StatusNet - en to nl translation catalogue (1000 entries)

en:  Search Stream for "%s"
nl:  Stroom doorzoeken naar "%s"

en:  a new account.
nl:  een nieuwe gebruiker.

en:  except this private data: password,
nl:  behalve de volgende privégegevens: wachtwoord,

en:  except this private data: password, email address, IM address, and phone number.
nl:  behalve de volgende privégegevens: wachtwoord, e-mailadres, IM-adres, telefoonnummer.

en:  except this private data: password, email address, IM address, phone number.
nl:  behalve de volgende privégegevens: wachtwoord, e-mailadres, IM-adres, telefoonnummer.

en:  from
nl:  van

en:  tagged %s
nl:  met het label %s

en: %1$s / Updates mentioning %2$s
nl: %1$s / Updates over %2$s

en: %1$s / Updates replying to %2$s
nl: %1$s / Updates in antwoord op %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s
nl: %1$s heeft u uitgenodigd voor %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
nl: %1$s heeft u uitgenodigd om hem te volgen op %2$s (%3$s).

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
    
    %2$s is a micro-blogging service that lets you keep up-to-date with people you know and people who interest you.
    
    You can also share news about yourself, your thoughts, or your life online with people who know about you. It's also great for meeting new people who share your interests.
    
    %1$s said:
    
    %4$s
    
    You can see %1$s's profile page on %2$s here:
    
    %5$s
    
    If you'd like to try the service, click on the link below to accept the invitation.
    
    %6$s
    
    If not, you can ignore this message. Thanks for your patience and your time.
    
    Sincerely, %2$s
nl: %1$s heeft u uitgenodigd voor %2$s (%3$s).
    
    %2$s is een microblogdienst waarmee u mensen op de hoogte kunt houden van wat u interesseert en bezig houdt.
    
    U kunt ook nieuws over uzelf of uw ideeën en gedachten met anderen delen. Het is ook de ideale plek om mensen te ontmoeten met dezelfde interesses als u.
    
    %1$s schreef:
    
    %4$s
    
    U kunt %1$s's profielpagina op %2$s hier bekijken:
    
    %5$s
    
    Als u het wilt proberen, klik dan op de verwijzing hieronder om de uitnodiging te accepteren.
    
    %6$s
    
    Als u geen interesse hebt, kunt u dit bericht negeren. Bedankt voor uw geduld.
    
    Met vriendelijke groet, %2$s

en: %1$s is now listening to
nl: %1$s luistert nu naar

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
nl: %1$s volgt nu uw berichten %2$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    Faithfully yours,
    %7$s.
    
    ----
    Change your email address or notification options at %8$s
nl: %1$s volgt nu uw medelingen op %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    
    Met vriendelijke groet,
    %7$s.
    ----
    Wijzig uw e-mailadres of instellingen op %8$s

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    Faithfully yours,
    %4$s.
nl: %1$s volgt nu uw berichten op %2$s.
    
    	%3$s
    
    Met vriendelijke groet,
    %4$s.

en: %1$s just added your notice from %2$s
nl: %1$s heeft zojuist uw kennisgeving van %2$s toevoegd

en: %1$s updates that reply to updates from %2$s / %3$s.
nl: %1$s updates die een reactie zijn op updates van %2$s / %3$s.

en: %1$s's status on %2$s
nl: Status van %1$s op %2$s

en: %s (@%s) added your notice as a favorite
nl: %s (@%s) heeft uw mededeling als favoriet toegevoegd

en: %s (@%s) sent a notice to your attention
nl: %s (@%s) heeft u een mededeling gestuurd

en: %s / Favorites from %s
nl: %s / Favorieten van %s

en: %s Public Stream
nl: %s publieke stream

en: %s added your notice as a favorite
nl: %s heeft uw mededeling als favoriet toegevoegd

en: %s and friends
nl: %s en vrienden

en: %s and friends, page %d
nl: %s en vrienden, pagina %d

en: %s blocked profiles
nl: %s geblokkeerde profielen

en: %s blocked profiles, page %d
nl: %s geblokkeerde profielen, pagina %d

en: %s blocked users
nl: %s geblokkeerde gebruikers

en: %s favorite notices
nl: Favoriete mededelingen van %s

en: %s favorite notices, page %d
nl: %s favoriete mededelingen, pagina %d

en: %s group
nl: %s groep

en: %s group members
nl: leden van de groep %s

en: %s group members, page %d
nl: % groeps leden, pagina %d

en: %s group, page %d
nl: groep %s, pagina %d

en: %s groups
nl: %s groepen

en: %s groups, page %d
nl: %s groepen, pagina %d

en: %s is not a member of any group.
nl: %s is van geen enkele groep lid.

en: %s is not a valid color!
nl: %s is geen geldige kleur.

en: %s is not listening to anyone.
nl: %s luistert nergens naar.

en: %s joined group %s
nl: %s is lid geworden van de groep %s

en: %s left group %s
nl: %s heeft de groep %s verlaten

en: %s public timeline
nl: %s publieke tijdlijn

en: %s subscribers
nl: %s abonnees

en: %s subscribers, page %d
nl: %s abonnees, pagina %d

en: %s subscriptions
nl: %s abonnementen

en: %s subscriptions, page %d
nl: %s abonnementen, pagina %d

en: %s timeline
nl: %s tijdlijn

en: %s updates from everyone!
nl: %s updates van iedereen

en: %s's favorite notices, page %d
nl: Favoriete mededelingen van %s, pagina %d

en: %s's groups
nl: Groepen van %s

en: %s's profile
nl: Profiel van %s

en: %s, page %d
nl: %s, pagina %d

en: 's profile
nl: 's profiel

en: (None)
nl: (geen)

en: (You should receive a message by email momentarily, with
nl: U ontvangt nu snel een e-mail met

en: (You should receive a message by email momentarily, with instructions on how to confirm your email address.)
nl: U ontvangt snel een e-mailbericht  met daarin instructies over hoe u uw e-mail kunt bevestigen.

en: (none)
nl: (geen)

en: **%%site.name%%** is a microblogging service brought to you by [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).
nl: **%%site.name%%** is een microblogdienst van [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).

en: **%%site.name%%** is a microblogging service.
nl: **%%site.name%%** is een microblogdienst.

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service
nl: **%s** heeft een gebruiker op %%%%site.name%%%%, een [microblogdienst](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging)

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
nl: **%s** heeft een gebruiker op %%%%site.name%%%%, eena [microblogdienst](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) gebaseerd op de Vrije Software [StatusNet](http://status.net/).

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service
nl: **%s** is een gebruikersgroep op  %%%%site.name%%%%, een [microblogdienst](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging)

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. Its members share short messages about their life and interests.
nl: **%s** is een gebruikersgroep op %%%%site.name%%%%, een [microblogdienst](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) gebaseerd op de Vrije Software [StatusNet](http://status.net/). De leden wisselen korte mededelingen uit over hun ervaringen en interesses.

en: . Contributors should be attributed by full name or nickname.
nl: . Van de oorspronkelijke auteurs dient de volledige naam of gebruikersnaam te worden vermeld.

en: 1-64 lowercase letters or numbers,
nl: Een to 64 kleine letters of cijfers,

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces
nl: 1-64 kleine letters of cijfers, geen leestekens of spaties

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces. Required.
nl: 1-64 kleine letters of cijfers, geen leestekens of spaties. Verplicht.

en: 6 or more characters
nl: Zes of meer tekens

en: 6 or more characters, and don't forget it!
nl: Zes of meer tekens, en vergeet uw wachtwoord niet!

en: 6 or more characters. Required.
nl: Zes of meer tekens. Verplicht

en: A confirmation code was sent
nl: Er is een bevestigingscode verzonden naar

en: A confirmation code was sent to the IM address you added. You must approve %s for sending messages to you.
nl: Er is een bevestigingscode verstuurd naar het opgegeven IM-adres. U moet ermee akkoord gaan dat %s berichten aan u verzendt.

en: A confirmation code was sent to the email address you added.
nl: Er is een bevestigingscode verzonden naar het e-mailadres dat u hebt opgegeven.

en: A confirmation code was sent to the email address you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
nl: Een bevestigingscode is verzonden naar het e-mailadres dat u hebt toegevoegd. Controleer uw inbox (en spam box!) Voor de code en instructies hoe het te gebruiken.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added.
nl: Er is een bevestigingscode verstuurd naar het telefoonnummer dat u hebt opgegeven.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
nl: Er is een bevestigingscode verzonden naar het telefoonnummer dat u hebt toegevoegd. Controleer uw inbox (en spambox!) voor de code en instructies.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your phone for the code and instructions on how to use it.
nl: Er is een bevestigingscode is verzonden naar het telefoonnummer dat u hebt toegevoegd. Controleer uw telefoon voor de code en instructies.

en: A list of the users blocked from joining this group.
nl: Een lijst met voor deze groep geblokkeerde gebruikers.

en: A list of the users in this group.
nl: Ledenlijst van deze groep

en: A selection of some of the great users on %s
nl: Een selectie van de actieve gebruikers op %s

en: API method not found!
nl: De API-functie is niet aangetroffen!

en: API method under construction.
nl: De API-functie is in bewerking.

en: About
nl: Over

en: About: %s
nl: Over: %s

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Account
nl: Gebruiker

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add OpenID
nl: OpenID toevoegen

en: Add or edit %s logo
nl: Logo voor %s toevoegen of verwijderen

en: Add or remove OpenIDs
nl: OpenID's toevoegen en verwijderen

en: Add to favorites
nl: Aan favorieten toevoegen

en: Add your Twitter account to automatically send
nl: Uw Twitter-gebruiker toevoegen om automatisch

en: Address
nl: Adres

en: Addresses of friends to invite (one per line)
nl: Adressen van uit te nodigen vrienden (één per regel)

en: Admin
nl: Beheerder

en: Admins
nl: Beheerders

en: After
nl: Na

en: Ajax Error
nl: Er is een Ajax-fout opgetreden

en: Alias "%s" already in use. Try another one.
nl: De alias "%s" wordt al gebruikt. Geef een ander alias op.

en: Aliases
nl: Aliasen

en: All
nl: Alle

en: All
nl: Alle

en: All groups
nl: Alle groepen

en: All members
nl: Alle leden

en: All subscribers
nl: Alle abonnees

en: All subscriptions
nl: Alle abonnementen

en: All the direct messages sent to %s
nl: Alle directe berichten verzonden aan %s

en: All updates for %s
nl: Alle updates voor %s

en: All updates matching search term "%s"
nl: Alle updates die overeenkomen met de zoekterm "%s"

en: Already logged in.
nl: U bent al aangemeld.

en: Already subscribed!.
nl: U bent al geabonneerd!

en: Are you sure you want to delete this notice?
nl: Weet u zeker dat u deze aankondiging wilt verwijderen?

en: Attach
nl: Toevoegen

en: Attach a file
nl: Bestand toevoegen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Author
nl: Auteur

en: Authorize subscription
nl: Abonneren

en: Automatic shortening service to use.
nl: Te gebruiken automatische verkortingsdienst.

en: Automatically login in the future;
nl: In het vervolg automatisch aanmelden.

en: Automatically login in the future; not for shared computers!
nl: Voortaan automatisch aanmelden. Niet gebruiken op gedeelde computers!

en: Automatically send my notices to Twitter.
nl: Stuur mijn mededelingen automatisch naar Twitter.

en: Automatically subscribe to whoever subscribes to me (best for non-humans)
nl: Automatisch abonneren bij abonnement op mij (beste voor automatische processen)

en: Available characters
nl: Beschikbare tekens

en: Avatar deleted.
nl: De avatar is verwijderd.

en: Avatar settings
nl: Avatarinstellingen

en: Avatar updated.
nl: De avatar is bijgewerkt.

en: Awaiting confirmation on this address.
nl: Dit adres wacht nog op bevestiging.

en: Awaiting confirmation on this address. Check your Jabber/GTalk account for a message with further instructions. (Did you add %s to your buddy list?)
nl: Er wordt gewacht op bevestiging van dit adres. Controleer uw Jabber/GTalk-gebruiker op een bericht met nadere instructies. Hebt u %s aan uw contactenlijst toegevoegd?

en: Awaiting confirmation on this address. Check your inbox (and spam box!) for a message with further instructions.
nl: Er wordt gewacht op bevestiging van dit adres. Controleer uw inbox en uw spambox voor een bericht met nadere instructies.

en: Awaiting confirmation on this phone number.
nl: Er wordt gewacht op bevestiging van dit telefoonnummer.

en: Background
nl: Achtergrond

en: Badge
nl: Naamplaatje

en: Before
nl: Voor

en: Before »
nl: Voor »

en: Bio
nl: Beschrijving

en: Bio is too long (max %d chars).
nl: De beschrijving is te lang (maximaal %d tekens).

en: Bio is too long (max 140 chars).
nl: De beschrijving is te lang (maximaal 140 tekens).

en: Bio: %s
nl: Beschrijving: %s

en: Block
nl: Blokkeren

en: Block this user
nl: Deze gebruiker blokkeren

en: Block this user from this group
nl: Deze gebruiker de toegang tot deze groep ontzeggen

en: Block user
nl: Gebruiker blokkeren

en: Block user failed.
nl: Het blokkeren van de gebruiker is mislukt.

en: Block user from group
nl: Gebruiker toegang tot de groep blokkeren

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Can't delete this notice.
nl: Deze mededeling kan niet verwijderd worden.

en: Can't read avatar URL '%s'
nl: Het was niet mogelijk de avatar-URL "%s" te lezen.

en: Can't save new password.
nl: Het was niet mogelijk het nieuwe wachtwoord op te slaan.

en: Can't turn off notification.
nl: Het is niet mogelijk de mededelingen uit te schakelen.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot instantiate OpenID consumer object.
nl: Het was niet mogelijk uw OpenID te verwerken.

en: Cannot normalize that Jabber ID
nl: Het was niet mogelijk om het Jabber-ID te normaliseren

en: Cannot normalize that email address
nl: Kan het emailadres niet normaliseren

en: Cannot read file.
nl: Het bestand kon niet gelezen worden.

en: Can’t read avatar URL ‘%s’.
nl: Het was niet mogelijk de avatar-URL "%s" te lezen.

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change colours
nl: Kleuren wijzigen

en: Change email handling
nl: E-mailafhandeling wijzigen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change your password
nl: Uw wachtwoord wijzigen

en: Change your password.
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change your profile settings
nl: Uw profielgegevens wijzigen

en: Choose a tag to narrow list
nl: Kies een label om de lijst kleiner te maken

en: Command results
nl: Commandoresultaten

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Address
nl: Adres bevestigen

en: Confirmation cancelled.
nl: Bevestiging geannuleerd.

en: Confirmation code
nl: Bevestigingscode

en: Confirmation code not found.
nl: De bevestigingscode niet gevonden.

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%.
nl: Gefeliciteerd, %s. Welkom bij "%%site.name%%.

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
nl: Gefeliciteerd, %s. Welkom bij %%%%site.name%%%%. Nu wilt u wellicht...

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
    
    * Go to [your profile](%s) and post your first message.
    * Add a [Jabber/GTalk address](%%%%action.imsettings%%%%) so you can send notices through instant messages.
    * [Search for people](%%%%action.peoplesearch%%%%) that you may know or that share your interests. 
    * Update your [profile settings](%%%%action.profilesettings%%%%) to tell others more about you. 
    * Read over the [online docs](%%%%doc.help%%%%) for features you may have missed. 
    
    Thanks for signing up and we hope you enjoy using this service.
nl: Gefeliciteerd, %s! Welkom bij  %%%%site.name%%%%. Hier staan aan aantal handelingen die u wellicht uit wilt voeren:
    
    * Naar uw [profiel](%s) gaan en uw eerste bericht verzenden;
    * Een [Jabber/GTalk-adres](%%%%action.imsettings%%%%) toevoegen zodat u vandaaruit mededelingen kunt verzenden;
    * [Gebruikers zoeken](%%%%action.peoplesearch%%%%) die u al kent of waarmee u interesses deelt;
    * [Uw profiel](%%%%action.profilesettings%%%%) bijwerken om anderen meer over uzelf te vertellen;
    * De [online documentatie](%%%%doc.help%%%%) raadplegen voor mogelijkheden die u nog niet kent.
    
    Dank u wel voor het registreren en we hopen dat deze dienst u biedt wat u ervan verwacht.

en: Connect
nl: Koppelen

en: Connect existing account
nl: Bestaande gebruiker koppelen

en: Connect to IM, SMS, Twitter
nl: Met IM, SMS of Twitter verbinden

en: Connect to services
nl: Met diensten verbinden

en: Content
nl: Inhoud

en: Conversation
nl: Dialoog

en: Could not convert request token to access token.
nl: Het was niet mogelijk het verzoektoken te converteren naar een toegangstoken.

en: Could not create OpenID form: %s
nl: Het was niet mogelijk het OpenID-formulier aan te maken: %s

en: Could not create aliases.
nl: Het was niet mogelijk de aliassen aan te maken.

en: Could not create favorite.
nl: Het was niet mogelijk een favoriet aan te maken.

en: Could not create group.
nl: Het was niet mogelijk de groep aan te maken.

en: Could not create login token for %s
nl: Het was niet mogelijk een aanmeldtoken aan te maken voor %s

en: Could not delete favorite.
nl: Het was niet mogelijk dit bericht van uw favorietenlijst te verwijderen.

en: Could not determine file's mime-type!
nl: Het was niet mogelijk het MIME-type van het bestand te bepalen!

en: Could not determine source user.
nl: Het was niet mogelijk de brongebruiker te bepalen.

en: Could not find a user with nickname %s
nl: De gebruiker %s is niet aangetroffen

en: Could not find membership record.
nl: Er is geen groepslidmaatschap aangetroffen.

en: Could not find target user.
nl: Het was niet mogelijk de doelgebruiker te vinden.

en: Could not follow user: %s is already on your list.
nl: U kunt de gebruiker %s niet volgen, omdat deze al op uw lijst staat.

en: Could not follow user: User not found.
nl: U kunt de gebruiker %s niet volgen, omdat deze gebruiker niet bestaat.

en: Could not join user %s to group %s
nl: Het was niet mogelijk om de gebruiker %s toe te voegen aan de groep %s

en: Could not join user %s to group %s.
nl: Het was niet mogelijk gebruiker %s toe te voegen aan de groep %s.

en: Could not parse message.
nl: Het was niet mogelijk het bericht te verwerken.

en: Could not redirect to server: %s
nl: Het was niet mogelijk om door te verwijzen naar de server: %s

en: Could not remove user %s to group %s
nl: De gebruiker %s kon niet uit de groet %s verwijderd worden

en: Could not remove user %s to group %s.
nl: Het was niet mogelijk gebruiker %s uit de group %s te verwijderen.

en: Could not retrieve favorite notices.
nl: Het was niet mogelijk de favoriete mededelingen op te halen.

en: Could not retrieve public stream.
nl: Het was niet mogelijk de publieke stream op te halen.

en: Could not save avatar info
nl: De avatarinformatie kon niet opgeslagen worden

en: Could not save new profile info
nl: De nieuwe profielinformatie kon niet opgeslagen worden

en: Could not save subscription.
nl: Het was niet mogelijk het abonnement op te slaan.

en: Could not save tags.
nl: Het was niet mogelijk de labels op te slaan.

en: Could not set group membership.
nl: Het was niet mogelijk het groepslidmaatschap in te stellen.

en: Could not subscribe other to you.
nl: Het was niet mogelijk om een ander op u te laten abonneren

en: Could not subscribe.
nl: Kan niet abonneren

en: Could not unfollow user: User not found.
nl: Het is niet mogelijk deze gebruiker niet langer te volgende: de gebruiker is niet aangetroffen.

en: Could not update group.
nl: Het was niet mogelijk de groep bij te werken.

en: Could not update user with confirmed email address.
nl: Het was niet mogelijk het bevestigde e-mailadres voor de gebruiker bij te werken.

en: Couldn't convert request tokens to access tokens.
nl: Het was niet mogelijk de verzoekentokens om te zetten naar toegangstokens.

en: Couldn't delete email confirmation.
nl: De e-mailbevestiging kon niet verwijderd worden.

en: Couldn't delete subscription.
nl: Kon abonnement niet verwijderen.

en: Couldn't find any statuses.
nl: Kan geen ene status vinden

en: Couldn't get a request token.
nl: Het was niet mogelijk een verzoektoken te krijgen.

en: Couldn't insert confirmation code.
nl: De bevestigingscode kon niet ingevoegd worden.

en: Couldn't insert new subscription.
nl: Kon nieuw abonnement niet toevoegen.

en: Couldn't remove Facebook user.
nl: Het was niet mogelijk de Facebook-gebruiker te verwijderen.

en: Couldn't remove Twitter user.
nl: Het was niet mogelijk de Twitter-gebruiker te verwijderen.

en: Couldn't save Twitter preferences.
nl: Het was niet mogelijk de Twitter-instellingen op te slaan.

en: Couldn't save file.
nl: Het was niet mogelijk het bestand op te slaan.

en: Couldn't save profile.
nl: Het profiel kon niet opgeslagen worden.

en: Couldn't save tags.
nl: Het was niet mogelijk de labels op te slaan.

en: Couldn't update user for autosubscribe.
nl: Het was niet mogelijk de instelling voor automatisch abonneren voor de gebruiker bij te werken.

en: Couldn't update user record.
nl: Kan de gebruikersgegevens niet vernieuwen

en: Couldn't update user.
nl: Kon gebruiker niet actualiseren.

en: Couldn't update your design.
nl: Het was niet mogelijk uw ontwerp bij te werken.

en: Couldn’t get a request token.
nl: Het was niet mogelijk een verzoektoken te krijgen.

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create a new group
nl: Nieuwe groep aanmaken

en: Create a new user with this nickname.
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken met deze gebruikersnaam.

en: Create an account
nl: Gebruiker aanmaken

en: Create new account
nl: Nieuw gebruiker aanmaken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Creating new account for OpenID that already has a user.
nl: Bezig met het aanmaken van een nieuwe OpenID-gebruiker bij een bestaande gebruiker.

en: Crop
nl: Uitsnijden

en: Current confirmed Jabber/GTalk address.
nl: Huidige bevestigde Jabber/GTalk adres.

en: Current confirmed SMS-enabled phone number.
nl: Huidige bevestigde telefoonnummer met SMS-functie.

en: Current confirmed email address.
nl: Huidige bevestigde e-mailadres

en: Current verified Twitter account.
nl: Huidige bevestigde Twitter-gebruiker.

en: Currently
nl: Op dit moment

en: DB error inserting hashtag: %s
nl: Er is een databasefout opgetreden bij de invoer van de hashtag: %s

en: DB error inserting reply: %s
nl: Er is een databasefout opgetreden bij het invoegen van het antwoord: %s

en: Database error
nl: Databasefout

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete notice
nl: Mededeling verwijderen

en: Delete this notice
nl: Deze mededeling verwijderen

en: Describe the group or topic
nl: Beschrijf de groep of het onderwerp

en: Describe the group or topic in %d characters
nl: Beschrijf de groep of het onderwerp in %d tekens

en: Describe the group or topic in 140 chars
nl: Beschrijf de groep of het onderwerp in maximaal 140 karakters

en: Describe yourself and your
nl: Beschrijf uzelf en uw

en: Describe yourself and your interests
nl: Beschrijf uzelf en uw interesses

en: Describe yourself and your interests in %d chars
nl: Geef een beschrijving van uzelf en uw interesses in %d tekens

en: Describe yourself and your interests in 140 chars
nl: Beschrijf uzelf en uw interesses in 140 tekens

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description is too long (max %d chars).
nl: De beschrijving is te lang. Gebruik maximaal %d tekens.

en: Design
nl: Ontwerp

en: Design preferences saved.
nl: De ontwerpvoorkeuren zijn opgeslagen.

en: Design your profile
nl: Uw profiel ontwerpen

en: Direct Messages You've Sent
nl: Door u verzonden directe berichten

en: Direct messages to %s
nl: Directe beichten aan %s

en: Disfavor
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Disfavor favorite
nl: Van favotietenlijst verwijderen

en: Disfavor this notice
nl: Mededeling uit favorieten verwijderen

en: Do not block this user from this group
nl: Deze gebruiker niet de toegang tot deze groep ontzeggen

en: Do not delete this notice
nl: Deze mededeling niet verwijderen

en: Don't send a message to yourself;
nl: Zend uzelf geen berichten.

en: Don't send a message to yourself; just say it to yourself quietly instead.
nl: Stuur geen berichten naar uzelf. Zeg het gewoon in uw hoofd.

en: Duplicate notice
nl: Kennisgeving van duplicaat

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s group
nl: Groep %s bewerken

en: Edit %s group properties
nl: Eigenschappen van de groep %s bewerken

en: Edit Avatar
nl: Avatar bewerken

en: Edit profile settings
nl: Profielinstellingen bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Email address already exists.
nl: Het e--mailadres bestaat al.

en: Email address confirmation
nl: E-mailadresbevestiging

en: Email address, like "UserName@example.org"
nl: E-mailadres, zoals "gebruikersnaam@example.com"

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Enter a nickname or email address.
nl: Voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter the code you received on your phone.
nl: Voer de code in die u via uw telefoon hebt ontvangen.

en: Error authorizing token
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het autoriseren van het token

en: Error connecting user to OpenID.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het koppelen van de gebruiker aan OpenID.

en: Error connecting user.
nl: Er is een fout opgetreden bij het koppelen van de gebruiker.

en: Error inserting avatar
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van de avatar

en: Error inserting new profile
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het invoegen van een nieuw profiel

en: Error inserting remote profile
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het invoegen in het profiel op afstand.

en: Error removing the block.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de blokkade.

en: Error saving address confirmation.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de adresbevestiging.

en: Error saving notice.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de mededeling.

en: Error saving remote profile
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het profiel op afstand.

en: Error saving the profile.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van het profiel.

en: Error saving the user.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de gebruiker.

en: Error saving user; invalid.
nl: Fout bij opslaan gebruiker; ongeldig.

en: Error setting user.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het instellen van de gebruiker.

en: Error updating profile
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van het profiel

en: Error updating remote profile
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van het profiel op afstand.

en: Error with confirmation code.
nl: Er is een fout opgetreden die te maken heeft met de bevestigingscode.

en: Existing nickname
nl: De gebruikersnaam bestaat al

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: FOAF
nl: Vrienden van vrienden (FOAF)

en: FOAF for %s
nl: Vriend van een vriend (FOAF) voor %s

en: FOAF for %s group
nl: Vriend van een vriend voor de groep %s

en: Failed updating avatar.
nl: Het bijwerken van de avatar is mislukt.

en: Failed updating logo.
nl: Het bijwerken van het logo is mislukt.

en: Favor
nl: Aan favorieten toevoegen

en: Favor this notice
nl: Deze kennisgeving op de favorietenlijst plaatsen

en: Featured users
nl: Nieuwe gebruikers

en: Featured users, page %d
nl: Nieuwe gebruikers, pagina %d

en: Feed for favorites of %s
nl: Favorietenfeed van %s

en: Feed for favorites of %s (Atom)
nl: Favorietenfeed van %s (Atom)

en: Feed for favorites of %s (RSS 1.0)
nl: Favorietenfeed van %s (RSS 1.0)

en: Feed for favorites of %s (RSS 2.0)
nl: Favorietenfeed van %s (RSS 2.0)

en: Feed for friends of %s
nl: Feed voor vrienden van %s

en: Feed for friends of %s (Atom)
nl: Feed voor vrienden van %s (Atom)

en: Feed for friends of %s (RSS 1.0)
nl: Feed voor vrienden van %s (RSS 1.0)

en: Feed for friends of %s (RSS 2.0)
nl: Feed voor vrienden van %s (RSS 2.0)

en: Feed for replies to %s
nl: Feed voor antwoorden aan %s

en: Feed for tag %s
nl: Feed voor label %s

en: Feed of favorite notices of %s
nl: Feed met favoriete mededelingen van %s

en: File exceeds user's quota!
nl: Met dit bestand wordt het quotum van de gebruiker overschreden!

en: Filter tags
nl: Labels filteren

en: Find content of notices
nl: Inhoud van mededelingen vinden

en: Find groups on this site
nl: Groepen op deze site vinden

en: Find people on this site
nl: Gebruikers op deze site vinden

en: For security reasons, please re-enter your
nl: Herhaal hier om veiligheidsredenen uw

en: For security reasons, please re-enter your user name and password before changing your settings.
nl: Om veiligheidsredenen moet u uw gebruikersnaam en wachtwoord nogmaals invoeren alvorens u uw instellingen kunt wijzigen.

en: For security reasons, please re-login with your [OpenID](%%doc.openid%%) before changing your settings.
nl: Om veiligheidsredenen vragen we u opnieuw aan te melden met uw [OpenID](%%doc.openid%%) alvorens u uw instellingen kunt wijzigen.

en: From
nl: Van

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full name is too long (max 255 chars).
nl: De volledige naam is te lang (maximaal 255 tekens).

en: Fullname: %s
nl: Volledige naam: %s

en: Go
nl: OK

en: Go to the installer.
nl: Naar het installatieprogramma gaan.

en: Group
nl: Groep

en: Group actions
nl: Groepshandelingen

en: Group design
nl: Groepsontwerpen

en: Group logo
nl: Groepslogo

en: Group profile
nl: Groepsprofiel

en: Group search
nl: Groepen zoeken

en: Groups
nl: Groepen

en: Groups %s is a member of on %s.
nl: Groepen waarvan %s lid is op %s.

en: Groups with most members
nl: Groepen met de meeste leden

en: Groups, page %d
nl: Groepen, pagina %d

en: Hey, %s.
nl: Hallo, %s.

en: Home
nl: Thuis

en: Homepage
nl: Thuispagina

en: Homepage is not a valid URL.
nl: De thuispagina is geen geldige URL.

en: Homepage: %s
nl: Thuispagina: %s

en: Homepage: %s
nl: Thuispagina: %s

en: I want to post notices by email.
nl: Ik wil mededelingen per e-mail versturen.

en: IM Address
nl: IM-adres

en: IM Settings
nl: IM-instellingen

en: IM is not available.
nl: IM is niet beschikbaar.

en: If you already have an account, login with your username and password to connect it to your OpenID.
nl: Als u al een gebruiker hebt, meld dan aan met uw gebruikersnaam en wachtwoord om met uw OpenID te koppelen.

en: If you want to add an OpenID to your account,
nl: Als u een OpenID wilt toevoegen aan uw gebruiker,

en: If you want to add an OpenID to your account, enter it in the box below and click "Add".
nl: Als u een OpenID aan uw gebruiker wilt toevoegen, vul het dan in het veld hieronder in en klik op "Toevoegen".

en: If you've forgotten or lost your
nl: Als u uw wachtwoord vergeten of verloren hebt

en: If you've forgotten or lost your password, you can get a new one sent to the email address you have stored  in your account.
nl: Als u uw wachwoord kwijt bent, dan kunnen we u een nieuw wachtwoord sturen op het e-mailadres dat u bij uw gebruiker hebt geregistreerd.

en: If you've forgotten or lost your password, you can get a new one sent to the email address you have stored in your account.
nl: Als u uw wachtwoord kwijt bent, is het mogelijk een nieuw wachtwoord te ontvangen op het e-mailadres dat aan uw gebruiker gekoppeld is.

en: Inbox
nl: Postvak IN

en: Inbox for %s
nl: Postvak IN van %s

en: Inbox for %s - page %d
nl: Postvak IN van %s - pagina %d

en: Inboxes must be enabled for groups to work
nl: Postvak IN moet ingeschakeld zijn voordat groepen kunnen werken

en: Inboxes must be enabled for groups to work.
nl: Postvak IN moet ingeschakeld zijn voordat groepen functioneren.

en: Incoming email
nl: Inkomende e-mail

en: Incoming email address removed.
nl: Het e-mailadres voor inkomende mail is verwijderd.

en: Incorrect old password
nl: Het oude wachtwoord is onjuist

en: Incorrect username or password.
nl: De gebruikersnaam of wachtwoord is onjuist.

en: Instructions for recovering your password
nl: Instructies voor het opnieuw instellen van uw wachtwoord

en: Instructions for recovering your password have been sent to the email address registered to your account.
nl: De instructies om uw wachtwoord te herstellen zijn verstuurd naar het e-mailadres dat voor uw gebruiker is geregistreerd.

en: Invalid alias: "%s"
nl: Ongeldig alias: "%s"

en: Invalid avatar URL '%s'
nl: Ongeldige avatar-URL "%s"

en: Invalid email address: %s
nl: Ongeldig e-mailadres: %s

en: Invalid homepage '%s'
nl: Ongeldige thuspagina "%s"

en: Invalid license URL '%s'
nl: Ongeldige licentie-URL "%s"

en: Invalid notice content
nl: Ongeldige mededelinginhoud

en: Invalid notice uri
nl: Ongeldige bericht-URI

en: Invalid notice url
nl: Ongeldige bericht-URL

en: Invalid or expired token.
nl: Het token is ongeldig of verlopen.

en: Invalid profile URL '%s'.
nl: Ongeldige profiel-URL "%s".

en: Invalid profile URL (bad format)
nl: Ongeldige profiel-URL (foutieve opmaak)

en: Invalid profile URL returned by server.
nl: Er is een ongeldige profiel-URL teruggestuurd door de server.

en: Invalid size.
nl: Ongeldige afmetingen.

en: Invalid tag: "%s"
nl: Ongeldig label: '%s'

en: Invalid username or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Invitation(s) sent
nl: De uitnodiging(en) zijn verzonden

en: Invitation(s) sent to the following people:
nl: Uitnodiging(en) zijn verzonden aan de volgende mensen:

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite friends and colleagues to join you on %s
nl: Vrienden en collega's uitnodigen om u te vergezellen op %s

en: Invite new users
nl: Nieuwe gebruikers uitnodigen

en: Invite your friends to use %s
nl: Uw vrienden uitnodigen %s te gebruiken

en: It runs the [StatusNet](http://status.net/) microblogging software, version %s, available under the [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).
nl: De site werkt met de [StatusNet](http://status.net/) microblogsoftware, versie %s, beschikbaar onder de [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).

en: Jabber ID already belongs to another user.
nl: Het Jabber-ID wordt al gebruikt door een andere gebruiker.

en: Jabber or GTalk address,
nl: Jabber of GTalk adres,_

en: Jabber or GTalk address, like "UserName@example.org". First, make sure to add %s to your buddy list in your IM client or on GTalk.
nl: Jabber-ID of GTalk-adres, zoals "gebruiker@example.org". Zorg ervoor dat u %s eerst aan uw contactenlijst in uw IM-programma of in GTalk toevoegt.

en: Join
nl: Toetreden

en: Language
nl: Taal

en: Language is too long (max 50 chars).
nl: Taal is te lang (max 50 tekens).

en: Leave
nl: Verlaten

en: License
nl: Licentie

en: Links
nl: Verwijzingen

en: Location
nl: Locatie

en: Location for the group, if any, like "City, State (or Region), Country"
nl: Locatie voor de groep - als relevant. Iets als "Plaats, regio, land".

en: Location is too long (max 255 chars).
nl: Locatie is te lang (maximaal 255 tekens).

en: Location: %s
nl: Locatie: %s

en: Location: %s
nl: Locatie: %s

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login to site
nl: Aanmelden

en: Login to the site
nl: Bij de site aanmelden

en: Login with OpenID
nl: Aanmelden met OpenID

en: Login with a username and password
nl: Aanmelden met gebruikersnaam en wachtwoord

en: Login with an [OpenID](%%doc.openid%%) account.
nl: Aanmelden met een [OpenID-gebruiker](%%doc.openid%%).

en: Login with your username and password.
nl: Meld u aan met uw gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account, or try [OpenID](%%action.openidlogin%%).
nl: Meld u aan met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Hebt u nog geen gebruikersnaam? [Registreer](%%action.register%%) dan een nieuw gebruiker, of probeer [OpenID](%%action.openidlogin%%).

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account.
nl: Meld u aan met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Hebt u nog geen gebruikersnaam? [Registreer een nieuwe gebruiker](%%action.register%%).

en: Logo updated.
nl: Logo geactualiseerd.

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout from the site
nl: Van de site afmelden

en: Longer name, preferably your "real" name
nl: Een langere naam, mogelijk uw echte naam

en: Lost or forgotten password?
nl: Wachtwoord kwijt of vergeten?

en: Lost our file data.
nl: Ons databestand is verloren gegaan.

en: Lost our file.
nl: Het bestand is zoekgeraakt.

en: Make Admin
nl: Beheerder maken

en: Make a new email address for posting to; cancels the old one.
nl: Een nieuw e-mailadres instellen voor het onvangen van e-mail; verwijdert het eerder geinstelde e-mailadres.

en: Make this user an admin
nl: Deze gebruiker beheerder maken

en: Manage how you get email from %%site.name%%.
nl: E-mail ontvangen  van %%site.name%% beheren.

en: Manage various other options.
nl: Overige instellingen beheren.

en: Max notice size is %d chars, including attachment URL.
nl: De maximale mededelingenlengte is %d tekens, inclusief de URL voor de bijlage.

en: Member since
nl: Lid sinds

en: Members
nl: Leden

en: Message
nl: Bericht

en: Message from %1$s on %2$s
nl: Bericht van %1$s op %2$s

en: Message sent
nl: Bericht verzonden.

en: Message to %1$s on %2$s
nl: Bericht aan %1$s op %2$s

en: Message too long - maximum is %d characters, you sent %d
nl: Het bericht te is lang. De maximale lengte is %d tekens. De lengte van uw bericht was %d

en: Message too long - maximum is 140 characters, you sent %d
nl: Het bericht is te lang. De maximale lengte is 140 tekens. U hebt %d tekens gebruikt

en: Microblog by %s
nl: Microblog van %s

en: Microblog by %s group
nl: Microblog door de groep %s

en: Microblog tagged with %s
nl: Microblog met label %s

en: Mobile carrier
nl: Mobiele aanbieder

en: Mobile carrier for your phone. If you know a carrier that accepts SMS over email but isn't listed here, send email to let us know at %s.
nl: De provider van uw mobiele telefoon. Als u een provider kent die e-mail via SMS ondersteunt, maar nog niet in de lijst is opgenomen, laat dit ons dan via e-mail weten op het e-mailadres %s.

en: More...
nl: Meer...

en: My text and files are available under
nl: Mijn teksten en bestanden zijn beschikbaar onder

en: New
nl: Nieuw

en: New email address for posting to %s
nl: Nieuw e-mailadres om e-mail te versturen aan %s

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: New incoming email address added.
nl: Het nieuwe binnenkomende e-mailadres is toegevoegd.

en: New message
nl: Nieuw bericht

en: New nickname
nl: Nieuwe gebruikersnaam

en: New notice
nl: Nieuw bericht

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New password successfully saved.
nl: Het nieuwe wachtwoord is ingesteld.

en: New password successfully saved. You are now logged in.
nl: Het nieuwe wachtwoord is opgeslagen. U bent nu aangemeld.

en: Nickname
nl: Gebruikersnaam

en: Nickname already in use. Try another one.
nl: De opgegeven gebruikersnaam is al in gebruik. Kies een andere gebruikersnaam.

en: Nickname must have only lowercase letters
nl: De gebruikersnaam moet bestaan uit alleen kleine letters

en: Nickname must have only lowercase letters and numbers and no spaces.
nl: De gebruikersnaam moet alleen bestaan uit kleine letters en cijfers, en mag geen spaties bevatten.

en: Nickname not allowed.
nl: De opgegeven gebruikersnaam is niet toegestaan.

en: Nickname of the user you want to follow
nl: De gebruikersnaam van de gebruiker die u wilt volgen

en: Nickname or email
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: No
nl: Nee

en: No ID
nl: Geen ID

en: No Jabber ID.
nl: Geen Jabber-ID.

en: No authorization request!
nl: Geen autorisatieverzoek!

en: No carrier selected.
nl: Er is geen provider geselecteerd.

en: No code entered
nl: Er is geen code ingevoerd

en: No configuration file found.
nl: Er is geen instellingenbestand aangetroffen.

en: No confirmation code.
nl: Geen bevestigingscode.

en: No content!
nl: Geen inhoud!

en: No current status
nl: Geen huidige status

en: No email address.
nl: Geen e-mailadres

en: No group specified.
nl: Er is geen groep aangegeven.

en: No id argument.
nl: Geen ID-argument.

en: No id.
nl: Geen ID.

en: No incoming email address.
nl: Geen binnenkomend e-mailadres

en: No message text!
nl: Het bericht bevat geen inhoud!

en: No nickname
nl: Geen gebruikersnaam

en: No nickname provided by remote server.
nl: De server aan de andere kant heeft geen gebruikersnaam opgegeven.

en: No nickname.
nl: Geen gebruikersnaam.

en: No notice
nl: Geen mededeling

en: No notice content!
nl: De mededeling heeft geen inhoud!

en: No notice id
nl: Geen mededelings-ID

en: No pending confirmation to cancel.
nl: Er is geen openstaand bevestigingsverzoek om te annuleren.

en: No phone number.
nl: Geen telefoonnummer.

en: No profile URL returned by server.
nl: Er is geen profiel-URL teruggestuurd door de server.

en: No profile id in request.
nl: Het profiel-ID was niet aanwezig in het verzoek.

en: No profile specified.
nl: Er is geen profiel opgegeven.

en: No profile with that ID.
nl: Er is geen profiel met dat ID.

en: No profile with that id.
nl: Er is geen profiel met dat ID.

en: No recipient specified.
nl: Er is geen ontvanger aangegeven.

en: No registered email address for that user.
nl: Die gebruiker heeft geen e-mailadres geregistreerd.

en: No request found!
nl: Geen verzoek gevonden!

en: No results
nl: Geen resultaten

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: No size.
nl: Geen afmeting.

en: No spaces, please.
nl: Gebruik geen spaties, alstublieft.

en: No status found with that ID.
nl: Er is geen status gevonden met dit ID.

en: No status with that ID found.
nl: Er is geen status gevonden met dit ID.

en: No such OpenID.
nl: Het opgegeven OpenID bestaat niet.

en: No such attachment.
nl: Dat document bestaat niet.

en: No such document.
nl: Onbekend document.

en: No such file.
nl: Het bestand bestaat niet.

en: No such group
nl: Deze groep bestaat niet

en: No such group.
nl: De opgegeven groep bestaat niet.

en: No such message.
nl: Dat bericht bestaat niet.

en: No such notice.
nl: De mededeling bestaat niet.

en: No such page
nl: Deze pagina bestaat niet

en: No such recovery code.
nl: Onbekende herstelcode.

en: No such subscription
nl: Onbekend abonnement

en: No such tag.
nl: Onbekend label.

en: No such user
nl: De opgegeven gebruiker bestaat niet

en: No such user!
nl: Deze gebruiker bestaat niet.

en: No such user.
nl: Onbekende gebruiker.

en: No user with that email address or username.
nl: Er bestaat geen gebruiker met het opgegeven e-mailadres of de opgegeven gebruikersnaam.

en: Nobody to show!
nl: Geen weer te geven gebruikers!

en: None
nl: Geen

en: Not a local notice
nl: Geen lokale mededeling

en: Not a local user.
nl: Dit is geen lokale gebruiker.

en: Not a recovery code.
nl: Geen geldige herstelcode.

en: Not a registered user.
nl: Geen geregistreerde gebruiker

en: Not a supported data format.
nl: Geen ondersteund gegevensformaat.

en: Not a valid Jabber ID
nl: Geen geldige Jabber-ID

en: Not a valid OpenID.
nl: Geen geldige OpenID.

en: Not a valid email address
nl: Geen geldig e-mailadres.

en: Not a valid email address.
nl: Geen geldig e-mailadres.

en: Not a valid invitation code.
nl: Geen geldige uitnodigingscode.

en: Not a valid nickname.
nl: Geen geldige gebruikersnaam.

en: Not a valid people tag: %s
nl: Geen geldig gebruikerslabel: %s

en: Not a valid profile URL (incorrect services).
nl: Geen geldige profiel-URL (ongeldige diensten).

en: Not a valid profile URL (no XRDS defined).
nl: Geen geldige profiel-URL (geen XRDS gedefinieerd).

en: Not a valid profile URL (no YADIS document or no or invalid XRDS defined).
nl: De URL voor het profiel is niet geldig (het is geen YADIS-document of er is geen of ongeldige XRDS gedefinieerd).

en: Not a valid profile URL (no YADIS document).
nl: Geen geldige profiel-URL (geen YADIS-document).

en: Not an image or corrupt file.
nl: Het bestand is geen afbeelding of het bestand is beschadigd.

en: Not authorized.
nl: Niet geautoriseerd.

en: Not expecting this response!
nl: Onverwacht antwoord!

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not found.
nl: Niet aangetroffen.

en: Not logged in
nl: Niet aangemeld.

en: Not logged in.
nl: Niet aangemeld.

en: Not subscribed!.
nl: Niet geabonneerd!

en: Note
nl: Opmerking

en: Notice
nl: Mededeling

en: Notice Search
nl: Mededeling zoeken

en: Notice deleted.
nl: Deze mededeling is verwijderd.

en: Notice feed for %s
nl: Mededelingenfeed voor %s

en: Notice feed for %s (Atom)
nl: Mededelingenfeed voor %s (Atom)

en: Notice feed for %s (RSS 1.0)
nl: Mededelingenfeed voor %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for %s (RSS 2.0)
nl: Mededelingenfeed voor %s (RSS 2.0)

en: Notice feed for %s group
nl: Mededelingenfeed voor de groep %s

en: Notice feed for %s group (Atom)
nl: Mededelingenfeed voor groep %s (Atom)

en: Notice feed for %s group (RSS 1.0)
nl: Mededelingenfeed voor groep %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for %s group (RSS 2.0)
nl: Mededelingenfeed voor groep %s (RSS 2.0)

en: Notice feed for %s tagged %s (RSS 1.0)
nl: Mededelingenfeed voor %s met het label %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for tag %s (Atom)
nl: Mededelingenfeed voor label %s (Atom)

en: Notice feed for tag %s (RSS 1.0)
nl: Mededelingenfeed voor label %s (RSS 1.0)

en: Notice feed for tag %s (RSS 2.0)
nl: Mededelingenfeed voor label %s (RSS 2.0)

en: Notice has no profile
nl: Mededeling heeft geen profiel

en: Notice license ‘%s’ is not compatible with site license ‘%s’.
nl: De mededelingenlicentie "%s" is niet compatibel met de licentie "%s" van deze site.

en: Notice posted
nl: De mededeling is verzonden

en: Notice without matching profile
nl: Mededeling zonder bekend profiel

en: Notices
nl: Mededelingen

en: Notices tagged with %s
nl: Mededelingen met het label %s

en: Notices tagged with %s, page %d
nl: Kennisgevingen met het label %s, pagina %d

en: Nudge sent
nl: De por is verzonden

en: Nudge sent to %s
nl: De por naar %s is verzonden

en: Nudge sent!
nl: De por is verzonden!

en: Off
nl: Uit

en: Old password
nl: Oud wachtwoord

en: On
nl: Aan

en: Only
nl: Alleen

en: Only the sender and recipient
nl: Alleen de afzender en ontvanger

en: Only the sender and recipient may read this message.
nl: Alleen de verzender en de ontvanger kunnen dit bericht lezen.

en: OpenID Account Setup
nl: OpenID-gebruiker instellen

en: OpenID Auto-Submit
nl: OpenID automatisch verzenden

en: OpenID Login
nl: Aanmelden met OpenID

en: OpenID URL
nl: OpenID-URL

en: OpenID authentication cancelled.
nl: De OpenID-authenticatie is geannuleerd.

en: OpenID authentication failed: %s
nl: OpenID-authenticatie niet gelukt: %s

en: OpenID failure: %s
nl: OpenID-fout: %s

en: OpenID login
nl: Aanmelden met OpenID

en: OpenID removed.
nl: OpenID verwijderd.

en: OpenID settings
nl: OpenID-instellingen.

en: Optionally add a personal message to the invitation.
nl: Persoonlijk bericht bij de uitnodiging (optioneel).

en: Options saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Original
nl: Origineel

en: Other
nl: Overige

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: Other options
nl: Overige instellingen

en: Outbox
nl: Postvak UIT

en: Outbox for %s
nl: Postvak UIT voor %s

en: Outbox for %s - page %d
nl: Postvak UIT voor %s - pagina %d

en: Page notice
nl: Kennisgeving van pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Partial upload.
nl: Gedeeltelijke upload.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password and confirmation do not match.
nl: Het wachtwoord en de bevestiging komen niet overeen.

en: Password change
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Password must be 6 chars or more.
nl: Het wachtwoord moet uit zes of meer tekens bestaan.

en: Password must be 6 or more characters.
nl: Het wachtwoord moet zes of meer tekens bevatten.

en: Password recover
nl: Wachtwoordherstel

en: Password recovery requested
nl: Wachtwoordherstel aangevraagd

en: Password saved.
nl: Het wachtwoord is opgeslagen.

en: Passwords don't match.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: People
nl: Gebruikers

en: People %s subscribes to
nl: Gebruikers waarop %s een abonnement heeft

en: People Search
nl: Mensen zoeken

en: People search
nl: Gebruikers zoeken

en: People subscribed to %s
nl: Gebruikers met een abonnement op %s

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Personal message
nl: Persoonlijk bericht

en: Personal profile and friends timeline
nl: Persoonlijk profiel en tijdlijn van vrienden

en: Phone number, no punctuation or spaces,
nl: Telefoonnummer zonder leestekens of spaties,

en: Phone number, no punctuation or spaces, with area code
nl: Telefoonnummer zonder spaties of leestekens, met netnummer

en: Photo
nl: Foto

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user's notices. If you didn't just ask to subscribe to someone's notices, click "Cancel".
nl: Controleer alstublieft deze details om vast te stellen dat u zich wilt abonneren of de mededelingen van deze gebruiker. Als u niet hebt verzocht te abonneren op de mededelingen van een andere gebruiker, klik dan op "Annuleren".

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user's notices. If you didn't just ask to subscribe to someone's notices, click "Reject".
nl: Controleer de details alstublieft om er zeker van te zijn u zich wilt abonneren op de mededelingen van deze gebruiker. Als u zojuist geen verzoek hebt gedaan om te abonneren op de mededelingen van een andere gebruiker, klik dan op "Afkeuren"

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user’s notices. If you didn’t just ask to subscribe to someone’s notices, click “Reject”.
nl: Controleer alstublieft deze details om er zeker van te zijn dat u zich wilt abonneren op de mededelingen van deze gebruiker. Als u zojuist niet hebt aangegeven dat u zich op de mededelingen van een gebruiker wilt abonneren, klik dan op "Afwijzen".

en: Popular
nl: Populair

en: Popular notices
nl: Populaire mededelingen

en: Popular notices, page %d
nl: Populaire mededelingen, pagina %d

en: Post a notice when my Jabber/GTalk status changes.
nl: Mededeling versturen als mijn Jabber/GTalk-status wijzigt.

en: Post to
nl: Verzenden naar

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences saved.
nl: De voorkeuren zijn opgeslagen.

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Primary site navigation
nl: Primaire sitenavigatie

en: Problem saving notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het opslaan van de mededeling.

en: Problem saving notice. Too long.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het opslaan van de mededeling. Deze is te lang.

en: Problem saving notice. Unknown user.
nl: Er was een probleem bij het opslaan vna de kennisgeving. De gebruiker is onbekend.

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile design
nl: Profielontwerp

en: Profile information
nl: Profielinformatie

en: Profile settings
nl: Profielinstellingen

en: Profile unknown
nl: Profiel onbekend

en: Public
nl: Openbaar

en: Public Stream Feed
nl: Openbare feed

en: Public Stream Feed (Atom)
nl: Publieke streamfeed (Atom)

en: Public Stream Feed (RSS 1.0)
nl: Publieke streamfeed (RSS 1.0)

en: Public Stream Feed (RSS 2.0)
nl: Publieke streamfeed (RSS 1.0)

en: Public tag cloud
nl: Publieke woordwolk

en: Public timeline
nl: Openbare tijdlijn

en: Public timeline, page %d
nl: Openbare tijdlijn, pagina %d

en: Publish a MicroID for my Jabber/GTalk address.
nl: Een MicroID voor mijn Jabber/GTalk-adres publiceren.

en: Publish a MicroID for my email address.
nl: Een MicroID voor mijn e-mailadres publiceren.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Recent Tags
nl: Recente labels

en: Recent tags
nl: Recente labels

en: Recover
nl: Herstellen

en: Recover password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Recovery code for unknown user.
nl: Herstelcode voor onbekende gebruiker.

en: Register
nl: Registreren

en: Registration not allowed.
nl: Registratie is niet toegestaan.

en: Registration successful
nl: De registratie is voltooid

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Reject this subscription
nl: Dit abonnement weigeren

en: Remember me
nl: Aanmeldgegevens onthouden

en: Remote profile with no matching profile
nl: Profiel op afstand zonder overeenkomend profiel

en: Remote service uses unknown version of OMB protocol.
nl: De diensten op afstand gebruiken een onbekende versie van het OMB-protocol.

en: Remote subscribe
nl: Abonneren op afstand

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove OpenID
nl: OpenID verwijderen

en: Removing your only OpenID
nl: Nu wordt uw laatste OpenID verwijderd

en: Removing your only OpenID would make it impossible to log in!
nl: Door uw enige OpenID te verwijderen zou u niet langer kunnen aanmelden!

en: Removing your only OpenID would make it impossible to log in! If you need to remove it, add another OpenID first.
nl: Als u uw enige OpenID verwijdert kunt u niet langer aanmelden. Als u het wilt verwijderen, voeg dan eerst een andere OpenID toe.

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Replies feed for %s (Atom)
nl: Antwoordenfeed voor %s (Atom)

en: Replies feed for %s (RSS 1.0)
nl: Antwoordenfeed voor %s (RSS 1.0)

en: Replies feed for %s (RSS 2.0)
nl: Antwoordenfeed voor %s (RSS 2.0)

en: Replies to %1$s on %2$s!
nl: Antwoorden aan %1$s op %2$s.

en: Replies to %s
nl: Antwoorden aan %s

en: Replies to %s, page %d
nl: Antwoorden aan %s, pagina %d

en: Reply
nl: Antwoorden

en: Reply to %s sent
nl: Het antwoord aan %s is verzonden

en: Reply to this notice
nl: Op deze mededeling antwoorden

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reset back to default
nl: Standaardinstellingen toepassen

en: Reset password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Restore default designs
nl: Standaardontwerp toepassen

en: SMS Phone number
nl: SMS-telefoonnummer

en: SMS Settings
nl: SMS-instellingen

en: SMS confirmation
nl: SMS-bevestiging

en: SMS is not available.
nl: SMS is niet beschikbaar.

en: Same as password above
nl: Gelijk aan het wachtwoord hierboven

en: Same as password above. Required.
nl: Gelijk aan het wachtwoord hierboven. Verplicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Save design
nl: Ontwerp opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Stream Feed
nl: Feed doorzoeken

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description.
nl: Zoek naar groepen op %%site.name%%, op basis van hun naam, locatie of interesses. Scheid de zoektermen met spaties; ze moeten uit 3 of meer tekens bestaan.

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
nl: Zoeken naar groepen op %%site.name%% op basis van naam, locatie of interesses of beschrijving. Scheid de zoektermen met spaties. Iedere zoekterm moet uit drie of meer tekens bestaan.

en: Search for notices on %%site.name%% by their contents. Separate search terms by spaces; they must be 3 characters or more.
nl: Zoek naar mededelingen op %%site.name%% op basis van inhoud. Scheid zoektermen met spaties. Zoektermen moeten uit drie of meer tekens bestaan.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests.
nl: Zoeken naar gebruikers van %%site.name%% op naam, locatie of interesse.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
nl: Zoeken naar gebruikers op %%site.name%% op basis van hun naam, locatie of interesses. Scheid de zoektermen met spaties. Zoektermen moeten uit drie of meer tekens bestaan.

en: Search for people or text
nl: Naar gebruikers of tekst zoeken

en: Search help
nl: Hulp bij zoeken

en: Search results for "%s" on %s
nl: Zoekresultaten voor "%s" op %s

en: Search site
nl: Site doorzoeken

en: Secondary site navigation
nl: Secundaire sitenavigatie

en: Select a carrier
nl: Selecteer een provider

en: Select tag to filter
nl: Selecteer een label om op te filteren

en: Send
nl: Verzenden

en: Send a direct message to this user
nl: Deze gebruiker een direct bericht zenden

en: Send a direct notice
nl: Directe mededeling verzenden

en: Send a message
nl: Bericht verzenden

en: Send a notice
nl: Mededeling verzenden

en: Send email to this address to post new notices.
nl: Stuur een email naar dit adres om een nieuw bericht te posten

en: Send me email when someone adds my notice as a favorite.
nl: Mij een e-mail sturen als iemand mijn mededeling als favoriet instelt.

en: Send me email when someone sends me a private message.
nl: Mij een e-mail sturen als iemand mij een privébericht zendt.

en: Send me email when someone sends me an "@-reply".
nl: Mij een e-mail sturen als iemand mij een antwoord met "@" erin stuurt.

en: Send me notices of new subscriptions through email.
nl: Mij e-mailen bij nieuwe abonnementen.

en: Send me notices through Jabber/GTalk.
nl: Stuur mij berichten via Jabber/GTalk.

en: Send me notices through SMS;
nl: Kennisgevingen via SMS naar mij sturen;

en: Send me notices through SMS; I understand I may incur exorbitant charges from my carrier.
nl: Stuur me mededelingen via SMS. Ik begrijp dat dit exorbitante rekeningen van mijn provider kan opleveren.

en: Send me replies through Jabber/GTalk
nl: Stuur mij reacties via Jabber/GTalk.

en: Send me replies through Jabber/GTalk from people I'm not subscribed to.
nl: Stuur me antwoorden via Jabber/GTalk van gebruiker op wie ik niet geabonneerd ben.

en: Service
nl: Dienst

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Showing most popular tags from the last week
nl: De meest populaire labels van de afgelopen week

en: Sidebar
nl: Menubalk

en: Sign up for a new account
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: Site content license
nl: Licentie voor siteinhoud

en: Site notice
nl: Kennisgeving van site

en: Skip
nl: Overslaan

en: Someone else already has this OpenID.
nl: Deze OpenID wordt al door een andere gebruiker gebruikt.

en: Something weird happened.
nl: Er is iets eigenaardigs gebeurd.

en: Sorry, invalid invitation code.
nl: Sorry. De uitnodigingscode is ongeldig.

en: Sorry, no incoming email allowed.
nl: Inkomende e-mail is niet toegestaan.

en: Sorry, only invited people can register.
nl: U kunt zich alleen registreren als u wordt uitgenodigd.

en: Sorry, that is not your incoming email address.
nl: Dit is niet uw inkomende e-mailadres.

en: Source
nl: Bron

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Status deleted.
nl: De status is verwijderd.

en: StatusNet software license
nl: Licentie van de StatusNet-software

en: Stored OpenID not found.
nl: Het opgeslagen OpenID is niet gevonden.

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe to a remote user
nl: Op een gebruiker uit een andere systeem abonneren

en: Subscribe to this user
nl: Abonnement geautoriseerd

en: Subscribed
nl: Geabonneerd

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Subscription authorized
nl: Het abonnement is geautoriseerd

en: Subscription rejected
nl: Het abonnement is afgewezen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Sync preferences
nl: Synchronisatievoorkeuren

en: Sync preferences saved.
nl: De synchronisatievoorkeuren zijn opgeslagen.

en: System error uploading file.
nl: Er is een systeemfout opgetreden tijdens het uploaden van het bestand.

en: Tag
nl: Label

en: Tag %s
nl: Label %s

en: Tag cloud
nl: Woordwolk

en: Tag user
nl: Gebruiker labelen

en: Tags
nl: Labels

en: Tags in %s's notices
nl: Labels in de mededelingen van %s

en: Target user not specified.
nl: De doelgebruiker is niet aangegeven.

en: Text
nl: Tekst

en: Text search
nl: Tekst doorzoeken

en: That OpenID does not belong to you.
nl: Dit is niet uw OpenID.

en: That address has already been confirmed.
nl: Dit adres is al bevestigd.

en: That confirmation code is not for you!
nl: Dit is niet uw bevestigingscode!

en: That email address already belongs
nl: Dat e-mailadres hoort al bij

en: That email address already belongs to another user.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd door een andere gebruiker.

en: That file is too big.
nl: Dat bestand is te groot.

en: That file is too big. The maximum file size is %d.
nl: Dat bestand is te groot. De maximale bestandsgrootte is %d.

en: That file is too big. The maximum file size is %s.
nl: Dat bestand is te groot. De maximale bestandsgrootte is %s.

en: That is already your Jabber ID.
nl: U hebt dit al ingesteld als uw Jabber-ID.

en: That is already your email address.
nl: U hebt dit al ingesteld als uw e-mailadres.

en: That is already your phone number.
nl: U hebt dit al ingesteld als uw telefoonnummer.

en: That is not your Jabber ID.
nl: Dit is niet uw Jabber-ID.

en: That is not your Twitter account.
nl: Dat is niet uw Twitter-gebruiker.

en: That is not your email address.
nl: Dit is niet uw e-mailadres.

en: That is not your phone number.
nl: Dit is niet uw telefoonnummer.

en: That is the wrong IM address.
nl: Dat is het verkeerde IM-adres.

en: That is the wrong confirmation number.
nl: Dit is het verkeerde bevestigingsnummer.

en: That phone number already belongs to another user.
nl: Dit telefoonnummer is al in gebruik bij een andere gebruiker.

en: That status is not a favorite!
nl: Deze status staat niet in de favorieten.

en: That user has blocked you from subscribing.
nl: Die gebruiker heeft de mogelijkheid om te abonneren voor u geblokkeerd.

en: That's too long.
nl: Dat is te lang.

en: That's too long. Max message size is %d chars.
nl: Dat is te lang. De maximale berichtlengte is %d tekens.

en: That's too long. Max message size is 140 chars.
nl: Dit is te lang. De maximale lengte is 140 tekens.

en: That's too long. Max notice size is %d chars.
nl: Dat is te lang. De maximale mededelingslengte is 140 tekens.

en: That's too long. Max notice size is 140 chars.
nl: Dat is te lang. De maximale lengte voor mededelingen is 140 tekens.

en: That's too long. Max notice size is 255 chars.
nl: Dat is te lang. De maximale lengte voor mededelingen is 255 tekens.

en: The address "%s" has been
nl: Het adres "%s" is

en: The address "%s" has been confirmed for your account.
nl: Het adres "%s" is voor uw gebruiker bevestigd.

en: The address was removed.
nl: Het adres is verwijderd.

en: The most popular notices on the site right now.
nl: De meest populaire mededelingen op de site op dit moment.

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site's instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
nl: Het abonnement is geautoriseerd maar er is geen callback-URL doorgegeven. Controleer de instructies van de website voor details over hoe het abonnement te autoriseren.

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
nl: Het abonnement is afgewezen, maar er is geen callback-URL doorgegeven. Controleer de instructies van de site voor informatie over het volledig afwijzen van een abonnement. Uw abonnementstoken is:

en: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site's instructions for details on how to fully reject the subscription.
nl: Het abonnement is afgewezen maar er is geen callback-URL doorgegeven. Controleer de instructies van de website voor details over hoe het abonnement volledig af te wijzen.

en: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to fully reject the subscription.
nl: Het abonnement is afgewezen, maar er is geen callback-URL doorgegeven. Controleer de instructies van de site voor informatie over het volledig afwijzen van een abonnement.

en: There was a problem with your session token.
nl: Er was een probleem met uw sessietoken.

en: There was a problem with your session token.  Try again, please.
nl: Er is een probleem ontstaan met uw sessietoken. Probeer het nog een keer.

en: There was a problem with your session token. Try again, please.
nl: Er is een probleem ontstaan met uw sessie. Probeer het nog een keer, alstublieft.

en: These are most popular recent tags on %s
nl: De meest recente en populairste labels op %s

en: These are the people who
nl: Dit zijn de gebruikers die

en: These are the people who listen to
nl: Dit zijn de gebruikers die luisteren naar

en: These are the people who listen to %s's notices.
nl: Dit zijn de gebruikers die de mededelingen van %s volgen.

en: These are the people who listen to your notices.
nl: Dit zijn de gebruikers die uw mededelingen volgen.

en: These are the people whose
nl: Dit zijn de gebruikers wiens

en: These are the people whose notices
nl: Dit zijn de gebruikers wiens kennsigevingen

en: These are the people whose notices %s listens to.
nl: Dit zijn de gebruikers waarvan %s de mededelingen volgt.

en: These are the people whose notices you listen to.
nl: Dit zijn de gebruikers van wie u de mededelingen volgt.

en: These are users who have tagged themselves "%s"
nl: Dit zijn de gebruikers die zichzelf "%s" hebben gelabeld

en: These people are already users and you were automatically subscribed to them:
nl: Deze gebruikers zijn al geregistreerd en u kunt zich automatisch bij hun abonneren:

en: This confirmation code is too old.
nl: Deze bevestigingscode is te oud.

en: This confirmation code is too old. Please start again.
nl: Deze bevestigingscode is te oud. Begin alstublieft opnieuw.

en: This form should automatically submit itself. If not, click the submit button to go to your OpenID provider.
nl: Dit formulier zou zichzelf automatisch moeten versturen. Als dat niet gebeurt, klik dan op "Opslaan" om naar uw OpenID-provider te gaan.

en: This is %%site.name%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
nl: Dit is %%site.name%%, [microblogdienst](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) gebaseerd op de Vrije Software [StatusNet](http://status.net/)

en: This is the first time you've logged into %s so we must connect your OpenID to a local account. You can either create a new account, or connect with your existing account, if you have one.
nl: Dit is de eerste keer dat u hebt aangemeld bij %s. U moet nu uw OpenID koppelen aan een lokale gebruiker. U kunt een nieuwe gebruiker aanmaken of verbinden via uw bestaande gebruiker, als u die hebt.

en: This is your inbox, which lists your incoming private messages.
nl: Dit is uw Postvak IN dat uw inkomende privéberichten bevat.

en: This is your outbox, which lists private messages you have sent.
nl: Dit is uw Postvak UIT waarin de door u verzonden privéberichten staan.

en: This method requires a POST or DELETE.
nl: Deze methode heeft een POST of DELETE nodig.

en: This method requires a POST.
nl: Deze methode heeft een POST nodig.

en: This notice is already a favorite!
nl: Deze mededeling staat al in uw favorietenlijst.

en: This notice is not a favorite!
nl: Deze mededeling staats niet op uw favorietenlijst.

en: This page is not available in a
nl: Deze pagina is niet beschikbaar in een

en: This page is not available in a media type you accept
nl: Deze pagina is niet beschikbaar in een mediatype dat u accepteert

en: This status is already a favorite!
nl: Deze status is al toegevoegd aan de favorieten.

en: This user doesn't allow nudges or hasn't confirmed or set his email yet.
nl: Deze gebruiker is niet te porren of heeft zijn e-mailadres nog niet bevestigd.

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Timezone not selected.
nl: Er is geen tijdzone geselecteerd.

en: To
nl: Aan

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%),
nl: Om te abonneren kunt u [aanmelden](%%action.login%%),

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%), or [register](%%action.register%%) a new  account. If you already have an account  on a [compatible microblogging site](%%doc.openmublog%%),  enter your profile URL below.
nl: Om u te abonneren kunt u [aanmelden](%%action.login%%), of een nieuw gebruiker [registreren](%%action.register%%). Als u al een gebruiker bij een [compatibele microblogsite](%%doc.openmublog%%) hebt, voer dan hieronder uw profiel-URL in.

en: To use the %s Facebook Application you need to login with your username and password. Don't have a username yet?
nl: Om de Facebook-applicatie te kunnen gebruiken moet u aanmelden met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Hebt u nog geen gebruikersnaam?

en: Too many notices too fast; take a breather and post again in a few minutes.
nl: U hebt te snel te veel mededelingen verstuurd. Kom even op adem en probeer het over enige tijd weer.

en: Top posters
nl: Meest actieve gebruikers

en: Twitter Account
nl: Twitter-gebruiker

en: Twitter Friends
nl: Twitter-vrienden

en: Twitter Password
nl: Twitter-wachtwoord

en: Twitter Username
nl: Twitter-gebruiker

en: Twitter integration options
nl: Instellingen voor Twitter-integratie

en: Twitter password
nl: Twitter-wachtwoord

en: Twitter preferences saved.
nl: De Twitter-voorkeuren zijn opgeslagen.

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Twitter settings saved.
nl: De Twitter-instellingen zijn opgeslagen.

en: Twitter user name
nl: Gebruikersnaam bij Twitter

en: Two user ids or screen_names must be supplied.
nl: Er moeten twee gebruikersnamen opgegeven worden.

en: URL Auto-shortening
nl: URL's automatisch inkorten

en: URL of the homepage or blog of the group or topic
nl: De URL van de thuispagina of de blog van de groep of het onderwerp

en: URL of your homepage, blog,
nl: URL van uw thuispagina, blog,

en: URL of your homepage, blog, or profile on another site
nl: De URL van uw thuispagina, blog of profiel bij een andere website

en: URL of your profile on another compatible microblogging service
nl: De URL van uw profiel bij een andere, compatibele microblogdienst

en: URL shortening service is too long (max 50 chars).
nl: De URL voor de verkortingdienst is te lang (maximaal 50 tekens).

en: Unable to retrieve account information
nl: Het was niet mogelijk om de gebruikersinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve account information For "%s" from Twitter.
nl: Het was niet mogelijk de gebruikersgegeven voor "%s" op te halen van Twitter.

en: Unblock
nl: Deblokkeer

en: Unblock this user
nl: Deblokkeer deze gebruiker.

en: Unblock user failed.
nl: Het deblokkeren van de gebruiker is mislukt.

en: Unblock user from group
nl: Deze gebruiker weer toegang geven tot de groep

en: Unexpected form submission.
nl: Het formulier is onverwacht ingezonden.

en: Unexpected password reset.
nl: Het wachtwoord is onverwacht opnieuw ingesteld.

en: Unknown action
nl: Onbekende handeling

en: Unknown file type
nl: Onbekend bestandstype

en: Unknown version of OMB protocol.
nl: Onbekende versie van het OMB-protocol.

en: Unless otherwise specified, contents of this site are copyright by the contributors and available under the
nl: Tenzij anders gespecificeerd valt de inhoud van deze site onder het copyright van de auteurs en is beschikbaar onder de_

en: Unrecognized address type %s
nl: Onbekend adrestype %s

en: Unsubscribe
nl: Abonnement opheffen

en: Unsubscribe from this user
nl: Uitschrijven van deze gebruiker

en: Unsubscribed
nl: Het abonnement is opgezegd

en: Unsubscribed from %s
nl: Uw abonnement op %s is opgezegd

en: Unsupported OMB version
nl: Niet ondersteunde OMB-versie

en: Unsupported format.
nl: Niet-ondersteund bestandsformaat.

en: Unsupported image file format.
nl: Niet ondersteund beeldbestandsformaat.

en: Untitled page
nl: Naamloze pagina

en: Untitled section
nl: Naamloze sectie

en: Updates by SMS
nl: Updates via SMS

en: Updates by instant messenger (IM)
nl: Updates via instant messenger (IM)

en: Updates favored by %1$s on %2$s!
nl: Updates op de favorietenlijst van %1$s op %2$s.

en: Updates from %1$s and friends on %2$s!
nl: Updates van %1$s en vrienden op %2$s.

en: Updates from %1$s on %2$s!
nl: Updates van %1$s op %2$s.

en: Updates from members of %1$s on %2$s!
nl: Updates voor leden van %1$s op %2$s.

en: Updates matching search term "%1$s" on %2$s!
nl: Updates die overeenkomen met de zoekterm "%1$s" op %2$s.

en: Updates tagged with %1$s on %2$s!
nl: Updates met het label %1$s op %2$s!

en: Updates with "%s"
nl: Updates met "%s"

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload a new "avatar" (user image) here. You can't edit the picture after you upload it, so make sure it's more or less square. It must be under the site license, also. Use a picture that belongs to you and that you want to share.
nl: Hier kunt u een nieuwe "avatar" (gebruikersafbeelding) uploaden. U kunt het plaatje achteraf niet bewerken, dus zorg ervoor dat het min of meer vierkant is. Het moet ook onder de sitelicentie vallen. Gebruik een afbeelding die uw eigendom is en die u wilt delen.

en: Upload a new profile image
nl: Nieuwe profielafbeelding uploaden

en: Upload an avatar
nl: Avatar uploaden

en: Upload file
nl: Bestand uploaden

en: Use defaults
nl: Standaardinstellingen gebruiken

en: Use this form to create a new group.
nl: Gebruik dit formulier om een nieuwe groep aan te maken.

en: Use this form to edit the group.
nl: Gebruik dit formulier om de groep te bewerken.

en: Use this form to invite your friends and colleagues to use this service.
nl: Gebruik deze pagina om uw vrienden en collega´s uit te nodigen deze dienst te gebruiken.

en: Used only for updates, announcements,
nl: Alleen gebruikt voor updates, aankondigingen,

en: Used only for updates, announcements, and password recovery
nl: Alleen gebruikt voor updates, aankondigingen en wachtwoordherstel

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: User actions
nl: Gebruikershandelingen

en: User being listened to does not exist.
nl: De gebruiker waarnaar wordt geluisterd bestaat niet.

en: User being listened to doesn't exist.
nl: Gebruiker waarnaar geluisterd wordt bestaat niet.

en: User groups
nl: Gebruikersgroepen

en: User has blocked you.
nl: Deze gebruiker negeert u.

en: User has no last notice
nl: Deze gebruiker heeft geen laatste mededeling

en: User has no profile.
nl: Deze gebruiker heeft geen profiel.

en: User is already blocked from group.
nl: Deze gebruiker is al de toegang tot de groep ontzegd.

en: User is not a member of group.
nl: De gebruiker is geen lid van de groep.

en: User is not blocked from group.
nl: De gebruiker is niet de toegang tot de groep ontzegd.

en: User nickname
nl: Gebruikersnaam

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User without matching profile
nl: Gebruiker zonder bijbehorend profiel

en: Username must have only numbers,
nl: Gebruikersnamen moeten uit alleen getallen bestaan,

en: Users self-tagged with %s - page %d
nl: Gebruikers die zichzelf met %s hebben gelabeld - pagina %d

en: View profile designs
nl: Profielontwerpen bekijken

en: What timezone are you normally in?
nl: In welke tijdzone verblijft u meestal?

en: What's up, %s?
nl: Hallo, %s.

en: Where you are, like "City,
nl: Waar u bent, bijvoorbeeld "woonplaats, land" of "postcode, land",

en: Where you are, like "City, State (or Region), Country"
nl: Waar u bent, bijvoorbeeld "woonplaats, land" of "postcode, land"

en: With this form you can create
nl: Met dit formulier maakt u

en: Wrong image type for '%s'
nl: Het beelbestandstype voor "'%s" is onjuist

en: Wrong image type for avatar URL ‘%s’.
nl: Er staat een verkeerd afbeeldingsttype op de avatar-URL "%s".

en: Wrong size image at '%s'
nl: De afbeelding bij "%s" heeft verkeerde afmetingen

en: Yes
nl: Ja

en: You already have this OpenID!
nl: U hebt dit OpenID al gekoppeld.

en: You and friends
nl: U en vrienden

en: You are about to permanently delete a notice.
nl: U staat op het punt een kennisgeving permanent te verwijderen.

en: You are about to permanently delete a notice.  Once this is done, it cannot be undone.
nl: U staat op het punt een mededeling definitief te verwijderen. Deze handeling kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: You are about to permanently delete a notice. Once this is done, it cannot be undone.
nl: U staat op het punt een mededeling permanent te verwijderen. Als dit uitgevoerd is, kan het niet ongedaan gemaakt worden.

en: You are already a member of that group
nl: U bent al lid van deze groep

en: You are already a member of that group.
nl: U bent al lid van die groep.

en: You are already logged in!
nl: U bent al aangemeld!

en: You are already subscribed to these users:
nl: U bent als geabonneerd op deze gebruikers:

en: You are banned from posting notices on this site.
nl: U bent geblokkeerd en mag geen mededelingen meer achterlaten op deze site.

en: You are not a member of that group.
nl: U bent geen lid van deze groep

en: You are not a member of this group.
nl: U bent geen lid van deze groep.

en: You are not authorized.
nl: U hebt niet de juiste toegangsrechten.

en: You are not friends with the specified user.
nl: U bent niet bevriend met de aangegeven gebruiker.

en: You are not subscribed to that profile.
nl: U bent niet geabonneerd op dat profiel.

en: You can change your password here. Choose a good one!
nl: Hier kunt u uw wachtwoord wijzigen. Kies een sterk wachtwoord!

en: You can create a new account to start posting notices.
nl: Als u een gebruiker registreet, kunt u mededelingen gaan versturen.

en: You can receive SMS messages through email from %%site.name%%.
nl: U kunt SMS-berichten per e-mail ontvangen van %%site.name%%.

en: You can remove an OpenID from your account
nl: U kunt een OpenID van uw gebruiker verwijderen

en: You can remove an OpenID from your account by clicking the button marked "Remove".
nl: Verwijderen een OpenID van uw gebruiker door de klikken op "Verwijderen".

en: You can send and receive notices through
nl: U kunt mededelingen zenden en ontvangen via

en: You can send and receive notices through Jabber/GTalk [instant messages](%%doc.im%%). Configure your address and settings below.
nl: U kunt berichten verzenden en ontvangen via Jabber/GTalk ["instant messages"](%%doc.im%%). Maak hieronder uw instellingen.

en: You can update your personal profile info here
nl: Hier kunt u uw persoonlijke profiel bijwerken

en: You can update your personal profile info here so people know more about you.
nl: Hier kunt u uw persoonlijke profiel bijwerken met informatie over uzelf voor andere gebruikers.

en: You can upload a logo image for your group.
nl: U kunt een logo voor uw groep uploaden.

en: You can upload a logo image for your group. The maximum file size is %s.
nl: Hier kunt u een logo voor uw groep uploaden. De maximale bestandsgrootte is %s.

en: You can upload your personal avatar.
nl: U kunt uw persoonlijke avatar uploaden.

en: You can upload your personal avatar. The maximum file size is %s.
nl: U kunt een persoonlijke avatar uploaden. De maximale bestandsgrootte is %s.

en: You can use the local subscription!
nl: U kunt het lokale abonnement gebruiken!

en: You can't register if you don't
nl: U kunt zich niet registeren als u niet

en: You can't register if you don't agree to the license.
nl: U kunt zich niet registreren als u niet met de licentie akkoord gaat.

en: You can't send a message to this user.
nl: U kunt geen bericht naar deze gebruiker zenden.

en: You did not send us that profile
nl: U hebt dat profiel niet ingezonden

en: You have a new posting address on %1$s.
    
    Send email to %2$s to post new messages.
    
    More email instructions at %3$s.
    
    Faithfully yours,
    %4$s
nl: U hebt een nieuw postadres op %1$s.
    
    Zend een e-mail naar %2$s om nieuwe berichten te versturen.
    
    Meer informatie over e-mailen vindt u op %3$s.
    
    Met vriendelijke groet,
    %4$s

en: You have already blocked this user.
nl: U hebt deze gebruiker reeds geblokkeerd.

en: You may not delete another user's status.
nl: U kunt de status van een andere gebruiker niet verwijderen.

en: You may not leave a group while you are its administrator.
nl: Als u beheerder van een groep bent, kunt u deze niet verlaten.

en: You must be an admin to edit the group
nl: U moet beheerder zijn om de groep te kunnen bewerken

en: You must be logged in to edit a group.
nl: U moet aangemeld zijn om een groep te kunnen bewerken.

en: You must be logged in to invite other users to use %s
nl: U moet aangemeld zijn om anderen te kunnen uitnodigen gebruik te maken van %s

en: You must be logged in to join a group.
nl: U moet aangemeld zijn om lid te worden van een groep.

en: You must be logged in to leave a group.
nl: U moet aangemeld zijn om een groep te kunnen verlaten.

en: You will be notified when your invitees accept the invitation and register on the site. Thanks for growing the community!
nl: U wordt op de hoogte gesteld wanneer uw genodigden de uitnodiging accepteren en zich bij de site registreren. Dank u wel voor het laten groeien van de gemeenschap!

en: You've been identified. Enter a
nl: U bent geïdentificeerd. Voer een

en: You've been identified. Enter a  new password below.
nl: U bent geïdentificeerd. Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: You've been identified. Enter a new password below.
nl: U bent geïdentificeerd. Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: Your OpenID URL
nl: Uw OpenID-URL

en: Your incoming messages
nl: Uw inkomende berichten

en: Your nickname on this server,
nl: Uw naam op deze server,

en: Your nickname on this server, or your registered email address.
nl: Uw gebruikersnaam op deze server, of uw geregistreerde e-mailadres.

en: Your profile
nl: Uw profiel

en: Your sent messages
nl: Uw verzonden berichten

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites
nl: Met [OpenID](%%doc.openid%%) kunt u aanmelden bij heel veel websites

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites  with the same user account.  Manage your associated OpenIDs from here.
nl: Met [OpenID](%%doc.openid%%) kunu op heel veel websites aanmelden met dezelfde gebruiker. U kunt hier uw gekoppelde OpenID's beheren.

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites with the same user account. Manage your associated OpenIDs from here.
nl: Via [OpenID](%%doc.openid%%) kunt u bij veel websites aanmelden met dezelfde gebruiker. Hier kunt u uw koppelingen met OpenID's beheren.

en: a few seconds ago
nl: een paar seconden geleden

en: about %d days ago
nl: ongeveer %d dagen geleden

en: about %d hours ago
nl: ongeveer %d uur geleden

en: about %d minutes ago
nl: ongeveer %d minuten geleden

en: about %d months ago
nl: ongeveer %d maanden geleden

en: about a day ago
nl: ongeveer een dag geleden

en: about a minute ago
nl: ongeveer een minuut geleden

en: about a month ago
nl: ongeveer een maand geleden

en: about a year ago
nl: ongeveer een jaar geleden

en: about an hour ago
nl: ongeveer een uur geleden

en: content type
nl: inhoudstype

en: delete
nl: verwijderen

en: description is too long (max %d chars).
nl: de beschrijving is te lang (maximaal %d tekens)

en: description is too long (max 140 chars).
nl: de beschrijving is te lang (maximaal 140 tekens).

en: from
nl: van

en: groups on %s
nl: groepen op %s

en: in reply to
nl: in antwoord op

en: in reply to...
nl: in antwoord op...

en: license.
nl: licentie.

en: notice id: %s
nl: mededelingennummer: %s

en: reply
nl: antwoord

en: same as password above
nl: gelijk aan wachtwoord hierboven

en: unsupported file type
nl: Dit bestandstype wordt niet ondersteund

en: « After
nl: « Later
