StatusNet - en to nl translation catalogue (474 entries)

en:  (free service)
nl:  (swobodna słužba)

en: %s (@%s) added your notice as a favorite
nl: %s (@%s) je twoju zdźělenku jako faworit přidał

en: %s and friends
nl: %s a přećeljo

en: %s and friends, page %d
nl: %s a přećeljo, bok %d

en: %s is already an admin for group "%s".
nl: %s je hižo administrator za skupinu "%s".

en: %s is not a supported filetype on this server.
nl: %s njeje podpěrany datajowy typ na tutym serwerje.

en: %s is not a valid color!
nl: %s płaćiwa barba njeje!

en: %s is not a valid color! Use 3 or 6 hex chars.
nl: %s płaćiwa barba njeje! Wužij 3 heksadecimalne znamješka abo 6 heksadecimalnych znamješkow.

en: %s subscribers
nl: %s abonentow

en: %s subscribers, page %d
nl: %s abonentow, strona %d

en: %s subscriptions
nl: %s abonementow

en: %s subscriptions, page %d
nl: %s abonementow, strona %d

en: (None)
nl: (Žadyn)

en: (none)
nl: (žadyn)

en: 6 or more characters
nl: 6 abo wjace znamješkow

en: 6 or more characters, and don't forget it!
nl: 6 abo wjace znamješkow, a njezabudź jo!

en: 6 or more characters. Required.
nl: 6 abo wjace znamješkow. Trěbne.

en: A list of the users in this group.
nl: Lisćina wužiwarjow w tutej skupinje.

en: API method not found!
nl: API-metoda njenamakana!

en: API method not found.
nl: API-metoda njenamakana.

en: Accept
nl: Akceptować

en: Access
nl: Přistup

en: Add
nl: Přidać

en: Add to favorites
nl: K faworitam přidać

en: Address
nl: Adresa

en: Addresses of friends to invite (one per line)
nl: Adresy přećelow, kotřiž maja so přeprosyć (jedna na linku)

en: Admin
nl: Administrator

en: Admins
nl: Administratorojo

en: Ajax Error
nl: Zmylk Ajax

en: Alias "%s" already in use. Try another one.
nl: Alias "%s" so hižo wužiwa. Spytaj druhi.

en: Alias can't be the same as nickname.
nl: Alias njemóže samsny kaž přimjeno być.

en: Aliases
nl: Aliasy

en: All
nl: Wšě

en: All groups
nl: Wšě skupiny

en: All members
nl: Wšitcy čłonojo

en: All subscribers
nl: Wšitcy abonenća

en: All subscriptions
nl: Wšě abonementy

en: All the direct messages sent from %s
nl: Wšě z %s pósłane direktne powěsće

en: All the direct messages sent to %s
nl: Wšě do %s pósłane direktne powěsće

en: Already logged in.
nl: Hižo přizjewjeny.

en: Already subscribed!
nl: Hižo abonowany!

en: Always
nl: Přeco

en: Are you sure you want to delete this notice?
nl: Chceš woprawdźe tutu zdźělenku wušmórnyć?

en: Attach
nl: Připowěsnyć

en: Attach a file
nl: Dataju připowěsnyć

en: Available characters
nl: K dispoziciji stejace znamješka

en: Avatar
nl: Awatar

en: Avatar deleted.
nl: Awatar zničeny.

en: Avatar directory
nl: Awatarowy zapis

en: Avatar path
nl: Awatarowa šćežka

en: Avatar server
nl: Awatarowy serwer

en: Avatar settings
nl: Nastajenja awatara

en: Avatar updated.
nl: Awatar zaktualizowany.

en: Avatars
nl: Awatary

en: Background
nl: Pozadk

en: Background directory
nl: Pozadkowy zapis

en: Background path
nl: Pozadkowa šćežka

en: Background server
nl: Pozadkowy serwer

en: Backgrounds
nl: Pozadki

en: Bio
nl: Biografija

en: Bio is too long (max %d chars).
nl: Biografija je předołha (maks. %d znamješkow).

en: Bio: %s
nl: Biografija: %s

en: Block
nl: Blokować

en: Block this user
nl: Tutoho wužiwarja blokować

en: Block this user from this group
nl: Tutoho wužiwarja za tutu skupinu blokować

en: Block user
nl: Wužiwarja blokować

en: Block user from group
nl: Wužiwarja za skupinu blokować

en: Blocked
nl: Blokowany

en: Can't delete this notice.
nl: Tuta zdźělenka njeda so zničić.

en: Cancel
nl: Přetorhnyć

en: Cannot read file.
nl: Dataja njeda so čitać.

en: Change
nl: Změnić

en: Change background image
nl: Pozadkowy wobraz změnić

en: Change colours
nl: Barby změnić

en: Change logo
nl: Logo změnić

en: Change password
nl: Hesło změnić

en: Change theme
nl: Šat změnić

en: Change your password.
nl: Změń swoje hesło.

en: Closed
nl: Začinjeny

en: Confirm
nl: Wobkrućić

en: Confirm Address
nl: Adresu wobkrućić

en: Confirmation cancelled.
nl: Wobkrućenje přetorhnjene.

en: Confirmation code not found.
nl: Wobkrućenski kod njenamakany.

en: Content
nl: Wobsah

en: Conversation
nl: Konwersacija

en: Could not create aliases.
nl: Aliasy njejsu so dali wutworić.

en: Could not save profile.
nl: Profil njeje so składować dał.

en: Could not subscribe.
nl: Abonowanje njebě móžno

en: Could not update group.
nl: Skupina njeje so dała aktualizować.

en: Could not update user.
nl: Wužiwar njeje so dał aktualizować.

en: Could not update your design.
nl: Design njeda so aktualizować.

en: Couldn't delete subscription.
nl: Abonoment njeje so dał zničić.

en: Create a new group
nl: Nowu skupinu wutworić

en: Created
nl: Wutworjeny

en: Current confirmed email address.
nl: Aktualna wobkrućena e-mejlowa adresa.

en: Default site language
nl: Standardna sydłowa rěč

en: Default subscription
nl: Standardny abonement

en: Default timezone
nl: Standardne časowe pasmo

en: Delete
nl: Zničić

en: Delete notice
nl: Zdźělenku wušmórnyć

en: Delete this notice
nl: Tutu zdźělenku wušmórnyć

en: Delete this user
nl: Tutoho wužiwarja wušmórnyć

en: Delete user
nl: Wužiwarja wušmórnyć

en: Describe the group or topic
nl: Skupinu abo temu wopisać

en: Describe the group or topic in %d characters
nl: Skupinu abo temu w %d znamješkach wopisać

en: Description
nl: Wopisanje

en: Description is too long (max %d chars).
nl: Wopisanje je předołho (maks. %d znamješkow).

en: Design preferences saved.
nl: Designowe nastajenja składowane.

en: Design settings for this StatusNet site.
nl: Designowe nastajenja za tute sydło StatusNet.

en: Direct messages from %s
nl: Direktne powěsće z %s

en: Direct messages to %s
nl: Direktne powěsće do %s

en: Directory path to locales
nl: Zapisowa šćežka k lokalam

en: Disable new registrations.
nl: Nowe registrowanja znjemóžnić.

en: Do not block this user
nl: Tutoho wužiwarja njeblokować

en: Do not block this user from this group
nl: Tutoho wužiwarja za tutu skupinu blokować

en: Do not delete this notice
nl: Tutu zdźělenku njewušmórnyć

en: Duplicate notice
nl: Dwójna zdźělenka

en: E
nl: W

en: Edit
nl: Wobdźěłać

en: Edit Avatar
nl: Awatar wobdźěłać

en: Edit profile settings
nl: Profilowe nastajenja wobdźěłać

en: Email
nl: E-mejl

en: Email Address
nl: E-mejlowa adresa

en: Email Settings
nl: E-mejlowe nastajenja

en: Email address already exists.
nl: E-mejlowa adresa hižo eksistuje.

en: Email address confirmation
nl: Wobkrućenje e-mejloweje adresy

en: Email address, like "UserName@example.org"
nl: E-mejlowa adresa, kaž na př. "WužiwarskeMjeno@přikład.org"

en: Email addresses
nl: E-mejlowe adresy

en: Enter a nickname or email address.
nl: Zapodaj přimjeno abo e-mejlowu adresu.

en: Error inserting avatar
nl: Zmylk při zasunjenju awatara

en: Error inserting new profile
nl: Zmylk při zasunjenju noweho profila

en: Error inserting remote profile
nl: Zmylk při zasunjenju zdaleneho profila

en: Error setting user. You are probably not authorized.
nl: Zmylk při nastajenju wužiwarja. Snano njejsy awtorizowany.

en: FOAF for %s
nl: FOAF za %s

en: Favorites
nl: Fawority

en: Feed for friends of %s (Atom)
nl: Kanal za přećelow wužiwarja %s (Atom)

en: Feed for friends of %s (RSS 1.0)
nl: Kanal za přećelow wužiwarja %s (RSS 1.0)

en: Feed for friends of %s (RSS 2.0)
nl: Kanal za přećelow wužiwarja %s (RSS 2.0)

en: Find content of notices
nl: Wobsah zdźělenkow přepytać

en: Find groups on this site
nl: Skupiny na tutym sydle pytać

en: Find people on this site
nl: Ludźi na tutym sydle pytać

en: Frequency
nl: Frekwenca

en: Full name
nl: Dospołne mjeno

en: Full name is too long (max 255 chars).
nl: Dospołne mjeno je předołho (maks. 255 znamješkow).

en: General
nl: Powšitkowny

en: Group
nl: Skupina

en: Group actions
nl: Skupinske akcije

en: Group design
nl: Skupinski design

en: Group logo
nl: Skupinske logo

en: Group not found!
nl: Skupina njenamakana!

en: Group profile
nl: Skupinski profil

en: Group search
nl: Skupinske pytanje

en: Groups
nl: Skupiny

en: Groups with most members
nl: Skupiny z najwjace čłonami

en: Groups with most posts
nl: Skupiny z njawjace powěsćemi

en: Groups, page %d
nl: Skupiny, strona %d

en: Handle sessions
nl: Z posedźenjemi wobchadźeć

en: Homepage
nl: Startowa strona

en: Homepage is not a valid URL.
nl: Startowa strona njeje płaćiwy URL.

en: Homepage: %s
nl: Startowa strona: %s

en: I want to post notices by email.
nl: Chcu zdźělenki přez e-mejl pósłać.

en: IM Address
nl: IM-adresa

en: IM Settings
nl: IM-nastajenja

en: IM is not available.
nl: IM k dispoziciji njesteji.

en: Incoming email
nl: Dochadźaca e-mejl

en: Incoming email address removed.
nl: Adresa za dochadźaće e-mejle wotstronjena.

en: Incorrect old password
nl: Wopačne stare hesło

en: Incorrect username or password.
nl: Wopačne wužiwarske mjeno abo hesło.

en: Invalid alias: "%s"
nl: Njepłaćiwy alias: "%s"

en: Invalid email address: %s
nl: Njepłaćiwa e-mejlowa adresa: %s

en: Invalid logo URL.
nl: Njepłaćiwy logowy URL.

en: Invalid notice content
nl: Njepłaćiwy wobsah zdźělenki

en: Invalid profile URL (bad format)
nl: Njepłaćiwy profilowy URL (wopačny format)

en: Invalid size.
nl: Njepłaćiwa wulkosć.

en: Invalid username or password.
nl: Njepłaćiwe wužiwarske mjeno abo hesło.

en: Invitation(s) sent
nl: Přeprošenja pósłane

en: Invitations
nl: Přeprošenja

en: Invitations enabled
nl: Přeprošenja zmóžnjene

en: Invite new users
nl: Nowych wužiwarjow přeprosyć

en: Invite only
nl: Jenož přeprosyć

en: Invites have been disabled.
nl: Přeprošenja buchu znjemóžnjene.

en: Keyword(s)
nl: Klučowe hesła

en: Language
nl: Rěč

en: Language is too long (max 50 chars).
nl: Mjeno rěče je předołhe (maks. 50 znamješkow).

en: Leave
nl: Wopušćić

en: License
nl: Licenca

en: Limits
nl: Limity

en: Links
nl: Wotkazy

en: Local
nl: Lokalny

en: Location
nl: Městno

en: Location is too long (max 255 chars).
nl: Městno je předołho (maks. 255 znamješkow).

en: Location: %s
nl: Městno: %s

en: Login
nl: Přizjewić

en: Login to site
nl: Při sydle přizjewić

en: Login with a username and password
nl: Přizjewjenje z wužiwarskim mjenom a hesłom

en: Logo updated.
nl: Logo zaktualizowane.

en: Longer name, preferably your "real" name
nl: Dlěše mjeno, wosebje twoje "woprawdźite" mjeno

en: Lost or forgotten password?
nl: Hesło zhubjene abo zabyte?

en: Lost our file.
nl: Naša dataja je so zhubiła.

en: Make this user an admin
nl: Tutoho wužiwarja k administratorej činić

en: Manage various other options.
nl: Wšelake druhe opcije zrjadować.

en: Maximum number of characters for notices.
nl: Maksimalna ličba znamješkow za zdźělenki.

en: Member since
nl: Čłon wot

en: Members
nl: Čłonojo

en: Message
nl: Powěsć

en: Message sent
nl: Powěsć pósłana

en: Missing a temporary folder.
nl: Temporerny rjadowka faluje.

en: More...
nl: Wjace...

en: My text and files are available under
nl: Mój tekst a moje dataje steja k dispoziciji pod

en: N
nl: S

en: Never
nl: Ženje

en: New
nl: Nowy

en: New group
nl: Nowa skupina

en: New incoming email address added.
nl: Nowa adresa za dochadźace e-mejle přidata.

en: New message
nl: Nowa powěsć

en: New notice
nl: Nowa zdźělenka

en: New password
nl: Nowe hesło

en: New private message from %s
nl: Nowa priwatna powěsć wot %s

en: New user welcome
nl: Powitanje noweho wužiwarja

en: New users
nl: Nowi wužiwarjo

en: Nickname
nl: Přimjeno

en: Nickname already in use. Try another one.
nl: Přimjeno so hižo wužiwa. Spytaj druhe.

en: No
nl: Ně

en: No ID
nl: Žadyn ID

en: No Jabber ID.
nl: Žadyn ID Jabber.

en: No attachments
nl: Žane přiwěški

en: No code entered
nl: Žadyn kod zapodaty

en: No confirmation code.
nl: Žadyn wobkrućenski kod.

en: No content!
nl: Žadyn wobsah!

en: No current status
nl: Žadyn aktualny status

en: No email address.
nl: Žana e-mejlowa adresa.

en: No group specified.
nl: Žana skupina podata.

en: No id argument.
nl: Žadyn argument ID.

en: No incoming email address.
nl: Žana adresa za dochadźace e-mejle.

en: No message text!
nl: Žadyn powěsćowy tekst!

en: No nickname
nl: Žane přimjeno

en: No nickname.
nl: Žane přimjeno.

en: No notice
nl: Žana zdźělenka

en: No notice id
nl: Žadyn ID zdźělenki

en: No phone number.
nl: Žane telefonowe čisło.

en: No profile specified.
nl: Žadyn profil podaty.

en: No profile with that ID.
nl: Žadyn profil z tym ID.

en: No recipient specified.
nl: Žadyn přijimowar podaty.

en: No registered email address for that user.
nl: Wužiwar nima žanu zregistrowanu e-mejlowu adresu.

en: No results.
nl: Žane wuslědki.

en: No size.
nl: Žana wulkosć.

en: No status found with that ID.
nl: Status z tym ID njenamakany.

en: No status with that ID found.
nl: Žadyn status z tym ID namakany.

en: No such attachment.
nl: Přiwěšk njeeksistuje.

en: No such document.
nl: Dokument njeeksistuje.

en: No such file.
nl: Dataja njeeksistuje.

en: No such group
nl: Skupina njeeksistuje

en: No such group.
nl: Skupina njeeksistuje.

en: No such message.
nl: Powěsć njeeksistuje.

en: No such notice.
nl: Zdźělenka njeeksistuje.

en: No such page
nl: Strona njeeksistuje

en: No such user.
nl: Wužiwar njeeksistuje

en: No uploaded attachments
nl: Žane nahrate přiwěški

en: No user with that email address or username.
nl: Wužiwar z tej e-mejlowej adresu abo tym wužiwarskim mjenom njeeksistuje.

en: None
nl: Žadyn

en: Not a local user.
nl: Njeje lokalny wužiwar.

en: Not a registered user.
nl: Žadyn zregistrowany wužiwar.

en: Not a supported data format.
nl: Njeje podpěrany datowy format.

en: Not a valid Jabber ID
nl: Njepłaćiwy ID Jabber

en: Not a valid email address
nl: Njeje płaćiwa e-mejlowa adresa

en: Not a valid email address.
nl: Njepłaćiwa e-mejlowa adresa.

en: Not a valid nickname.
nl: Žane płaćiwe přimjeno.

en: Not expecting this response!
nl: Njewočakowana wotmołwa!

en: Not found
nl: Njenamakany

en: Not found.
nl: Njenamakany.

en: Not logged in
nl: Njepřizjewjeny

en: Not logged in.
nl: Njepřizjewjeny.

en: Not subscribed!
nl: Njeje abonowany!

en: Notice Search
nl: Zdźělenku pytać

en: Notice deleted.
nl: Zdźělenka zničena.

en: Notice has no profile
nl: Zdźělenka nima profil

en: Notice posted
nl: Zdźělenka wotpósłana

en: Notices
nl: Zdźělenki

en: Off
nl: Wupinjeny

en: Old password
nl: Stare hesło

en: On
nl: Zapinjeny

en: Only
nl: Jenož

en: Only an admin can block group members.
nl: Jenož administrator móže skupinskich čłonow blokować.

en: Only an admin can make another user an admin.
nl: Jenož administrator móže druheho wužiwarja k administratorej činić.

en: Optionally add a personal message to the invitation.
nl: Wosobinsku powěsć po dobrozdaću přeprošenju přidać.

en: Options saved.
nl: Opcije składowane.

en: Other Settings
nl: Druhe nastajenja

en: Partial upload.
nl: Dźělne nahraće.

en: Password
nl: Hesło

en: Password change
nl: Hesło změnjene

en: Password must be 6 chars or more.
nl: Hesło dyrbi 6 znamješkow abo wjace měć.

en: Password must be 6 or more characters.
nl: Hesło dyrbi 6 abo wjace znamješkow měć.

en: Password saved.
nl: Hesło składowane.

en: Passwords don't match.
nl: Hesle so njekryjetej.

en: Path
nl: Šćežka

en: Path and server settings for this StatusNet site.
nl: Šćežka a serwerowe nastajenja za tute sydło StatusNet.

en: Path to locales
nl: Šćežka k lokalam

en: Paths
nl: Šćežki

en: People
nl: Ludźo

en: People Search
nl: Ludźi pytać

en: People search
nl: Za ludźimi pytać

en: Personal
nl: Wosobinski

en: Personal message
nl: Wosobinska powěsć

en: Photo
nl: Foto

en: Popular
nl: Woblubowany

en: Popular notices
nl: Woblubowane zdźělenki

en: Popular notices, page %d
nl: Woblubowane zdźělenki, strona %d

en: Preferences
nl: Nastajenja

en: Preferences saved.
nl: Nastajenja składowane.

en: Preferred language
nl: Preferowana rěč

en: Preview
nl: Přehlad

en: Private
nl: Priwatny

en: Profile
nl: Profil

en: Profile URL
nl: URL profila

en: Profile information
nl: Profilowe informacije

en: Profile settings
nl: Profilowe nastajenja

en: Public
nl: Zjawny

en: Publish a MicroID for my email address.
nl: MicroID za moju e-mejlowu adresu publikować

en: Recipient user not found.
nl: Přijimowar njenamakany.

en: Register
nl: Registrować

en: Registration not allowed.
nl: Registracija njedowolena.

en: Registration successful
nl: Registrowanje wuspěšne

en: Reject
nl: Wotpokazać

en: Reject this subscription
nl: Tutón abonement wotpokazać

en: Remember me
nl: Składować

en: Remove
nl: Wotstronić

en: Replies
nl: Wotmołwy

en: Reply
nl: Wotmołwić

en: Reply to this notice
nl: Na tutu zdźělenku wotmołwić

en: Reset
nl: Wróćo stajić

en: Reset back to default
nl: Na standard wróćo stajić

en: Reset password
nl: Hesło wróćo stajić

en: Restore default designs
nl: Standardne designy wobnowić

en: S
nl: J

en: SMS confirmation
nl: SMS-wobkrućenje

en: SMS is not available.
nl: SMS k dispoziciji njesteji.

en: SSL Server
nl: SSL-serwer

en: Same as password above. Required.
nl: Jenake kaž hesło horjeka. Trěbne.

en: Save
nl: Składować

en: Save design
nl: Design składować

en: Save paths
nl: Šćežki składować

en: Save site settings
nl: Sydłowe nastajenja składować

en: Search help
nl: Pytanska pomoc

en: Search site
nl: Pytanske sydło

en: Send
nl: Pósłać

en: Send a direct message to this user
nl: Tutomu wužiwarja direktnu powěsć pósłać

en: Send a direct notice
nl: Direktnu zdźělenku pósłać

en: Send a notice
nl: Zdźělenku pósłać

en: Server
nl: Serwer

en: Sessions
nl: Posedźenja

en: Settings saved.
nl: Nastajenja składowane.

en: Sidebar
nl: Bóčnica

en: Sign up for a new account
nl: Nowe konto registrować

en: Site
nl: Sydło

en: Site logo
nl: Logo sydła

en: Site name
nl: Sydłowe mjeno

en: Site path
nl: Sydłowa šćežka

en: Site theme
nl: Šat sydła

en: Sometimes
nl: Druhdy

en: Sorry, invalid invitation code.
nl: Wodaj, njepłaćiwy přeprošenski kod.

en: Sorry, no incoming email allowed.
nl: Wodaj, dochadźaće e-mejle njejsu dowolene.

en: Sorry, only invited people can register.
nl: Wodaj, jenož přeprošeni ludźo móžeja so registrować.

en: Sorry, that is not your incoming email address.
nl: Wodaj, to twoja adresa za dochadźace e-mejle njeje.

en: Statistics
nl: Statistika

en: Status deleted.
nl: Status zničeny.

en: Subscribe
nl: Abonować

en: Subscribe to this user
nl: Tutoho wužiwarja abonować

en: Subscribed
nl: Abonowany

en: Subscribers
nl: Abonenća

en: Subscription authorized
nl: Abonement awtorizowany

en: Subscription rejected
nl: Abonement wotpokazany

en: Subscriptions
nl: Abonementy

en: Text
nl: Tekst

en: Text limit
nl: Tekstowy limit

en: Text search
nl: Tekstowe pytanje

en: That address has already been confirmed.
nl: Tuta adresa bu hižo wobkrućena.

en: That confirmation code is not for you!
nl: Tutón wobkrućenski kod njeje za tebje!

en: That email address already belongs to another user.
nl: Ta e-mejlowa adresa hižo słuša k druhemu wužiwarjej.

en: That is already your Jabber ID.
nl: To je hižo twój ID Jabber.

en: That is already your email address.
nl: To je hižo twoja e-mejlowa adresa.

en: That is already your phone number.
nl: To je hižo twoje telefonowe čisło.

en: That is not your Jabber ID.
nl: To njeje twój ID Jabber.

en: That is not your email address.
nl: To njeje twoja e-mejlowa adresa.

en: That is the wrong IM address.
nl: to je wopačna IM-adresa.

en: That phone number already belongs to another user.
nl: Te telefonowe čisło hižo druhemu wužiwarjej słuša.

en: That status is not a favorite!
nl: Tón status faworit njeje!

en: That's too long. Max message size is %d chars.
nl: To je předołho. Maksimalna powěsćowa wulkosć je %d znamješkow.

en: That's too long. Max notice size is %d chars.
nl: To je předołho. Maksimalna wulkosć zdźělenki je %d znamješkow.

en: The address "%s" has been confirmed for your account.
nl: Adresa "%s" bu za twoje konto wobkrućena.

en: The address was removed.
nl: Adresa bu wotstronjena.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Nahrata dataja bu jenož zdźěla nahrata.

en: Theme
nl: Šat

en: Theme directory
nl: Šatowy zapis

en: Theme for the site.
nl: Šat za sydło.

en: Theme not available: %s
nl: Šat njesteji k dispoziciji: %s

en: Theme path
nl: Šatowa šćežka

en: Theme server
nl: Šatowy serwer

en: This method requires a POST or DELETE.
nl: Tuta metoda wužaduje sej POST abo DELETE.

en: This method requires a POST.
nl: Tuta metoda wužaduje sej POST.

en: This notice is already a favorite!
nl: Tuta zdźělenka je hižo faworit!

en: This notice is not a favorite!
nl: Tuta zdźělenka faworit njeje!

en: This status is already a favorite!
nl: Tutón status je hižo faworit!

en: Timezone
nl: Časowe pasmo

en: Timezone not selected.
nl: Časowe pasmo njeje wubrane.

en: To
nl: Komu

en: Too many aliases! Maximum %d.
nl: Přewjele aliasow! Maksimum: %d.

en: URLs
nl: URL

en: Unknown action
nl: Njeznata akcija

en: Unknown file type
nl: Njeznaty datajowy typ

en: Unknown language "%s"
nl: Njeznata rěč "%s"

en: Unrecognized address type %s
nl: Njespóznany adresowy typ %s

en: Unsubscribe
nl: Wotskazać

en: Unsubscribe from this user
nl: Tutoho wužiwarja wotskazać

en: Unsubscribed
nl: Wotskazany

en: Unsupported format.
nl: Njepodpěrany format.

en: Untitled section
nl: Wotrězk bjez titula

en: Upload
nl: Nahrać

en: Use SSL
nl: SSL wužiwać

en: Use defaults
nl: Standardne hódnoty wužiwać

en: Use this form to create a new group.
nl: Wužij tutón formular, zo by nowu skupinu wutworił.

en: Use this form to edit the group.
nl: Wuž tutón formular, zo by skupinu wobdźěłał.

en: Use this form to invite your friends and colleagues to use this service.
nl: Wužij tutón formular, zo by swojich přećelow a kolegow přeprosył, zo bychu tutu słužbu wužiwali.

en: User
nl: Wužiwar

en: User ID
nl: Wužiwarski ID

en: User actions
nl: Wužiwarske akcije

en: User groups
nl: Wužiwarske skupiny

en: User has blocked you.
nl: Wužiwar je će zablokował.

en: User has no profile.
nl: Wužiwar nima profil.

en: User is already blocked from group.
nl: Wužiwar je hižo za skupinu zablokowany.

en: User is not a member of group.
nl: Wužiwar njeje čłon skupiny.

en: User nickname
nl: Wužiwarske přimjeno

en: User profile
nl: Wužiwarski profil

en: User settings for this StatusNet site.
nl: Wužiwarske nastajenja za sydło StatusNet.

en: User without matching profile
nl: Wužiwar bjez hodźaceho so profila

en: W
nl: Z

en: Welcome text for new users (Max 255 chars).
nl: Powitanski tekst za nowych wužiwarjow (maks. 255 znamješkow).

en: Yes
nl: Haj

en: You already blocked that user.
nl: Sy tutoho wužiwarja hižo zablokował.

en: You and friends
nl: Ty a přećeljo

en: You are already a member of that group.
nl: Sy hižo čłon teje skupiny.

en: You are already logged in!
nl: Sy hižo přizjewjeny!

en: You are already subscribed to these users:
nl: Sy tutych wužiwarjow hižo abonował:

en: You are not a member of that group.
nl: Njejsy čłon teje skupiny.

en: You are not a member of this group.
nl: Njejsy čłon tuteje skupiny.

en: You are not authorized.
nl: Njejsy awtorizowany.

en: You are not subscribed to that profile.
nl: Njejsy tón profil abonował.

en: You can only delete local users.
nl: Móžeš jenož lokalnych wužiwarjow wušmórnyć.

en: You can upload a background image for the site. The maximum file size is %1$s.
nl: Móžeš pozadkowy wobraz za sydło nahrać. Maksimalna datajowa wulkosć je %1$s.

en: You can upload a logo image for your group. The maximum file size is %s.
nl: Móžeš logowy wobraz za swoju skupinu nahrać. Maksimalna datajowa wulkosć je %s.

en: You can upload your personal avatar. The maximum file size is %s.
nl: Móžeš swój wosobinski awatar nahrać. Maksimalna datajowa wulkosć je %s.

en: You can't send a message to this user.
nl: Njemóžeš tutomu wužiwarju powěsć pósłać.

en: You cannot delete users.
nl: Njemóžeš wužiwarjow wušmórnyć.

en: You have been identified. Enter a new password below.
nl: Sy so identifikował. Zapodaj deleka nowe hesło.

en: You haven't blocked that user.
nl: Njejsy toho wužiwarja zablokował.

en: You may not delete another user's status.
nl: Njemóžeš status druheho wužiwarja zničić.

en: You must be an admin to edit the group
nl: Dyrbiš administrator być, zo by skupinu wobdźěłał.

en: You must be logged in to create a group.
nl: Dyrbiš přizjewjeny być, zo by skupinu wutworił.

en: You must be logged in to edit a group.
nl: Dyrbiš přizjewjeny być, zo by skupinu wobdźěłał.

en: You must be logged in to leave a group.
nl: Dyrbiš přizjewjeny być, zo by skupinu wopušćił.

en: Your incoming messages
nl: Twoje dochadźace powěsće

en: Your sent messages
nl: Twoje pósłane powěsće

en: a few seconds ago
nl: před něšto sekundami

en: about %d days ago
nl: před něhdźe %d dnjemi

en: about %d hours ago
nl: před něhdźe %d hodźinami

en: about %d minutes ago
nl: před %d mjeńšinami

en: about %d months ago
nl: před něhdźe %d měsacami

en: about a day ago
nl: před něhdźe jednym dnjom

en: about a minute ago
nl: před něhdźe jednej mjeńšinu

en: about a month ago
nl: před něhdźe jednym měsacom

en: about a year ago
nl: před něhdźe jednym lětom

en: about an hour ago
nl: před něhdźe jednej hodźinu

en: description is too long (max %d chars).
nl: wopisanje je předołho (maks. %d znamješkow).

en: from
nl: wot

en: groups on %s
nl: skupiny na %s
