
uk: Це найбільш популярні нові теґи на %s

en: These are the people who listen to %s's notices.
uk: Тут представлені ті, хто слідкує за дописами від %s.

en: These are the people who listen to your notices.
uk: Тут представлені ті, хто слідкує за Вашими дописами.

en: These are the people whose notices %s listens to.
uk: Тут представлені ті, за чиїми дописами слідкує %s.

en: These are the people whose notices you listen to.
uk: Тут представлені ті, за чиїми дописами Ви слідкуєте.

en: These people are already users and you were automatically subscribed to them:
uk: Ці люди вже є користувачами і Вас було автоматично підписано до них:

en: This confirmation code is too old. Please start again.
uk: Цей код підтвердження застарілий. Будь ласка, розпочніть спочатку.

en: This is %%site.name%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
uk: Це %%site.name%% — сервіс [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/).

en: This is %%site.name%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. [Join now](%%action.register%%) to share notices about yourself with friends, family, and colleagues! ([Read more](%%doc.help%%))
uk: Це %%site.name%% — сервіс [мікроблоґів](http://uk.wikipedia.org/wiki/Мікроблоґ), який працює на вільному програмному забезпеченні [StatusNet](http://status.net/). [Приєднуйтесь](%%action.register%%) зараз і зможете розділити своє життя з друзями, родиною і колегами! ([Дізнатися більше](%%doc.help%%))

en: This is a way to share what you like.
uk: Це спосіб поділитись з усіма тим, що вам подобається.

en: This is the public timeline for %%site.name%% but no one has posted anything yet.
uk: Це публічна стрічка дописів сайту %%site.name%%, але вона поки що порожня.

en: This is the timeline for %s and friends but no one has posted anything yet.
uk: Це стрічка дописів %s і друзів, але вона поки що порожня.

en: This is the timeline for %s but %s hasn't posted anything yet.
uk: Це стрічка дописів %s, але %s ще нічого не написав.

en: This is the timeline showing replies to %s but %s hasn't received a notice to his attention yet.
uk: Ця стрічка дописів містить відповіді %s, але %s ще нічого не отримав у відповідь.

en: This is your inbox, which lists your incoming private messages.
uk: Це Ваші вхідні повідомлення, тут містяться повідомлення надіслані приватно.

en: This is your outbox, which lists private messages you have sent.
uk: Це Ваші вихідні повідомлення, тут містяться повідомлення, які Ви надіслали приватно.

en: This link is useable only once, and is good for only 2 minutes: %s
uk: Це посилання можна використати лише раз, воно дійсне протягом 2 хвилин: %s

en: This method requires a POST or DELETE.
uk: Цей метод потребує або НАПИСАТИ, або ВИДАЛИТИ.

en: This method requires a POST.
uk: Цей метод потребує POST.

en: This notice is already a favorite!
uk: Цей допис вже є обраним!

en: This notice is not a favorite!
uk: Цей допис не є обраним!

en: This page is not available in a media type you accept
uk: Ця сторінка не доступна для того типу медіа, з яким ви погодились

en: This person is subscribed to you: | These people are subscribed to you:
uk[0]: Ця особа є підписаною до Вас:
uk[1]: Ці люди підписані до Вас:

en: This status is already a favorite!
uk: Цей допис вже є обраним!

en: This user doesn't allow nudges or hasn't confirmed or set his email yet.
uk: Цей користувач не дозволив себе «розштовхувати», або не підтвердив чи не налаштував преференції електронної пошти.

en: Tile background image
uk: Замостити фон

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Timezone not selected.
uk: Часовий пояс не обрано.

en: To
uk: До

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%), or [register](%%action.register%%) a new  account. If you already have an account  on a [compatible microblogging site](%%doc.openmublog%%),  enter your profile URL below.
uk: Щоб підписатись, Ви можете [увійти](%%action.login%%), або [зареєструвати](%%action.register%%) новий  акаунт. Якщо Ви вже маєте акаунт на [сумісному сайті](%%doc.openmublog%%),  введіть URL-адресу Вашого профілю нижче.

en: Too many aliases! Maximum %d.
uk: Забагато додаткових імен! Максимум становить %d.

en: Too many duplicate messages too quickly; take a breather and post again in a few minutes.
uk: Дуже багато повідомлень за короткий термін; ходіть подихайте повітрям і повертайтесь за кілька хвилин.

en: Too many notices too fast; take a breather and post again in a few minutes.
uk: Дуже багато дописів за короткий термін; ходіть подихайте повітрям і повертайтесь за кілька хвилин.

en: Top posters
uk: Топ-дописувачі

en: Try [searching for groups](%%action.groupsearch%%) and joining them.
uk: Спробуйте [знайти якісь групи](%%action.groupsearch%%) і приєднайтеся до них.

en: Try subscribing to more people, [join a group](%%action.groups%%) or post something yourself.
uk: Спробуйте до когось підписатись, [приєднатись до групи](%%action.groups%%) або напишіть щось самі.

en: Turn background image on or off.
uk: Увімкнути або вимкнути фонове зображення.

en: Turn on debugging output for sessions.
uk: Виводити дані сесії наладки.

en: Two user ids or screen_names must be supplied.
uk: Два ID або імені_у_мережі повинні підтримуватись.

en: URL of the homepage or blog of the group or topic
uk: URL-адреса веб-сторінки, блоґу групи, або тематичного блоґу

en: URL of your homepage, blog, or profile on another site
uk: URL-адреса Вашої веб-сторінки, блоґу, або профілю на іншому сайті

en: URL of your profile on another compatible microblogging service
uk: URL-адреса Вашого профілю на іншому сумісному сервісі

en: URL shortening service is too long (max 50 chars).
uk: Сервіс скорочення URL-адрес надто довгий (50 знаків максимум).

en: URL used for credits link in footer of each page
uk: URL використаний для посілань кредитів унизу кожної сторінки

en: URLs
uk: URL-адреси

en: Unable to delete design setting.
uk: Немає можливості видалити налаштування дизайну.

en: Unable to save your design settings!
uk: Не маю можливості зберегти Ваші налаштування дизайну!

en: Unable to save your design settings.
uk: Не маю можливості зберегти налаштування дизайну.

en: Unblock
uk: Розблокувати

en: Unblock this user
uk: Розблокувати цього користувача

en: Unblock user failed.
uk: Спроба розблокувати користувача невдала.

en: Unblock user from group
uk: Розблокувати користувача

en: Unexpected form submission.
uk: Несподіване представлення форми.

en: Unexpected password reset.
uk: Несподіване скидання паролю.

en: Unknown action
uk: Дія невідома

en: Unknown file type
uk: Тип файлу не підтримується

en: Unknown language "%s"
uk: Мову не визначено "%s"

en: Unrecognized address type %s
uk: Невизначений тип адреси %s

en: Unsandbox
uk: Витягти з пісочниці

en: Unsandbox this user
uk: Повернути користувача з пісочниці

en: Unsilence
uk: Витягти кляп

en: Unsilence this user
uk: Витягти кляп, дозволити базікати знов

en: Unsubscribe
uk: Відписатись

en: Unsubscribe from this user
uk: Відписатись від цього користувача

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Unsubscribed from %s
uk: Відписано від %s

en: Unsupported format.
uk: Формат не підтримується.

en: Unsupported image file format.
uk: Формат зображення не підтримується.

en: Untitled page
uk: Сторінка без заголовку

en: Untitled section
uk: Розділ без заголовку

en: Updates by SMS
uk: Оновлення через СМС

en: Updates by instant messenger (IM)
uk: Оновлення за допомогою служби миттєвих повідомлень (ІМ)

en: Updates favored by %1$s on %2$s!
uk: Оновлення обраних дописів %1$s на %2$s!

en: Updates from %1$s and friends on %2$s!
uk: Оновлення від %1$s та друзів на %2$s!

en: Updates from %1$s on %2$s!
uk: Оновлення від %1$s на %2$s!

en: Updates from members of %1$s on %2$s!
uk: Оновлення членів %1$s на %2$s!

en: Updates matching search term "%1$s" on %2$s!
uk: Всі оновлення за збігом з "%s" на %2$s!

en: Updates tagged with %1$s on %2$s!
uk: Оновлення позначені з %1$s на %2$s!

en: Updates with "%s"
uk: Оновлення з "%s"

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload an avatar
uk: Завантаження аватари

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: Use SSL
uk: Використовувати SSL

en: Use defaults
uk: За замовчанням

en: Use fancy (more readable and memorable) URLs?
uk: Використовувати надзвичайні (найбільш пам’ятні і визначні) URL-адреси?

en: Use this form to add tags to your subscribers or subscriptions.
uk: Скористайтесь цією формою, щоб додати теґи підпискам та підписчикам.

en: Use this form to create a new group.
uk: Скористайтесь цією формою для створення нової групи.

en: Use this form to edit the group.
uk: Скористайтесь цією формою, щоб відредагувати групу.

en: Use this form to invite your friends and colleagues to use this service.
uk: Скористуйтесь цією формою аби запросити Ваших друзів та колег до нашого сервісу.

en: Used only for updates, announcements, and password recovery
uk: Використовується лише для оновлень, оголошень та відновлення паролю

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ІД

en: User actions
uk: Діяльність користувача

en: User being listened to does not exist.
uk: Користувача, який слідкував за Вашими повідомленнями, більше не існує.

en: User groups
uk: Групи користувачів

en: User has blocked you.
uk: Користувач заблокував Вас.

en: User has no last notice
uk: Користувач не має останнього допису

en: User has no profile.
uk: Користувач не має профілю.

en: User is already blocked from group.
uk: Користувача заблоковано в цій групі.

en: User is already sandboxed.
uk: Користувача ізольовано доки набереться уму-розуму.

en: User is already silenced.
uk: Користувачу наразі заклеїли рота скотчем.

en: User is not a member of group.
uk: Користувач не є учасником групи.

en: User is not blocked from group.
uk: Користувача не блоковано.

en: User is not sandboxed.
uk: Користувач не у пісочниці.

en: User is not silenced.
uk: Користувач поки що має право голосу.

en: User nickname
uk: Ім’я користувача

en: User profile
uk: Профіль користувача.

en: User settings for this StatusNet site.
uk: Власні налаштування користувача для цього сайту StatusNet.

en: User without matching profile
uk: Користувач з невідповідним профілем

en: Users self-tagged with %s - page %d
uk: Користувачі з особистим теґом %s — сторінка %d

en: View profile designs
uk: Переглядати дизайн користувачів

en: W
uk: Зах.

en: Welcome text for new users (Max 255 chars).
uk: Текст привітання нових користувачів (255 знаків).

en: Welcome to %1$s, @%2$s!
uk: Вітаємо на %1$s, @%2$s!

en: What timezone are you normally in?
uk: За яким часовим поясом Ви живете?

en: What's up, %s?
uk: Що нового, %s?

en: When to send statistical data to status.net servers
uk: Коли надсилати статистичні дані до серверів status.net

en: When to use SSL
uk: Тоді використовувати SSL

en: Where you are, like "City, State (or Region), Country"
uk: Де Ви живете, штибу "Місто, область (регіон), країна"

en: Whether to allow users to invite new users.
uk: В той чи інший спосіб дозволити користувачам вітати нових користувачів.

en: Whether to handle sessions ourselves.
uk: Обробка даних сесій самостійно.

en: Why not [register an account](%%%%action.register%%%%) and be the first to [post on this topic](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s)!
uk: Чому б не [зареєструватись](%%%%action.register%%%%) і не написати перший [допис до цього топіку](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s)!

en: Why not [register an account](%%%%action.register%%%%) and then nudge %s or post a notice to his or her attention.
uk: Чому б не [зареєструватись](%%%%action.register%%%%) і не спробувати «розштовхати» %s або щось йому написати.

en: Why not [register an account](%%action.register%%) and [create the group](%%action.newgroup%%) yourself!
uk: Чому б не [зареєструватись](%%action.register%%) і не [створити](%%action.newgroup%%) свою власну групу!

en: Why not [register an account](%%action.register%%) and be the first to add a notice to your favorites!
uk: Чому б не [зареєструватись](%%action.register%%) і не почати додавати цікаві дописи до улюблених!

en: Why not [register an account](%%action.register%%) and be the first to post one!
uk: Чому б не [зареєструватись](%%%%action.register%%%%) і не написати щось цікаве!

en: Why not [register an account](%%action.register%%) and be the first to post!
uk: Чому б не [зареєструватись](%%action.register%%) і не зробити свій перший допис!

en: With this form you can create  a new account. You can then post notices and link up to friends and colleagues.
uk: Ця форма дозволить створити новий акаунт. Ви зможете робити дописи і будете в курсі справ Ваших друзів та колег.

en: Wrong image type for avatar URL ‘%s’.
uk: Неправильний тип зображення для URL-адреси аватари ‘%s’.

en: Yes
uk: Так

en: You already blocked that user.
uk: Цього користувача вже заблоковано.

en: You and friends
uk: Ви з друзями

en: You are a member of this group: | You are a member of these groups:
uk[0]: Ви є учасником цієї групи:
uk[1]: Ви є учасником цих груп:

en: You are about to permanently delete a notice. Once this is done, it cannot be undone.
uk: Ви видаляєте допис назавжди. Ця дія є незворотною.

en: You are already a member of that group
uk: Ви вже є учасником цієї групи

en: You are already a member of that group.
uk: Ви вже є учасником цієї групи.

en: You are already logged in!
uk: Ви вже в системі!

en: You are already subscribed to these users:
uk: Ви вже підписані до цих користувачів:

en: You are banned from posting notices on this site.
uk: Вам заборонено надсилати дописи до цього сайту.

en: You are banned from sending direct messages.
uk: Вам заборонено надсилати прямі повідомлення.

en: You are not a member of any groups.
uk: Ви не є учасником жодної групи.

en: You are not a member of that group.
uk: Ви не є учасником цієї групи.

en: You are not a member of this group.
uk: Ви не є учасником цієї групи.

en: You are not authorized.
uk: Не авторизовано.

en: You are not subscribed to anyone.
uk: Ви не маєте жодних підписок.

en: You are not subscribed to that profile.
uk: Ви не підписані до цього профілю.

en: You are subscribed to this person: | You are subscribed to these people:
uk[0]: Ви підписані до цієї особи:
uk[1]: Ви підписані до цих людей:

en: You can engage other users in a conversation, subscribe to more people or [join groups](%%action.groups%%).
uk: Ви можете долучити інших користувачів до спілкування, підписавшись до більшої кількості людей або [приєднавшись до груп](%%action.groups%%).

en: You can only delete local users.
uk: Ви можете видаляти лише локальних користувачів.

en: You can only tag people you are subscribed to or who are subscribed to you.
uk: Ви маєте можливість позначати теґами тих, до кого Ви підписані, а також тих, хто є підписаним до Вас.

en: You can receive SMS messages through email from %%site.name%%.
uk: Ви можете отримувати СМС через електронну пошту від %%site.name%%.

en: You can send and receive notices through Jabber/GTalk [instant messages](%%doc.im%%). Configure your address and settings below.
uk: Ви можете надсилати та отримувати дописи через Jabber/GTalk [службу миттєвих повідомлень](%%doc.im%%). Вкажить свою адресу і налаштуйте опції нижче.

en: You can try to [nudge %s](../%s) from his profile or [post something to his or her attention](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).
uk: Ви можете [«розштовхати» %s](../%s) зі сторінки його профілю або [щось йому написати](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).

en: You can try to [nudge %s](../%s) or [post something to his or her attention](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).
uk: Ви можете [«розштовхати» %s](../%s) або [написати дещо варте його уваги](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).

en: You can try to nudge %s or [post something to his or her attention](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).
uk: Ви можете «розштовхати» %s або [щось йому написати](%%%%action.newnotice%%%%?status_textarea=%s).

en: You can update your personal profile info here so people know more about you.
uk: Ви можете доповнити свій особистий профіль і люди знатимуть про Вас більше.

en: You can upload a background image for the site. The maximum file size is %1$s.
uk: Ви можете завантажити фонове зображення для сайту. Максимальний розмір файлу %1$s.

en: You can upload a logo image for your group. The maximum file size is %s.
uk: Ви маєте можливість завантажити логотип для Вашої группи. Максимальний розмір файлу %s.

en: You can upload your personal avatar. The maximum file size is %s.
uk: Ви можете завантажити аватару. Максимальний розмір %s.

en: You can use the local subscription!
uk: Ви можете користуватись локальними підписками!

en: You can't register if you don't agree to the license.
uk: Ви не зможете зареєструватись, якщо не погодитесь з умовами ліцензії.

en: You can't send a message to this user.
uk: Ви не можете надіслати повідомлення цьому користувачеві.

en: You cannot delete users.
uk: Ви не можете видаляти користувачів.

en: You cannot make changes to this site.
uk: Ви не можете щось змінювати на цьому сайті.

en: You cannot sandbox users on this site.
uk: Ви не можете нікого ізолювати на цьому сайті.

en: You cannot silence users on this site.
uk: Ви не можете позбавляти користувачів права голосу на цьому сайті.

en: You cannot unfollow yourself!
uk: Не можна відписатись від самого себе!

en: You have a new posting address on %1$s.
    
    Send email to %2$s to post new messages.
    
    More email instructions at %3$s.
    
    Faithfully yours,
    %4$s
uk: Ви маєте нову адресу на %1$s.
    
    Надсилайте листи на %2$s, щоб друкувати нові повідомлення.
    
    Більше інформації про використання електронної пошти на %3$s.
    
    Щиро Ваші,
    %4$s

en: You have been banned from subscribing.
uk: Вас позбавлено можливості підписатись.

en: You have been blocked from that group by the admin.
uk: Адмін цієї групи заблокував Вашу присутність в ній.

en: You have been identified. Enter a new password below.
uk: Ідентифікація успішна. Введіть новий пароль.

en: You have no private messages. You can send private message to engage other users in conversation. People can send you messages for your eyes only.
uk: У Вас немає приватних повідомлень. Зокрема, Ви можете надсилати приватні повідомлення аби долучити користувачів до розмови. Такі повідомлення бачите лише Ви.

en: You have no subscribers. Try subscribing to people you know and they might return the favor
uk: Ви не маєте підписчиків. Спробуйте підписатись до когось і, можливо, до Вас підпишуться навзаєм.

en: You haven't blocked that user.
uk: Цього користувача блокувати неможливо.

en: You haven't chosen any favorite notices yet. Click the fave button on notices you like to bookmark them for later or shed a spotlight on them.
uk: Ви поки що не відмітили жодних дописів. Натисніть на відповідну кнопку у дописі який Ви вподобали, аби повернутись до нього пізніше, або звернути на нього увагу інших.

en: You may not delete another user's status.
uk: Ви не можете видалити статус іншого користувача.

en: You may wish to run the installer to fix this.
uk: Запустіть файл інсталяції, аби полагодити це.

en: You must be an admin to edit the group
uk: Ви маєте бути наділені правами адмінистратора, аби редагувати групу

en: You must be logged in to create a group.
uk: Ви маєте спочатку увійти, аби мати змогу створити групу.

en: You must be logged in to edit a group.
uk: Ви маєте спочатку увійти, аби мати змогу редагувати групу.

en: You must be logged in to invite other users to use %s
uk: Ви маєте спочатку увійти, аби мати змогу запросити когось до %s

en: You must be logged in to join a group.
uk: Ви повинні спочатку увійти на сайт, аби приєднатися до групи.

en: You must be logged in to leave a group.
uk: Ви повинні спочатку увійти на сайт, аби залишити групу.

en: You must have a valid contact email address
uk: Електронна адреса має бути дійсною

en: You must set an SSL server when enabling SSL.
uk: Ви маєте встановити SSL-сервер, коли використовуєте SSL.

en: You must specify a parameter named 'device' with a value of one of: sms, im, none
uk: Ви мусите встановити параметр «девайс» з одним зі значень: СМС, ІМ, жоден

en: You will be notified when your invitees accept the invitation and register on the site. Thanks for growing the community!
uk: Вас буде поінформовано, коли запрошені Вами особи погодяться з запрошеннями і зареєструються на сайті. Дякуємо, що сприяєте формуванню спільноти!

en: You're not listening to anyone's notices right now, try subscribing to people you know. Try [people search](%%action.peoplesearch%%), look for members in groups you're interested in and in our [featured users](%%action.featured%%). If you're a [Twitter user](%%action.twittersettings%%), you can automatically subscribe to people you already follow there.
uk: Ви не слідкуєте за жодним з дописувачів, спробуйте підписатись до тих, кого Ви знаєте. Спробуйте [розшукати людей](%%action.peoplesearch%%), роздивіться серед членів груп, які Вас цікавлять, або прогляньте список [користувачів вартих уваги](%%action.featured%%). Якщо Ви користуєтесь [Твіттером](%%action.twittersettings%%), то можете автоматично підписатись до людей, за якими слідкуєте там.

en: You've been nudged by %s
uk: Вас спробував «розштовхати» %s

en: Your incoming messages
uk: Ваші вхідні повідомлення

en: Your nickname on this server, or your registered email address.
uk: Ваше ім’я користувача на цьому сервері, або зареєстрована електронна адреса.

en: Your sent messages
uk: Надіслані вами повідомлення

en: a few seconds ago
uk: мить тому

en: about %d days ago
uk: близько %d днів тому

en: about %d hours ago
uk: близько %d годин тому

en: about %d minutes ago
uk: близько %d хвилин тому

en: about %d months ago
uk: близько %d місяців тому

en: about a day ago
uk: день тому

en: about a minute ago
uk: хвилину тому

en: about a month ago
uk: місяць тому

en: about a year ago
uk: рік тому

en: about an hour ago
uk: годину тому

en: at
uk: о

en: content type
uk: тип змісту

en: description is too long (max %d chars).
uk: опис надто довгий (%d знаків максимум).

en: from
uk: від

en: groups on %s
uk: групи на %s

en: in context
uk: в контексті

en: license.
uk: ліцензія.

en: saveSettings() not implemented.
uk: saveSettings() не виконано.

en: showForm() not implemented.
uk: showForm() не виконано.

en: unimplemented method
uk: неприпустимий метод
