StatusNet - en to ga translation catalogue (998 entries)

en:  Search Stream for "%s"
ga: Buscar "%s" na Liña de tempo

en:  a new account.
ga: Crear nova conta

en:  except this private data: password,
ga:  agás esta informción privada: contrasinal, dirección de correo electrónico, dirección IM, número de teléfono.

en:  except this private data: password, email address, IM address, and phone number.
ga:  agás esta informción privada: contrasinal, dirección de correo electrónico, dirección IM, número de teléfono.

en:  except this private data: password, email address, IM address, phone number.
ga:  agás esta informción privada: contrasinal, dirección de correo electrónico, dirección IM, número de teléfono.

en:  from
ga:  dende

en:  tagged %s
ga: Chíos tagueados con %s

en: %1$s (%2$s) is wondering what you are up to
ga: %1$s (%2$s) enviouche unha mensaxe privada:

en: %1$s (%2$s) is wondering what you are up to these days and is inviting you to post some news.
    
    So let's hear from you :)
    
    %3$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %4$s
ga: %1$s (%2$s) preguntase que é de ti, e invítate a publicar algun chío.
    
    So let's hear from you :)
    
    %3$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %4$s

en: %1$s (%2$s) sent you a private message:
ga: %1$s (%2$s) enviouche unha mensaxe privada:

en: %1$s (%2$s) sent you a private message:
    
    ------------------------------------------------------
    %3$s
    ------------------------------------------------------
    
    You can reply to their message here:
    
    %4$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %5$s
ga: %1$s (%2$s) enviouche unha mensaxe privada:
    
    ------------------------------------------------------
    %3$s
    ------------------------------------------------------
    
    You can reply to their message here:
    
    %4$s
    
    Don't reply to this email; it won't get to them.
    
    With kind regards,
    %5$s

en: %1$s (@%7$s) just added your notice from %2$s as one of their favorites.
    
    The URL of your notice is:
    
    %3$s
    
    The text of your notice is:
    
    %4$s
    
    You can see the list of %1$s's favorites here:
    
    %5$s
    
    Faithfully yours,
    %6$s
ga: %1$s acaba de engadir o teu chío en %2$s como un dos seus favoritos.
    
    Se o olvidaches, podes velo texto do teu chío aquí:
    
    %3$s
    
    Podes vela lista de cíos favoritos de %1$s aquí:
    
    %4$s
    
    Fielmente teu,
    %5$s

en: %1$s / Updates mentioning %2$s
ga: %1$s / Chíos que respostan a %2$s

en: %1$s / Updates replying to %2$s
ga: %1$s / Chíos que respostan a %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s
ga: %1$s invitoute a unirse a él en %2$s.

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
ga: Acabas de invitar a %1$s a unirse a %2$s (%3$s).

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
    
    %2$s is a micro-blogging service that lets you keep up-to-date with people you know and people who interest you.
    
    You can also share news about yourself, your thoughts, or your life online with people who know about you. It's also great for meeting new people who share your interests.
    
    %1$s said:
    
    %4$s
    
    You can see %1$s's profile page on %2$s here:
    
    %5$s
    
    If you'd like to try the service, click on the link below to accept the invitation.
    
    %6$s
    
    If not, you can ignore this message. Thanks for your patience and your time.
    
    Sincerely, %2$s
ga: %1$s invitoute a unirte a el en %2$s (%3$s).
    
    %2$s é un servizo de microbloguexo que che permite manterte actualizado coa xente que coñeces e xente na que tes interese.
    
    Tamén podes compartir novas contigo mesmo, ou pensamentos, ou vivir en liña con xente que te coñece. Tamén está moi ben para coñecer xente que comparte os mesmos intereses..
    
    %1$s dixo:
    
    %4$s
    
    Podes ollar a súa páxina de perfil %1$s's en %2$s here:
    
    %5$s
    
    Se queres probar, fai clic na ligazón de abaixo para aceptar a invitación..
    
    %6$s
    
    Se non, pois ignora esta mensaxe. Pero aló ti, aquí se pasa moi ben.
    
    Saudiños, %2$s

en: %1$s is now listening to
ga: %1$s está a escoitar os teus chíos %2$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
ga: %1$s está a escoitar os teus chíos %2$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    Faithfully yours,
    %7$s.
    
    ----
    Change your email address or notification options at %8$s
ga: %1$s está a escoitar os teus chíos en %2$s.
    
    	%3$s
    
    Atentamente todo seu,
    %4$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    Faithfully yours,
    %4$s.
ga: %1$s está a escoitar os teus chíos en %2$s.
    
    	%3$s
    
    Atentamente todo seu,
    %4$s.

en: %1$s just added your notice from %2$s
ga: A %1$s gustoulle o teu chío %2$s e marcouno como favorito.

en: %1$s just added your notice from %2$s as one of their favorites.
ga: A %1$s gustoulle o teu chío %2$s e marcouno como favorito.

en: %1$s just added your notice from %2$s as one of their favorites.
    
    In case you forgot, you can see the text of your notice here:
    
    %3$s
    
    You can see the list of %1$s's favorites here:
    
    %4$s
    
    Faithfully yours,
    %5$s
ga: %1$s acaba de engadir o teu chío en %2$s como un dos seus favoritos.
    
    Se o olvidaches, podes velo texto do teu chío aquí:
    
    %3$s
    
    Podes vela lista de cíos favoritos de %1$s aquí:
    
    %4$s
    
    Fielmente teu,
    %5$s

en: %1$s just added your notice from %2$s as one of their favorites.
    
    The URL of your notice is:
    
    %3$s
    
    The text of your notice is:
    
    %4$s
    
    You can see the list of %1$s's favorites here:
    
    %5$s
    
    Faithfully yours,
    %6$s
ga: %1$s acaba de engadir o teu chío en %2$s como un dos seus favoritos.
    
    Se o olvidaches, podes velo texto do teu chío aquí:
    
    %3$s
    
    Podes vela lista de cíos favoritos de %1$s aquí:
    
    %4$s
    
    Fielmente teu,
    %5$s

en: %1$s updates that reply to updates from %2$s / %3$s.
ga: Hai %1$s chíos en resposta a chíos dende %2$s / %3$s.

en: %1$s's status on %2$s
ga: Estado de %1$s en  %2$s

en: %s (@%s) added your notice as a favorite
ga: %s gustoulle o teu chío

en: %s - %s
ga: %s (%s)

en: %s / Favorites from %s
ga: %s / Favoritos dende %s

en: %s Public Stream
ga: %s Fio Público

en: %s added your notice as a favorite
ga: %s gustoulle o teu chío

en: %s and friends
ga: %s e amigos

en: %s and friends, page %d
ga: %s e amigos

en: %s blocked users
ga: Bloquear usuario

en: %s favorite notices
ga: %s chíos favoritos

en: %s favorite notices, page %d
ga: %s chíos favoritos

en: %s is not a member of any group.
ga: %1s non é unha orixe fiable.

en: %s is not a valid color!
ga: %1s non é unha orixe fiable.

en: %s is not listening to anyone.
ga: %1$s está a escoitar os teus chíos %2$s.

en: %s joined group %s
ga: %s / Favoritos dende %s

en: %s public timeline
ga: Liña de tempo pública de %s

en: %s status
ga: Estado de %s

en: %s subscribers
ga: Subscritores

en: %s subscriptions
ga: Tódalas subscricións

en: %s subscriptions, page %d
ga: Tódalas subscricións

en: %s timeline
ga: Liña de tempo de %s

en: %s updates from everyone!
ga: %s chíos de calquera!

en: %s's favorite notices
ga: Chíos favoritos de %s

en: %s's favorite notices, page %d
ga: Chíos favoritos de %s

en: %s's groups
ga: Usuarios

en: %s's profile
ga: Non existe o perfil.

en: %s, page %d
ga: Band. Entrada para %s - páxina %d

en: 's profile
ga: Perfil

en: (None)
ga: (nada)

en: (You should receive a message by email
ga: (Deberías recibir unha mensaxe no teu email nun intre, con

en: (You should receive a message by email momentarily, with
ga: (Deberías recibir unha mensaxe no teu email nun intre, con

en: (You should receive a message by email momentarily, with instructions on how to confirm your email address.)
ga: (Deberías recibir unha mensaxe no teu email nun intre, coas instrucións de como confirmar a túa dirección de correo.)

en: (none)
ga: (nada)

en: **%%site.name%%** is a microblogging service brought to you by [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).
ga: **%%site.name%%** é un servizo de microbloguexo que che proporciona [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).

en: **%%site.name%%** is a microblogging service.
ga: **%%site.name%%** é un servizo de microbloguexo.

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: **%s** has an account on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. [Join now](%%%%action.register%%%%) to follow **%s**'s notices and many more! ([Read more](%%%%doc.help%%%%))
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. Its members share short messages about their life and interests.
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: **%s** is a user group on %%%%site.name%%%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. Its members share short messages about their life and interests. [Join now](%%%%action.register%%%%) to become part of this group and many more! ([Read more](%%%%doc.help%%%%))
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: . Contributors should be attributed by full name or nickname.
ga: . Os contribuíntes deben atribuiselles polo nome completo ou apodo.

en: 1-64 lowercase letters or numbers,
ga: De 1 a 64 letras minúsculas ou númeors, nin espazos nin signos de puntuación

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces
ga: De 1 a 64 letras minúsculas ou númeors, nin espazos nin signos de puntuación

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces. Required.
ga: De 1 a 64 letras minúsculas ou números, nin espazos nin signos de puntuación. Requerido.

en: 6 or more characters
ga: 6 ou máis caracteres

en: 6 or more characters, and don't forget it!
ga: 6 ou máis caracteres, non o esquenzas!

en: 6 or more characters. Required.
ga: 6 ou máis caracteres. Requerido.

en: A confirmation code was sent
ga: Sen código de confirmación.

en: A confirmation code was sent to the IM address you added. You must approve %s for sending messages to you.
ga: O código de confirmación foi embiado á dirección IM que engadiches. Deberías engadir a %s como contacto para que che poida enviar mensaxes.

en: A confirmation code was sent to the email address you added.
ga: O código de confirmación foi embiado á dirección IM que engadiches. Deberías engadir a %s como contacto para que che poida enviar mensaxes.

en: A confirmation code was sent to the email address you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
ga: Enviouseche un código de confirmación á dirección de correo que engadiches. Comproba a túa bandexa de entrada (ou spam!) polo código e instrucións que debes seguir.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added.
ga: Agardando a confirmación neste número de teléfono.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
ga: Enviouseche o código de confirmación ó número de teléfono que engadiches. Comproba a túa bandexa de entrada (ou spam!) polo código e instrucións que debes seguir.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your phone for the code and instructions on how to use it.
ga: Enviouseche o código de confirmación ó número de teléfono que engadiches. Comproba a túa bandexa de entrada (ou spam!) polo código e instrucións que debes seguir.

en: API method not found!
ga: Método da API non atopado

en: API method under construction.
ga: Método da API en contrución.

en: About
ga: Sobre

en: About: %s
ga: Sobre: %s

en: Accept
ga: Aceptar

en: Account
ga: Sobre

en: Add
ga: Engadir

en: Add OpenID
ga: Engadir dirección OpenID

en: Add or remove OpenIDs
ga: Engadir ou eliminar OpenID

en: Add to favorites
ga: Engadir a favoritos

en: Add your Twitter account to automatically send
ga: Engade a túa conta de Twitter para enviar automáticamente os teus chíos a Twitter.

en: Add your Twitter account to automatically send  your notices to Twitter, and subscribe to Twitter friends already here.
ga: Engade a túa conta de Twitter para enviar automáticamente os teus chíos a Twitter, e suscribirte aos usuarios de twiter que teñas como amigos aqui.

en: Add your Twitter account to automatically send your notices to Twitter,
ga: Engade a túa conta de Twitter para enviar automáticamente os teus chíos a Twitter.

en: Address
ga: Enderezo

en: Addresses of friends to invite (one per line)
ga: Direccións dos amigos que queres invitar (unha por liña)

en: After
ga: « Despois

en: Ajax Error
ga: Erro de Ajax

en: Alias "%s" already in use. Try another one.
ga: O alcume xa está sendo empregado por outro usuario. Tenta con outro.

en: All
ga: Todos

en: All
ga: Todos

en: All groups
ga: Tódalas etiquetas

en: All subscribers
ga: Subscritores

en: All subscriptions
ga: Tódalas subscricións

en: All the direct messages sent from %s
ga: Tódalas mensaxes directas enviadas dende %s

en: All the direct messages sent to %s
ga: Tódalas mensaxes directas enviadas a %s

en: All updates for %s
ga: Tódalas actualizacións de %s

en: All updates matching search term "%s"
ga: Tódalas actualizacións que coinciden co termo de procura "%s"

en: Allow friends to nudge me and send me an email.
ga: Permitir aos amigos darme toques e enviarme correos electrónicos.

en: Already logged in.
ga: Sesión xa iniciada

en: Already subscribed!.
ga: ¡Xa está subscrito!.

en: Are you sure you want to block this user?
ga: Estas seguro que queres eliminar este chío?

en: Are you sure you want to block this user? Afterwards, they will be unsubscribed from you, unable to subscribe to you in the future, and you will not be notified of any @-replies from them.
ga: Seguro que queres bloquear a este usuario? Despois diso, vai ser de-suscrito do teur perfil, non será capaz de suscribirse a ti nun futuro, e non vas a ser notificado de ningunha resposta-@ del.

en: Are you sure you want to block user "%s" from the group "%s"? They will be removed from the group, unable to post, and unable to subscribe to the group in the future.
ga: Seguro que queres bloquear a este usuario? Despois diso, vai ser de-suscrito do teur perfil, non será capaz de suscribirse a ti nun futuro, e non vas a ser notificado de ningunha resposta-@ del.

en: Are you sure you want to delete this notice?
ga: Estas seguro que queres eliminar este chío?

en: Authorize subscription
ga: Subscrición de autorización.

en: Automatic shortening service to use.
ga: Servizo de acortado automático a usar.

en: Automatically login in the future;
ga: Loguearse automáticamente no futuro:

en: Automatically login in the future; not for shared computers!
ga: Endiante acceder automáticamente, coidado en equipos compartidos!

en: Automatically send my notices to Twitter.
ga: Enviar automáticamente os meus chíos a Twitter.

en: Automatically subscribe to whoever
ga: Suscribirse automáticamente a calquera que se suscriba a min (o mellor para non humáns)

en: Automatically subscribe to whoever subscribes to me (best for non-humans)
ga: Suscribirse automáticamente a calquera que se suscriba a min (o mellor para non humáns)

en: Automatically update my Facebook status with my notices.
ga: Enviar automáticamente os meus chíos a Twitter.

en: Available characters
ga: 6 ou máis caracteres

en: Avatar deleted.
ga: Avatar actualizado.

en: Avatar settings
ga: Configuracións de Twitter

en: Avatar updated.
ga: Avatar actualizado.

en: Awaiting confirmation on this address.
ga: Agardando a confirmación neste número de teléfono.

en: Awaiting confirmation on this address. Check your inbox (and spam box!) for a message with further instructions.
ga: Agardando confirmación para esta dirección. Comproba a túa conta de Jabber/GTalk que ten que haber unha mensaxe coas seguintes instrucións. (Engadiches a %s á túa lista de contactos?)

en: Awaiting confirmation on this phone number.
ga: Agardando a confirmación neste número de teléfono.

en: Before
ga: Antes »

en: Before »
ga: Antes »

en: Bio is too long (max %d chars).
ga: O teu Bio é demasiado longo (max 140 car.).

en: Bio is too long (max 140 chars).
ga: O teu Bio é demasiado longo (max 140 car.).

en: Block
ga: Bloquear

en: Block this user
ga: Bloquear usuario

en: Block user
ga: Bloquear usuario

en: Block user failed.
ga: Bloqueo de usuario fallido.

en: Block user from group
ga: Bloquear usuario

en: Blocked
ga: Bloquear

en: Can't delete this notice.
ga: Non se pode eliminar este chíos.

en: Can't read avatar URL '%s'
ga: Non se pode ler a URL do avatar de '%s'

en: Can't save new password.
ga: Non se pode gardar a contrasinal.

en: Can't send direct messages to users who aren't your friend.
ga: Non se pode enviar a mensaxe directa a usuarios dos que non eres amigo.

en: Can't turn off notification.
ga: No se pode desactivar a notificación.

en: Can't turn on notification.
ga: Non se pode activar a notificación.

en: Cancel
ga: Cancelar

en: Cannot instantiate OpenID consumer object.
ga: Non se pode instanciar o obxecto consumidor de OpenID.

en: Cannot normalize that Jabber ID
ga: Non se pode normalizar ese identificador de Jabber

en: Cannot normalize that email address
ga: Esa dirección de correo non se pode normalizar

en: Cannot read file.
ga: Bloqueo de usuario fallido.

en: Can’t read avatar URL ‘%s’.
ga: Non se pode ler a URL do avatar de '%s'

en: Change
ga: Modificado

en: Change colours
ga: Cambiar contrasinal

en: Change email handling
ga: Cambiar a xestión de email

en: Change password
ga: Cambiar contrasinal

en: Change your email, avatar, password, profile
ga: Cambiar contrasinal

en: Change your password
ga: Cambiar contrasinal

en: Change your password.
ga: Cambiar contrasinal

en: Change your profile settings
ga: Configuración de perfil

en: Choose a tag to narrow list
ga: Elixe unha etiqueta para reducila lista

en: Command complete
ga: Comando completo

en: Command failed
ga: Comando fallido

en: Command not yet implemented.
ga: Comando non implementado.

en: Command results
ga: Resultados do comando

en: Commands:
ga: Comandos:

en: Commands:
    on - turn on notifications
    off - turn off notifications
    help - show this help
    follow <nickname> - subscribe to user
    leave <nickname> - unsubscribe from user
    d <nickname> <text> - direct message to user
    get <nickname> - get last notice from user
    whois <nickname> - get profile info on user
    fav <nickname> - add user's last notice as a 'fave'
    fav #<notice_id> - add notice with the given id as a 'fave'
    reply #<notice_id> - reply to notice with a given id
    reply <nickname> - reply to the last notice from user
    join <group> - join group
    login - Get a link to login to the web interface
    drop <group> - leave group
    stats - get your stats
    stop - same as 'off'
    quit - same as 'off'
    sub <nickname> - same as 'follow'
    unsub <nickname> - same as 'leave'
    last <nickname> - same as 'get'
    on <nickname> - not yet implemented.
    off <nickname> - not yet implemented.
    nudge <nickname> - remind a user to update.
    invite <phone number> - not yet implemented.
    track <word> - not yet implemented.
    untrack <word> - not yet implemented.
    track off - not yet implemented.
    untrack all - not yet implemented.
    tracks - not yet implemented.
    tracking - not yet implemented.
ga: Comandos:
    on - activar as notificacións
    off - desactivar as notificacións
    help - mostrar esta axuda
    follow <nickname> - suscribirse ao usuario
    leave <nickname> - de-suscribirse do usuario
    d <nickname> <text> - mensaxe directa ao usuario
    get <nickname> - lelo último chío do usuario
    whois <nickname> - amosar informacion do usuario
    fav <nickname> - engadilo último chío do usuario como favorito
    stats - amosalas túas estatísticas
    stop - o mesmo que 'off'
    quit - o mesmo que 'off'
    sub <nickname> - o mesmo que 'follow'
    unsub <nickname> - o mesmo que 'leave'
    last <nickname> - o mesmo que 'get'
    on <nickname> - non implementado por agora.
    off <nickname> - non implementado por agora.
    nudge <nickname> - non implementado por agora.
    invite <phone number> - non implementado por agora.
    track <word> - non implementado por agora.
    untrack <word> - non implementado por agora.
    track off - non implementado por agora.
    untrack all - non implementado por agora.
    tracks - non implementado por agora.
    tracking - non implementado por agora.

en: Confirm
ga: Confirmar

en: Confirm Address
ga: Confirmar enderezo

en: Confirmation cancelled.
ga: Confirmación cancealada.

en: Confirmation code
ga: Código de confirmación.

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%.
ga: Noraboa, %s! E benvido a %%%%site.name%%%%. Dende aquí, igual queres...

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
ga: Noraboa, %s! E benvido a %%%%site.name%%%%. Dende aquí, igual queres...

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
    
    * Go to [your profile](%s) and post your first message.
    * Add a [Jabber/GTalk address](%%%%action.imsettings%%%%) so you can send notices through instant messages.
    * [Search for people](%%%%action.peoplesearch%%%%) that you may know or that share your interests. 
    * Update your [profile settings](%%%%action.profilesettings%%%%) to tell others more about you. 
    * Read over the [online docs](%%%%doc.help%%%%) for features you may have missed. 
    
    Thanks for signing up and we hope you enjoy using this service.
ga: Noraboa, %s! e benvido a %%%%site.name%%%%. Dende aquí, podes...
    
    * Ír ó [teu perfil](%s) e enviar o teu primeiro chío.
    * Engadir unha [conta de Jabber/Gtalk](%%%%action.imsettings%%%%) para enviar os teus chíos a través de mensaxería instantánea.
    * [Buscar xente ](%%%%action.peoplesearch%%%%) que poidas coñecer ou que comparta os teus intereses. 
    * Actualizar as túas [preferencias no perfil](%%%%action.profilesettings%%%%) para decirlle a outros máis sobre ti. 
    * Ler os [manuais en liña](%%%%doc.help%%%%) para ollar máis cousas que podes facer aquí. 
    
    Grazas por rexistrarte e esperamos que laretexes moito.

en: Connect
ga: Conectar

en: Connect existing account
ga: Conectar con unha conta existente

en: Connect to services
ga: Non se pode redireccionar ao servidor: %s

en: Contact
ga: Contacto

en: Content
ga: Conectar

en: Conversation
ga: Código de confirmación.

en: Could not convert request token to access token.
ga: Non se pode convertir o token da petición a tokens de acceso.

en: Could not create OpenID form: %s
ga: Non se pode crear o formulario OpenID: %s

en: Could not create aliases.
ga: Non se puido crear o favorito.

en: Could not create favorite.
ga: Non se puido crear o favorito.

en: Could not create group.
ga: Non se puido crear o favorito.

en: Could not create login token for %s
ga: Non se pode crear o formulario OpenID: %s

en: Could not delete favorite.
ga: Non se puido eliminar o favorito.

en: Could not determine file's mime-type!
ga: Non se pudo recuperar a liña de tempo publica.

en: Could not determine source user.
ga: Non se pudo recuperar a liña de tempo publica.

en: Could not find a user with nickname %s
ga: Non se puido actualizar o usuario coa dirección de correo electrónico.

en: Could not find membership record.
ga: Non se puido actualizar o rexistro de usuario.

en: Could not find target user.
ga: Non se puido atopar ningún estado

en: Could not follow user: %s is already on your list.
ga: Non podes seguir a este usuario: %s xa está na túa lista.

en: Could not follow user: User not found.
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not insert message.
ga: Non se pode inserir unha mensaxe.

en: Could not join user %s to group %s
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not join user %s to group %s.
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not parse message.
ga: Non se puido analizaar a mensaxe.

en: Could not redirect to server: %s
ga: Non se pode redireccionar ao servidor: %s

en: Could not remove user %s to group %s
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not remove user %s to group %s.
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not retrieve favorite notices.
ga: Non se pode

en: Could not retrieve public stream.
ga: Non se pudo recuperar a liña de tempo publica.

en: Could not save avatar info
ga: Non se pode gardar a información do avatar

en: Could not save new profile info
ga: Non se pode gardar a nova información do perfil

en: Could not save subscription.
ga: Non se pode gardar a subscrición.

en: Could not save tags.
ga: Non se poden gardar as etiquetas.

en: Could not set group membership.
ga: Non se pode gardar a subscrición.

en: Could not subscribe other to you.
ga: Outro usuario non se puido suscribir a ti.

en: Could not subscribe.
ga: No se pode suscribir.

en: Could not unfollow user: User not found.
ga: Non podes seguir a este usuario: o Usuario non se atopa.

en: Could not update group.
ga: Non se puido actualizar o usuario.

en: Could not update message with new URI.
ga: Non se puido actualizar a mensaxe coa nova URI.

en: Could not update user with confirmed email address.
ga: Non se puido actualizar o usuario coa dirección de correo electrónico.

en: Could not verify your Twitter credentials!
ga: Non se puideron verificar as túas credenciais en Twitter!

en: Couldn't convert request tokens to access tokens.
ga: Non se pode convertir o token da petición a tokens de acceso.

en: Couldn't delete email confirmation.
ga: Non se pode eliminar a confirmación de email.

en: Couldn't delete subscription.
ga: Non se pode eliminar a subscrición.

en: Couldn't find any statuses.
ga: Non se puido atopar ningún estado

en: Couldn't get a request token.
ga: Non se puido recoller o token de petición.

en: Couldn't insert confirmation code.
ga: Non se puido inserir o código de confirmación.

en: Couldn't insert new subscription.
ga: Non se puido inserir a nova subscrición.

en: Couldn't remove Facebook user.
ga: Non se puido eliminar o usuario de Facebook.

en: Couldn't remove Twitter user.
ga: Non se puido eliminar o usuario.

en: Couldn't save Twitter preferences.
ga: Non se puideron gardar as preferenzas de Twitter.

en: Couldn't save file.
ga: Non se puido gardar o perfil.

en: Couldn't save profile.
ga: Non se puido gardar o perfil.

en: Couldn't save tags.
ga: Non se puideron gardar as etiquetas.

en: Couldn't update user for autosubscribe.
ga: Non se puido actualizar o usuario para autosuscrición.

en: Couldn't update user record.
ga: Non se puido actualizar o rexistro de usuario.

en: Couldn't update user.
ga: Non se puido actualizar o usuario.

en: Couldn't update your design.
ga: Non se puido actualizar o usuario.

en: Couldn’t get a request token.
ga: Non se puido recoller o token de petición.

en: Create
ga: Crear

en: Create a new group
ga: Crear nova conta

en: Create a new user with this nickname.
ga: Crear un novo usuario con este alcume.

en: Create an account
ga: Crear nova conta

en: Create new account
ga: Crear nova conta

en: Created
ga: Crear

en: Creating new account for OpenID that already has a user.
ga: Creando nova conta para OpenID que xa ten un usuario.

en: Current confirmed Jabber/GTalk address.
ga: Direccións Jabber/GTalk confirmadas.

en: Current confirmed SMS-enabled phone number.
ga: Número de teléfono actual confirmado mediante SMS.

en: Current confirmed email address.
ga: Direccións de correo confirmadas actualmente.

en: Current verified Twitter account.
ga: Conta de twitter verificada actualmente.

en: Currently
ga: Actual

en: DB error inserting hashtag: %s
ga: Erro ó inserir o hashtag na BD: %s

en: DB error inserting reply: %s
ga: Erro ó inserir a contestación na BD: %s

en: Delete
ga: eliminar

en: Delete notice
ga: Eliminar chío

en: Delete this notice
ga: Eliminar chío

en: Describe the group or topic
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe the group or topic in %d characters
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe the group or topic in 140 chars
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe yourself and your
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe yourself and your interests
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe yourself and your interests in %d chars
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Describe yourself and your interests in 140 chars
ga: Contanos un pouco de ti e dos teus intereses en 140 caractéres.

en: Description
ga: Subscricións

en: Description is too long (max %d chars).
ga: O teu Bio é demasiado longo (max 140 car.).

en: Design preferences saved.
ga: Preferencias gardadas.

en: Design your profile
ga: O usuario non ten perfil.

en: Direct Messages You've Sent
ga: Mensaxes Directas que Enviaches.

en: Direct message to %s sent
ga: Mensaxe directo a %s enviado

en: Direct messages from %s
ga: Mensaxes directas para %s

en: Direct messages to %s
ga: Mensaxes directas para %s

en: Disfavor
ga: Non me gosta

en: Disfavor favorite
ga: Desactivar favorito

en: Disfavor this notice
ga: %s chíos favoritos

en: Do not delete this notice
ga: Non se pode eliminar este chíos.

en: Don't send a message to yourself;
ga: Non podes enviar mensaxes a este usurio.

en: Don't send a message to yourself; just say it to yourself quietly instead.
ga: Non te envies mensaxes a ti mesmo!! só fala contigo mesmo baixiño, senón vante tomar por tolo.

en: Duplicate notice
ga: Eliminar chío

en: Edit Avatar
ga: Avatar

en: Edit profile settings
ga: Configuración de perfil

en: Email
ga: Correo Electrónico

en: Email Address
ga: Enderezo de correo

en: Email Settings
ga: Configuración de Correo

en: Email address already exists.
ga: O enderezo de correo xa existe.

en: Email address confirmation
ga: Confirmar correo electrónico

en: Email address, like "UserName@example.org"
ga: Dirección de correo, coma "Nomede Usuario@exemplo.org"

en: Email addresses
ga: Enderezos de correo

en: Enter a nickname or email address.
ga: Insire o teu alcume ou enderezo de correo.

en: Enter the code you received on your phone.
ga: Insire o código que recibiches no teu teléfono.

en: Error authorizing token
ga: Erro no token de autorización.

en: Error connecting user to OpenID.
ga: Acounteceu un erro conectando o usuario ó OpenID.

en: Error connecting user.
ga: Acounteceu un erro ó conectar co usuario

en: Error inserting avatar
ga: Acounteceu un erro ó inserir o avatar

en: Error inserting new profile
ga: Acounteceu un erro ó inserir o novo perfil

en: Error inserting remote profile
ga: Aconteceu un erro ó inserir o perfil remoto

en: Error removing the block.
ga: Acounteceu un erro borrando o bloqueo.

en: Error saving address confirmation.
ga: Acounteceu un erro gardando a confirmación de enderezo.

en: Error saving notice.
ga: Aconteceu un erro ó gardar o chío.

en: Error saving remote profile
ga: Acounteceu un erro gardando o perfil remoto.

en: Error saving the profile.
ga: Acounteceu un erro ó gardar o perfil.

en: Error saving the user.
ga: Acounteceu un erro gardando o usuario.

en: Error saving user; invalid.
ga: Acounteceu un erro gardando o usuario: é inválido.

en: Error sending direct message.
ga: Erro ó enviar a mensaxe directa.

en: Error setting user.
ga: Acounteceu un erro configurando o usuario.

en: Error updating profile
ga: Acounteceu un erro actualizando o usuario

en: Error updating remote profile
ga: Acounteceu un erro actualizando o perfil remoto

en: Error with confirmation code.
ga: Acounteceu un erro co código de confirmación.

en: Existing nickname
ga: Alcume existente

en: FAQ
ga: Preguntas frecuentes

en: FOAF for %s
ga: Band. Saída para %s

en: FOAF for %s group
ga: Band. Saída para %s

en: Failed to save block information.
ga: Erro ao gardar información de bloqueo.

en: Failed updating avatar.
ga: Acounteceu un fallo ó actualizar o avatar.

en: Failed updating logo.
ga: Acounteceu un fallo ó actualizar o avatar.

en: Favor
ga: Gostame

en: Favor this notice
ga: %s chíos favoritos

en: Favorites
ga: Favoritos

en: Featured
ga: Destacado

en: Featured users
ga: Usuarios destacados

en: Featured users, page %d
ga: Usuarios destacados

en: Feed for favorites of %s
ga: Fonte para os favoritos de %s

en: Feed for favorites of %s (Atom)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for favorites of %s (RSS 1.0)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for favorites of %s (RSS 2.0)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for friends of %s
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for friends of %s (Atom)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for friends of %s (RSS 1.0)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for friends of %s (RSS 2.0)
ga: Fonte para os amigos de %s

en: Feed for replies to %s
ga: Fonte para as contestacións de %s

en: Feed for tag %s
ga: Fonte para a etiqueta %s

en: Feed of favorite notices of %s
ga: Fonte para os chíos favoritos de %s

en: Filter tags
ga: Filtrar etiquetas

en: Find content of notices
ga: Atopar no contido dos chíos

en: Find groups on this site
ga: Atopar xente neste sitio

en: Find people on this site
ga: Atopar xente neste sitio

en: For security reasons, please re-enter your
ga: Por razóns de seguranza, por favor re-insire o teu

en: For security reasons, please re-enter your user name and password before changing your settings.
ga: Por razóns de seguranza, por favor re-insire o teu nome de usuario e contrasinal antes de cambiar as túas preferenzas.

en: For security reasons, please re-login with your [OpenID](%%doc.openid%%) before changing your settings.
ga: Por razóns de seguranza, por favor re-insire o teu nome de usuario e contrasinal antes de cambiar as túas preferenzas.

en: From
ga:  dende

en: Full name
ga: Nome completo

en: Full name is too long (max 255 chars).
ga: O nome completo é demasiado longo (max 255 car).

en: Fullname: %s
ga: Nome completo: %s

en: Go
ga: Ir

en: Group actions
ga: Outras opcions

en: Group profile
ga: Non existe o perfil.

en: Group search
ga: Procurar xente.

en: Groups %s is a member of on %s.
ga: %1s non é unha orixe fiable.

en: Help
ga: Axuda

en: Help me!
ga: Axuda

en: Hey, %s.
    
    Someone just entered this email address on %s.
    
    If it was you, and you want to confirm your entry, use the URL below:
    
    	%s
    
    If not, just ignore this message.
    
    Thanks for your time, 
    %s
ga: Ei, %s.
    
    Alguén introduceu o teu correo electrónico en %s.
    
    Se foches ti, e queres confirmar a entrada, pincha na seguinte URL:
    
    	%s
    
    Se non, simplemente ignora esta mensaxe.
    
    Grazas polo teu tempo, 
    %s

en: Home
ga: Persoal

en: Homepage
ga: Páxina persoal

en: Homepage is not a valid URL.
ga: A páxina persoal semella que non é unha URL válida.

en: Homepage: %s
ga: Páxina persoal: %s

en: Homepage: %s
ga: Páxina persoal: %s

en: I want to post notices by email.
ga: Quero enviar chíos dende o mail.

en: IM Address
ga: Enderezo de IM

en: IM Settings
ga: Configuracións de IM

en: IM is not available.
ga: Esta páxina non está dispoñíbel no tipo de medio que aceptas

en: If you already have an account, login with your username and password to connect it to your OpenID.
ga: Se xa tes unha conta, accede co teu usuario e contrasinal para conectar co teu OpenID.

en: If you want to add an OpenID to your account,
ga: Se queres engadir un enderezo OpenID á tua conta,

en: If you want to add an OpenID to your account, enter it in the box below and click "Add".
ga: Se queres engadir un enderezo OpenID á tua conta, insirea na caixa de embaixo e fai clic en "Engadir".

en: If you've forgotten or lost your
ga: Se esquenciches ou perdeches a túa

en: If you've forgotten or lost your password, you can get a new one sent to the email address you have stored  in your account.
ga: Se esquenceches ou perdeches a túa contrasinal, podes obter unha nova no enderezo de correo que configuraches na túa conta.

en: If you've forgotten or lost your password, you can get a new one sent to the email address you have stored in your account.
ga: Se esquenceches ou perdeches a túa contrasinal, podes obter unha nova no enderezo de correo que configuraches na túa conta.

en: Inbox
ga: Band. Entrada

en: Inbox for %s
ga: Band. Entrada para %s

en: Inbox for %s - page %d
ga: Band. Entrada para %s - páxina %d

en: Incoming email
ga: Correo Entrante

en: Incoming email address removed.
ga: Dirección de correo entrante eliminada.

en: Incorrect old password
ga: Contrasinal actual incorrecta

en: Incorrect username or password.
ga: Usuario ou contrasinal incorrectos.

en: Instructions for recovering your password
ga: Instruccións para recuperar a túa contrasinal.

en: Instructions for recovering your password have been sent to the email address registered to your account.
ga: As instruccións para recuperar a túa contrasinal foron enviadas ó enderezo de correo da túa conta.

en: Invalid alias: "%s"
ga: Etiqueta inválida: '%s'

en: Invalid avatar URL '%s'
ga: URL do avatar '%s' inválido

en: Invalid email address: %s
ga: Dirección de correo Inválida: %s

en: Invalid homepage '%s'
ga: Páxina persoal '%s' inválida

en: Invalid license URL '%s'
ga: URL de licenza '%s' inválida

en: Invalid notice content
ga: Contido do chío inválido

en: Invalid notice uri
ga: Enderezo de chío inválido

en: Invalid notice url
ga: Enderezo de chío inválido

en: Invalid or expired token.
ga: Contido do chío inválido

en: Invalid profile URL '%s'.
ga: Enderezo de perfil inválido '%s'.

en: Invalid profile URL (bad format)
ga: Enderezo de perfil inválido (formato incorrecto)

en: Invalid profile URL returned by server.
ga: Enderezo de perfil inválido devolto polo servidor.

en: Invalid size.
ga: Tamaño inválido.

en: Invalid tag: "%s"
ga: Etiqueta inválida: '%s'

en: Invalid username or password.
ga: Usuario ou contrasinal inválidos.

en: Invitation(s) sent
ga: Invitación(s) enviada(s).

en: Invitation(s) sent to the following people:
ga: Invitación(s) enviada(s) á seguinte xente:

en: Invitations have been sent to the following users:
ga: Invitación(s) enviada(s) á seguinte xente:

en: Invite
ga: Invitar

en: Invite friends and colleagues to join you on %s
ga: Emprega este formulario para invitar ós teus amigos e colegas a empregar este servizo.

en: Invite new users
ga: Invitar a novos usuarios

en: Invite your friends to use %s
ga: Fonte para os amigos de %s

en: It runs the [StatusNet](http://status.net/) microblogging software, version %s, available under the [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).
ga: Correndo o software de microblogaxe [StatusNet](http://status.net/), versión %s, dispoñible baixo licenza [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).

en: Jabber
ga: Jabber.

en: Jabber ID already belongs to another user.
ga: O identificador de Jabber xa pertence a outro usuario.

en: Jabber or GTalk address, like "UserName@example.org". First, make sure to add %s to your buddy list in your IM client or on GTalk.
ga: Enderezo Jabber ou GTalk, coma "NomeUsuario@Exemplo.org". Primeiro, asegurate de engadir %s á tua lista de contactos no teu cliente de IM ou no GTalk.

en: Join
ga: Inicio de sesión

en: Language
ga: Linguaxe

en: Language is too long (max 50 chars).
ga: A Linguaxe é demasiado longa (max 50 car.).

en: Leave
ga: Gardar

en: Links
ga: Lista

en: Location
ga: Localización

en: Location for the group, if any, like "City, State (or Region), Country"
ga: ¿Onde estas, coma "Cidade, Provincia, País"

en: Location is too long (max 255 chars).
ga: A localización é demasiado longa (max 255 car.).

en: Location: %s
ga: Ubicación: %s

en: Location: %s
ga: Ubicación: %s

en: Login
ga: Inicio de sesión

en: Login with OpenID
ga: Ningún OpenID.

en: Login with a username and password
ga: Accede co teu nome de usuario e contrasinal.

en: Login with an [OpenID](%%doc.openid%%) account.
ga: Acceder con unha conta [OpenID](%%doc.openid%%).

en: Login with your username and password.
ga: Accede co teu nome de usuario e contrasinal.

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account, or try [OpenID](%%action.openidlogin%%).
ga: Accede co teu nome de usuario e contrasinal. ¿Non tes un todavía?? [Rexistra](%%action.register%%) unha nova conta, ou accede co teu enderezo [OpenID](%%action.openidlogin%%).

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account.
ga: Accede co teu nome de usuario e contrasinal. ¿Non tes un todavía?? [Rexistra](%%action.register%%) unha nova conta, ou accede co teu enderezo [OpenID](%%action.openidlogin%%).

en: Logo
ga: Sair

en: Logo updated.
ga: Avatar actualizado.

en: Logout
ga: Sair

en: Longer name, preferably your "real" name
ga: Nome máis longo, preferiblemente o teu nome "real"

en: Lost or forgotten password?
ga: ¿Perdeches a contrasinal?

en: Lost our file.
ga: Bloqueo de usuario fallido.

en: Make a new email address for posting to;
ga: Nova dirección de email para posterar en %s

en: Make a new email address for posting to; cancels the old one.
ga: Crear unha nova dirección de correo para enviar, elimina a antiga.

en: Manage how you get email from %%site.name%%.
ga: Xestina como recibir correo dende %%site.name%%.

en: Manage various other options.
ga: Xestionár axustes varios.

en: Member since
ga: Membro dende

en: Members
ga: Membro dende

en: Message
ga: Nova mensaxe

en: Message from %1$s on %2$s
ga: Mensaxe dende %1$s en %2$s

en: Message sent
ga: Non hai mensaxes de texto!

en: Message to %1$s on %2$s
ga: Mensaxe de %1$s en %2$s

en: Message too long - maximum is %d characters, you sent %d
ga: Mensaxe demasiado longa - o máximo é 140 caracteres, ti enviaches %d

en: Message too long - maximum is 140 characters, you sent %d
ga: Mensaxe demasiado longa - o máximo é 140 caracteres, ti enviaches %d

en: Microblog by %s
ga: Microblogue por %s

en: Microblog by %s group
ga: Microblogue por %s

en: Microblog tagged with %s
ga: Microblog etiquetado con %s

en: Mobile carrier
ga: Selecciona unha operadora

en: Mobile carrier for your phone.
ga: Operadora móbil do teu teléfono.

en: Mobile carrier for your phone. If you know a carrier that accepts SMS over email but isn't listed here, send email to let us know at %s.
ga: Operadora móbil do teu teléfono. Se sabes se a operadora acepta SMS sobre email e non está listada aquí, envianos unha mensaxe para incluilo en %s.

en: My text and files are available under
ga: O meu texto e arquivos están dispoñibles baixo licenza

en: New
ga: Novo

en: New email address for posting to %s
ga: Nova dirección de email para posterar en %s

en: New incoming email address added.
ga: Engadida nova dirección de correo entrante.

en: New message
ga: Nova mensaxe

en: New nickname
ga: Novo alcume

en: New notice
ga: Novo chío

en: New password
ga: Nova contrasinal

en: New password successfully saved.
ga: A nova contrasinal foi gardada correctamente.

en: New password successfully saved. You are now logged in.
ga: A nova contrasinal gardouse correctamente. Xa estas logueado.

en: New private message from %s
ga: %s enviouche unha nova mensaxe privada

en: Nickname
ga: Alcume

en: Nickname already in use. Try another one.
ga: O alcume xa está sendo empregado por outro usuario. Tenta con outro.

en: Nickname must have only lowercase letters
ga: O alcume debe ter só letras minúsculas e números, e sen espazos.

en: Nickname must have only lowercase letters and numbers and no spaces.
ga: O alcume debe ter só letras minúsculas e números, e sen espazos.

en: Nickname not allowed.
ga: Alcume non permitido.

en: Nickname of the user you want to follow
ga: Alcume de usuario que queres

en: Nickname or email
ga: Alcume ou email

en: No Jabber ID.
ga: Sen Identificador de Jabber.

en: No authorization request!
ga: Sen petición de autorización!

en: No carrier selected.
ga: Non se seleccionou unha operadora.

en: No code entered
ga: Non se inseriu ningún código

en: No configuration file found.
ga: Sen código de confirmación.

en: No confirmation code.
ga: Sen código de confirmación.

en: No content!
ga: Sen contido!

en: No current status
ga: Sen estado actual

en: No email address.
ga: Non se inseriu unha dirección de correo

en: No group specified.
ga: Non se especificou ningún perfil.

en: No id argument.
ga: Non hai argumento id.

en: No id.
ga: Sen id.

en: No incoming email address.
ga: Non hai direccións de correo entrante

en: No message text!
ga: Non hai mensaxes de texto!

en: No nickname
ga: Sen alcume.

en: No nickname provided by remote server.
ga: O servidor remoto non proporcionou un alcume.

en: No nickname.
ga: Sen alcume.

en: No notice
ga: Novo chío

en: No notice content!
ga: Sen contido!

en: No notice id
ga: Novo chío

en: No pending confirmation to cancel.
ga: Non hai ningunha confirmación pendente para cancelar.

en: No phone number.
ga: Non hai ningún número de teléfono.

en: No profile URL returned by server.
ga: O servidor non voltou ningún enderezo de perfil.

en: No profile id in request.
ga: Non hai identificador de perfil na peticion.

en: No profile specified.
ga: Non se especificou ningún perfil.

en: No profile with that ID.
ga: Non se atopou un perfil con ese ID.

en: No profile with that id.
ga: Non se atopou un perfil con ese ID.

en: No recipient specified.
ga: Non se especificou ningún destinatario

en: No registered email address for that user.
ga: Non hai un enderezo de correo rexistrado para ese usuario.

en: No request found!
ga: ¡Non se atoparon peticións!

en: No results
ga: Non se atoparon resultados

en: No results.
ga: Non se atoparon resultados

en: No size.
ga: Sen tamaño.

en: No spaces, please.
ga: Sen espazos, anda...

en: No status found with that ID.
ga: Non se atopou un estado con ese ID.

en: No status with that ID found.
ga: Non existe ningún estado con esa ID atopada.

en: No such OpenID.
ga: Ningún OpenID.

en: No such attachment.
ga: Ningún documento.

en: No such document.
ga: Ningún documento.

en: No such file.
ga: Ningún chío.

en: No such group
ga: Non é o usuario

en: No such group.
ga: Non existe a etiqueta.

en: No such message.
ga: Non existe a mensaxe.

en: No such notice.
ga: Ningún chío.

en: No such page
ga: Non existe a etiqueta.

en: No such recovery code.
ga: Ningún código de recuperación.

en: No such subscription
ga: Ningunha subscripción

en: No such tag.
ga: Non existe a etiqueta.

en: No such user
ga: Non é o usuario

en: No such user!
ga: Non é o usuario

en: No such user.
ga: Ningún usuario.

en: No user with that email address or username.
ga: Non hai ningún usuario con isa dirección de correo ou nome de usuario.

en: Nobody to show!
ga: Ninguén para amosar

en: None
ga: No

en: Not a local notice
ga: Non é usuario local.

en: Not a local user.
ga: Non é usuario local.

en: Not a recovery code.
ga: Non é un código de recuperación.

en: Not a registered user.
ga: Non é un usuario rexistrado.

en: Not a supported data format.
ga: Non é un formato de datos soportado.

en: Not a valid Jabber ID
ga: Non é un Identificador de Jabber válido

en: Not a valid OpenID.
ga: Non é un enderezo OpenID válido.

en: Not a valid email address
ga: Non é unha dirección de correo válida

en: Not a valid email address.
ga: Non é un enderezo de correo válido.

en: Not a valid invitation code.
ga: Non é un alcume válido.

en: Not a valid nickname.
ga: Non é un alcume válido.

en: Not a valid people tag: %s
ga: %s non é unha etiqueta de xente válida

en: Not a valid profile URL (incorrect services).
ga: Non é un enderezo de perfil válido (servizos incorrectos).

en: Not a valid profile URL (no XRDS defined).
ga: Non é un enderezo de perfil válido (non está definido ningún XRDS).

en: Not a valid profile URL (no YADIS document or no or invalid XRDS defined).
ga: Non é un enderezo de perfil válido (non ten documento YADIS).

en: Not a valid profile URL (no YADIS document).
ga: Non é un enderezo de perfil válido (non ten documento YADIS).

en: Not an image or corrupt file.
ga: Non é unha imaxe ou está corrupta.

en: Not authorized.
ga: Non está autorizado.

en: Not expecting this response!
ga: ¡Non esperaba esa resposta!

en: Not found
ga: Non atopado

en: Not found.
ga: Non atopado

en: Not logged in
ga: Non estás logueado.

en: Not logged in.
ga: Non está logueado.

en: Not subscribed!.
ga: Non está suscrito!

en: Note
ga: Chíos

en: Notice
ga: Chíos

en: Notice Search
ga: Procura de Chíos

en: Notice deleted.
ga: Chío publicado

en: Notice feed for %s
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s (Atom)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s (RSS 1.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s (RSS 2.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s group
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s group (Atom)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s group (RSS 1.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s group (RSS 2.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for %s tagged %s (RSS 1.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for tag %s (Atom)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for tag %s (RSS 1.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice feed for tag %s (RSS 2.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Notice has no profile
ga: O chío non ten perfil

en: Notice marked as fave.
ga: Chío marcado coma favorito.

en: Notice posted
ga: Chío publicado

en: Notice too long - maximum is %d characters, you sent %d
ga: Mensaxe demasiado longa - o máximo é 140 caracteres, ti enviaches %d

en: Notice without matching profile
ga: Chío sen perfil coincidente

en: Notices
ga: Chíos

en: Notices tagged with %s
ga: Chíos tagueados con %s

en: Notices tagged with %s, page %d
ga: Chíos tagueados con %s

en: Notification off.
ga: Notificación desactivada.

en: Notification on.
ga: Notificación habilitada.

en: Nudge
ga: Toque enviado

en: Nudge sent
ga: Toque enviado

en: Nudge sent to %s
ga: Toque enviado

en: Nudge sent!
ga: Toque enviado!

en: Nudge this user
ga: Toque enviado

en: Old password
ga: Contrasinal antiga

en: Only logged-in users can send direct messages.
ga: Erro ó enviar a mensaxe directa.

en: Only the sender and recipient
ga: Só o emisor e destinatario poden ler esta mensaxe.

en: Only the sender and recipient may read this message.
ga: Só o emisor e destinatario poden ler esta mensaxe.

en: Only the user can read their own mailboxes.
ga: Só o usuario pode ler os seus propios buzóns.

en: OpenID Account Setup
ga: Configuración de conta OpenID

en: OpenID Auto-Submit
ga: Auto-Envío de OpenID

en: OpenID Login
ga: Acceso OpenID

en: OpenID URL
ga: Enderezo OpenID

en: OpenID authentication cancelled.
ga: Autenticación OpenID cancelada.

en: OpenID authentication failed: %s
ga: A autenticación OpenID fallou: %s

en: OpenID failure: %s
ga: Fallou o OpenID: %s

en: OpenID login
ga: Acceso OpenID

en: OpenID removed.
ga: OpenID eliminado.

en: OpenID settings
ga: Configuracións de OpenID

en: Optionally add a personal message to the invitation.
ga: Opcionalmente engadir unha mensaxe persoal á invitación.

en: Options saved.
ga: Configuracións gardadas.

en: Other
ga: Outros

en: Other Settings
ga: Outros axustes

en: Other options
ga: Outras opcions

en: Outbox
ga: Band. Saída

en: Outbox for %s
ga: Band. Saída para %s

en: Outbox for %s - page %d
ga: Band. Saída para %s - páxina %d

en: Page notice
ga: Novo chío

en: Partial upload.
ga: Carga parcial.

en: Password
ga: Contrasinal

en: Password and confirmation do not match.
ga: A contrasinal e a súa confirmación non coinciden.

en: Password change
ga: Contrasinal gardada.

en: Password must be 6 chars or more.
ga: A contrasinal debe ter 6 caracteres ou máis.

en: Password must be 6 or more characters.
ga: A contrasinal debe ter 6 caracteres ou máis.

en: Password recover
ga: Petición de recuperación de contrasinal

en: Password recovery requested
ga: Petición de recuperación de contrasinal

en: Password saved.
ga: Contrasinal gardada.

en: Passwords don't match.
ga: As contrasinais non coinciden

en: People
ga: Xente

en: People %s subscribes to
ga: Suscrición remota

en: People Search
ga: Procurar xente

en: People search
ga: Procurar xente.

en: People subscribed to %s
ga: Suscrito a %s

en: Personal
ga: Persoal

en: Personal message
ga: Mensaxe persoal

en: Phone number, no punctuation or spaces,
ga: Número de teléfono, sen puntuacións ou espazos, co código de área

en: Phone number, no punctuation or spaces, with area code
ga: Número de teléfono, sen puntuacións ou espazos, co código de área

en: Please check these details to make sure
ga: Comproba estes datos para asegurarte

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user's notices. If you didn't just ask to subscribe to someone's notices, click "Reject".
ga: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user's notices. If you didn't just ask to subscribe to someone's notices, click "Cancel".

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user’s notices. If you didn’t just ask to subscribe to someone’s notices, click “Reject”.
ga: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user's notices. If you didn't just ask to subscribe to someone's notices, click "Cancel".

en: Popular notices
ga: Chíos populares

en: Popular notices, page %d
ga: Chíos populares

en: Post to
ga: Chíos dende SMS

en: Preferences
ga: Preferencias

en: Preferences saved.
ga: Preferencias gardadas.

en: Preferred language
ga: Linguaxe preferida

en: Prefix
ga: Perfil

en: Privacy
ga: Privacidade

en: Problem saving notice.
ga: Aconteceu un erro ó gardar o chío.

en: Problem saving notice. Too long.
ga: Aconteceu un erro ó gardar o chío.

en: Problem saving notice. Unknown user.
ga: Aconteceu un erro ó gardar o chío. Usuario descoñecido.

en: Profile
ga: Perfil

en: Profile URL
ga: Enderezo de perfil

en: Profile design
ga: Configuración de perfil

en: Profile information
ga: Perfil descoñecido

en: Profile settings
ga: Configuración de perfil

en: Profile unknown
ga: Perfil descoñecido

en: Provider
ga: Perfil

en: Public
ga: Público

en: Public Stream Feed
ga: Sindicación do Fio Público

en: Public Stream Feed (Atom)
ga: Sindicación do Fio Público

en: Public Stream Feed (RSS 1.0)
ga: Sindicación do Fio Público

en: Public Stream Feed (RSS 2.0)
ga: Sindicación do Fio Público

en: Public tag cloud
ga: Sindicación do Fio Público

en: Public timeline
ga: Liña de tempo pública

en: Public timeline, page %d
ga: Liña de tempo pública

en: Publish a MicroID for my Jabber/GTalk address.
ga: Publicar unha MicroID dende a miña dirección de Jabber/GTalk.

en: Publish a MicroID for my email address.
ga: Publicar unha MicroID dende a miña dirección de correo.

en: Published
ga: Público

en: Recent Tags
ga: Tags Recentes

en: Recent tags
ga: Etiquetas recentes

en: Recipient user not found.
ga: Usuario destinatario non atopado.

en: Recover
ga: Recuperar

en: Recover password
ga: Recuperar contrasinal

en: Recovery code for unknown user.
ga: Código de recuperación para usuario descoñecido.

en: Register
ga: Rexistrar

en: Registration not allowed.
ga: Non se permite o rexistro neste intre.

en: Registration successful
ga: Xa estas rexistrado!!

en: Reject
ga: Rexeitar

en: Reject this subscription
ga: Subscrición de autorización.

en: Remember me
ga: Lembrarme

en: Remote profile with no matching profile
ga: Non hai ningún perfil que coincida co perfil remoto

en: Remote service uses unknown version of OMB protocol.
ga: Versión de protocolo OMB descoñecida.

en: Remote subscribe
ga: Suscrición remota

en: Remove
ga: Eliminar

en: Remove OpenID
ga: Eliminar OpenID

en: Removing your only OpenID
ga: Eliminar OpenID

en: Removing your only OpenID would make it impossible to log in!
ga: Eliminando o teu enderezo OpenID serache imposíbel acceder!

en: Removing your only OpenID would make it impossible to log in! If you need to remove it, add another OpenID first.
ga: Eliminando o teu enderezo OpenID vaiche ser imposible acceder! Se queres eliminalo, primeiro engade outro enderezo OpenID.

en: Replies
ga: Respostas

en: Replies feed for %s (Atom)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Replies feed for %s (RSS 1.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Replies feed for %s (RSS 2.0)
ga: Fonte de chíos para %s

en: Replies to %1$s on %2$s!
ga: Mensaxe de %1$s en %2$s

en: Replies to %s, page %d
ga: Replies to %s

en: Reply
ga: contestar

en: Reply to %s sent
ga: Non se pode eliminar este chíos.

en: Reply to this notice
ga: Non se pode eliminar este chíos.

en: Reset
ga: Restaurar

en: Reset password
ga: Restaurar contrasinal

en: SMS Phone number
ga: Número de Teléfono do SMS

en: SMS Settings
ga: Configuracións de SMS

en: SMS confirmation
ga: Confirmación de SMS

en: SMS is not available.
ga: Esta páxina non está dispoñíbel no tipo de medio que aceptas

en: Same as password above
ga: Igual que a contrasinal de enriba

en: Same as password above. Required.
ga: A mesma contrasinal que arriba. Requerido.

en: Save
ga: Gardar

en: Search
ga: Buscar

en: Search Stream Feed
ga: Procura no Fío

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description.
ga: Procurar xente en %%site.name%% polo seu nome, localización, ou intereses.

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
ga: Procurar xente en %%site.name%% pola seu nome, localización, ou intereses. Separa os termos por espazos; deben ter 3 caracteres ou máis.

en: Search for notices on %%site.name%% by their contents. Separate search terms by spaces; they must be 3 characters or more.
ga: Procurar chíos en %%site.name%% polos seus contidos. Separa os termos de procura por espazos, deben ter 3 caracteres ou máis.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests.
ga: Procurar xente en %%site.name%% polo seu nome, localización, ou intereses.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
ga: Procurar xente en %%site.name%% pola seu nome, localización, ou intereses. Separa os termos por espazos; deben ter 3 caracteres ou máis.

en: Search help
ga: Buscar

en: Search results for "%s" on %s
ga: Buscar "%s" na Liña de tempo

en: Search site
ga: Buscar

en: Secondary site navigation
ga: Navegación de subscricións

en: Select a carrier
ga: Selecciona unha operadora

en: Select tag to filter
ga: Selecciona unha operadora

en: Send
ga: Enviar

en: Send "@" replies to Facebook.
ga: Enviar respostas "@" locais a Twitter.

en: Send a direct message to this user
ga: Non podes enviar mensaxes a este usurio.

en: Send a direct notice
ga: Eliminar chío

en: Send a message
ga: Enviar unha mensaxe

en: Send a notice
ga: Dar un toque

en: Send a nudge to this user
ga: Non podes enviar mensaxes a este usurio.

en: Send email to this address to post new notices.
ga: Enviar un correo a esta dirección para enviar novos chíos.

en: Send local "@" replies to Twitter.
ga: Enviar respostas "@" locais a Twitter.

en: Send me email when someone
ga: Enviarme un email cando alguén me envíe unha mensaxe privada.

en: Send me email when someone adds my notice as a favorite.
ga: Enviar un correo cando alguen enganda un chío meu coma favorito.

en: Send me email when someone sends me a private message.
ga: Enviarme un email cando alguén me envíe unha mensaxe privada.

en: Send me email when someone sends me an "@-reply".
ga: Enviarme un email cando alguén me envíe unha mensaxe privada.

en: Send me notices of new subscriptions through email.
ga: Envíame chios de novas suscricións por email.

en: Send me notices through Jabber/GTalk.
ga: Enviarme advertencias a través de Jabber/GTalk.

en: Send me notices through SMS;
ga: Enviarme advertencias a través de Jabber/GTalk.

en: Send me notices through SMS; I understand I may incur exorbitant charges from my carrier.
ga: Enviarme chíos mediante SMS, entendo que a miña operadora poida cobrarme grandes facturas.

en: Send me replies through Jabber/GTalk
ga: Enviarme advertencias a través de Jabber/GTalk.

en: Send me replies through Jabber/GTalk from people I'm not subscribed to.
ga: Envíame respostas a través de Jabber/GTalk da xente á que non estou suscrito.

en: Service
ga: Servizo

en: Settings
ga: Configuración

en: Settings saved.
ga: Configuracións gardadas.

en: Showing most popular tags from the last week
ga: Amoa os tags máis populares dende a semana pasada

en: Sidebar
ga: Buscar

en: Sign up for a new account
ga: Crear nova conta

en: Site content license
ga: Atopar no contido dos chíos

en: Site notice
ga: Novo chío

en: Someone else already has this OpenID.
ga: Alguen máis ten ese enderezo OpenID.

en: Something weird happened.
ga: Algo gordo aconteceu.

en: Sorry, invalid invitation code.
ga: Acounteceu un erro co código de confirmación.

en: Sorry, no incoming email allowed.
ga: Aivá, non se permiten correos entrantes.

en: Sorry, only invited people can register.
ga: Desculpa, só se pode rexistrar a xente con invitación.

en: Sorry, that is not your incoming email address.
ga: Ise é un enderezo IM incorrecto.

en: Sorry, this command is not yet implemented.
ga: Desculpa, este comando todavía non está implementado.

en: Source
ga: Fonte

en: Specify the name of the user to subscribe to
ga: Especifica o nome do usuario ó que queres suscribirte

en: Specify the name of the user to unsubscribe from
ga: Especifica o nome de usuario ó que queres deixar de seguir

en: Statistics
ga: Estatísticas

en: Status deleted.
ga: Avatar actualizado.

en: Stored OpenID not found.
ga: OpenID almacenado non atopado

en: Subscribe
ga: Subscribir

en: Subscribe to a remote user
ga: Suscrito a %s

en: Subscribe to my Twitter friends here.
ga: Suscribirse ós meus amigos de Twitter aquí.

en: Subscribe to this user
ga: Suscrito a %s

en: Subscribed
ga: Suscrito

en: Subscribed to %s
ga: Suscrito a %s

en: Subscribers
ga: Subscritores

en: Subscription authorized
ga: Subscrición autorizada

en: Subscription rejected
ga: Subscrición rexeitada

en: Subscriptions
ga: Subscricións

en: Subscriptions: %1$s
ga: Subscricións: %1$s.

en: Subscriptions: %1$s
    Subscribers: %2$s
    Notices: %3$s
ga: Suscripcións: %1$s
    Suscriptores: %2$s
    Chíos: %3$s

en: Sync preferences
ga: Preferencias

en: Sync preferences saved.
ga: Preferencias gardadas.

en: System error uploading file.
ga: Aconteceu un erro no sistema namentras se estaba cargando o ficheiro.

en: Tag
ga: Etiqueta

en: Tag %s
ga: Tags

en: Tag user
ga: Tags

en: Tags for this user (letters, numbers, -, ., and _), comma- or space- separated
ga: Etiquetas para este usuario (letras, numeros, -, ., e _), separados por coma ou espazo

en: Tags for yourself (letters, numbers, -, ., and _), comma- or space- separated
ga: Etiquetas para o teu usuario (letras, números, -, ., e _), separados por coma ou espazo

en: Tags in %s's notices
ga: O usuario non ten último chio.

en: Target user not specified.
ga: Non se especificou ningún destinatario

en: Text
ga: Texto

en: Text search
ga: Procura de texto

en: That OpenID does not belong to you.
ga: Ese OpenID non che pertence.

en: That address has already been confirmed.
ga: Esa dirección xa foi confirmada.

en: That confirmation code is not for you!
ga: ¡Ese código de confirmación non é para ti!

en: That email address already belongs
ga: Este enderezo de correo xa pertence a outro usuario.

en: That email address already belongs to another user.
ga: Este enderezo de correo xa pertence a outro usuario.

en: That file is too big.
ga: Ese arquivo é demasiado grande.

en: That file is too big. The maximum file size is %s.
ga: Podes actualizar a túa información do perfil persoal aquí

en: That is already your Jabber ID.
ga: Xa é a túa conta de Jabber.

en: That is already your email address.
ga: Xa é o teu enderezo de correo.

en: That is already your phone number.
ga: Xa é o teu número de teléfono.

en: That is not your Jabber ID.
ga: Esa non é a túa conta Jabber.

en: That is not your Twitter account.
ga: Esa non é a túa conta de Twitter.

en: That is not your email address.
ga: Esa non é a túa dirección de correo.

en: That is not your phone number.
ga: Ese non é o teu número de teléfono.

en: That is the wrong IM address.
ga: Esa é unha enderezo IM incorrecto.

en: That is the wrong confirmation number.
ga: Ese é un número de confirmación incorrecto.

en: That phone number already belongs to another user.
ga: O número de teléfono xa pertence a outro usuario.

en: That status is not a favorite!
ga: Este chío non é un favorito!

en: That user has blocked you from subscribing.
ga: Este usuario non che permite suscribirte a el.

en: That's a local profile! Login to subscribe.
ga: Este é un perfil local! Rexístrate para suscribirte.

en: That's too long.
ga: Ese arquivo é demasiado grande.

en: That's too long. Max message size is %d chars.
ga: Iso é demasiado longo. O tamaño máximo para unha mensaxe é de 140 caracteres.

en: That's too long. Max message size is 140 chars.
ga: Iso é demasiado longo. O tamaño máximo para unha mensaxe é de 140 caracteres.

en: That's too long. Max notice size is %d chars.
ga: Iso é demasiado longo. O tamaño máximo para un chío é de 140 caracteres.

en: That's too long. Max notice size is 140 chars.
ga: Iso é demasiado longo. O tamaño máximo para un chío é de 140 caracteres.

en: That's too long. Max notice size is 255 chars.
ga: Iso é demasiado longo. O tamaño máximo para un chío é de 255 caracteres.

en: That’s a local profile! Login to subscribe.
ga: Este é un perfil local! Rexístrate para suscribirte.

en: The address "%s" has been
ga: Enderezo eliminado.

en: The address "%s" has been confirmed for your account.
ga: A dirección "%s" xa foi confirmada para a túa conta.

en: The address was removed.
ga: Enderezo eliminado.

en: The most popular notices on the site right now.
ga: Amoa os tags máis populares dende a semana pasada

en: The subscription has been authorized, but no
ga: A suscrición foi autorizada, pero non

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site's instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
ga: A subscrición foi autorizada, pero ningunha URL de retorno foi proporcionada. Comproba coas instruccións do sitio para máis detalles en como autorizar subscricións. O teu token de subscrición é:

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
ga: A subscrición foi autorizada, pero ningunha URL de retorno foi proporcionada. Comproba coas instruccións do sitio para máis detalles en como autorizar subscricións. O teu token de subscrición é:

en: The subscription has been rejected, but no
ga: A suscrición foi rexeitada, pero non

en: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to fully reject the subscription.
ga: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site's instructions for details on how to fully reject the subscription.

en: There was a problem saving your sync preferences!
ga: Houbo un problema co teu token de sesión. Tentao de novo, anda...

en: There was a problem with your session token.
ga: Houbo un problema co teu token de sesión. Tentao de novo, anda...

en: There was a problem with your session token.
ga: Houbo un problema co teu token de sesión. Tentao de novo, anda...

en: There was a problem with your session token.  Try again, please.
ga: Houbo un problema co teu token de sesión. Tentao de novo, anda...

en: There was a problem with your session token. Try again, please.
ga: Houbo un problema co teu token de sesión. Tentao de novo, anda...

en: These are the people who
ga: Esa é a xente que escoita os chíos de %s.

en: These are the people who listen to
ga: Esa é a xente que escoita os chíos de %s.

en: These are the people who listen to %s's notices.
ga: Esa é a xente que escoita os chíos de %s.

en: These are the people who listen to your notices.
ga: Esa é a xente que escoita os teus chíos.

en: These are the people whose
ga: Esa é a xente que escoita os chíos de %s.

en: These are the people whose notices
ga: Esta é a xente á que lle estas a escoitar os chíos %s.

en: These are the people whose notices %s listens to.
ga: Esta é a xente á que lle estas a escoitar os chíos %s.

en: These are the people whose notices you listen to.
ga: Esa é a xente á que lle estas a escoitar os seus chíos

en: These are users who have tagged themselves "%s"
ga: Estes son usuarios que se etiquetaron a sí mesmos como "%s" para mostrar intereses comuns, características, aficións ou traballos.

en: These people are already users and you were automatically subscribed to them:
ga: Esta xente xa é usuario e ti foches suscrito automaticamente a eles:

en: This confirmation code is too old.
ga: Ese código de confirmación é demasiado antigo.

en: This confirmation code is too old. Please start again.
ga: Ese código de confirmación é demasiado antigo. Comeza de novo.

en: This form should automatically submit itself.
ga: Este formulario debería enviarse automáticamente él mesmo.

en: This form should automatically submit itself. If not, click the submit button to go to your OpenID provider.
ga: Este formulario debería enviarse automáticamente. Se non é así, fai clic no botón de enviar para ir ó teu proveedro OpenID.

en: This is %%site.name%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool.
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: This is %%site.name%%, a [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) service based on the Free Software [StatusNet](http://status.net/) tool. [Join now](%%action.register%%) to share notices about yourself with friends, family, and colleagues! ([Read more](%%doc.help%%))
ga: Esto é %%site.name%%, un servizo de [micro-blogging](http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-blogging) basado na ferramenta de código aberto [StatusNet](http://status.net/). [Únete agora](%%action.register%%) para compartir chíos cos teus amigos, colegas e familia! ([Ler mais](%%doc.help%%))

en: This is the first time you've logged into %s so we must connect your OpenID to a local account. You can either create a new account, or connect with your existing account, if you have one.
ga: Esta é a primeria vez que accedes a %s polo que debes conectar o teu enderezo OpenID á conta local. Podes ademáis crear unha nova conta, ou conectarte cunha existente, se xa tes unha.

en: This is your inbox, which lists your incoming private messages.
ga: Esta é a túa bandexa de entrada, aquí móstranse as túas mensaxes privadas.

en: This is your outbox, which lists private messages you have sent.
ga: Esta é a túa band. saída, que mostra as mensaxes privadas que enviaches.

en: This method requires a POST or DELETE.
ga: Este método require un POST ou DELETE.

en: This method requires a POST.
ga: Este método require un POST.

en: This notice is already a favorite!
ga: Este chío xa é un favorito!

en: This notice is not a favorite!
ga: Este chío non é un favorito!

en: This page is not available in a
ga: Esta páxina non está dispoñíbel no tipo de medio que aceptas

en: This page is not available in a media type you accept
ga: Esta páxina non está dispoñíbel no tipo de medio que aceptas

en: This status is already a favorite!
ga: Este chío xa é un favorito!

en: This user doesn't allow nudges or hasn't confirmed or set his email yet.
ga: Este usuario non permite toques, ou non confirmou ainda o seu correo electrónico.

en: Timezone
ga: Fuso Horario

en: Timezone not selected.
ga: Fuso Horario non seleccionado

en: To
ga: A

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%),
ga: Para suscribirse, podes [loguearte](%%action.login%%),

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%), or [register](%%action.register%%) a new  account. If you already have an account  on a [compatible microblogging site](%%doc.openmublog%%),  enter your profile URL below.
ga: Para subscribirse, podes [acceder](%%action.login%%), ou [rexistrar](%%action.register%%) unha nova conta. Se xa tes unha conta nun  [sitio de microblogaxe compatíbel](%%doc.openmublog%%),  insire a dirección do perfil abaixo.

en: To use the %s Facebook Application you need to login with your username and password. Don't have a username yet?
ga: Se xa tes unha conta, accede co teu usuario e contrasinal para conectar co teu OpenID.

en: Too many duplicate messages too quickly; take a breather and post again in a few minutes.
ga: Demasiados chíos en pouco tempo; tomate un respiro e envíao de novo dentro duns minutos.

en: Too many notices too fast; take a breather and post again in a few minutes.
ga: Demasiados chíos en pouco tempo; tomate un respiro e envíao de novo dentro duns minutos.

en: Twitter Account
ga: Conta de Twitter

en: Twitter Friends
ga: Amigos de Twitter

en: Twitter Password
ga: Contrasinal de Twitter

en: Twitter Username
ga: Nome de usuario en Twitter

en: Twitter account removed.
ga: Conta de Twitter

en: Twitter integration options
ga: Opcións de integración de Twitter

en: Twitter password
ga: Contrasinal de Twitter

en: Twitter preferences saved.
ga: Preferencias de Twitter gardadas.

en: Twitter settings
ga: Configuracións de Twitter

en: Twitter settings saved.
ga: Configuracións de Twitter gardadas.

en: Twitter user name
ga: Nome de usuario en Twitter

en: Two user ids or screen_names must be supplied.
ga: Dous identificadores de usuario ou nomes_en_pantalla deben ser proporcionados.

en: URL Auto-shortening
ga: Auto-acortado de URL

en: URL of the homepage or blog of the group or topic
ga: Enderezo da túa páxina persoal, blogue, ou perfil noutro sitio

en: URL of your homepage, blog,
ga: Enderezo da túa páxina persoal, blogue, ou perfil noutro sitio

en: URL of your homepage, blog, or profile on another site
ga: Enderezo da túa páxina persoal, blogue, ou perfil noutro sitio

en: URL of your profile on another compatible microblogging service
ga: Enderezo do teu perfil en outro servizo de microblogaxe compatíbel

en: URL shortening service is too long (max 50 chars).
ga: Sistema de acortamento de URLs demasiado longo (max 50 car.).

en: Unable to retrieve account information
ga: Non se puido recoller información da túa conta  "%s" en Twitter.

en: Unable to retrieve account information For "%s" from Twitter.
ga: Non se puido recoller información da túa conta  "%s" en Twitter.

en: Unable to retrieve account information for "%s" from Twitter.
ga: Non se puido recoller información da túa conta  "%s" en Twitter.

en: Unable to save your Twitter settings!
ga: Non se puideron gardar os teus axustes de Twitter!

en: Unable to save your design settings!
ga: Non se puideron gardar os teus axustes de Twitter!

en: Unblock
ga: Desbloquear

en: Unblock this user
ga: Bloquear usuario

en: Unblock user failed.
ga: Desbloqueo de usuario fallido.

en: Unblock user from group
ga: Desbloqueo de usuario fallido.

en: Unexpected form submission.
ga: Envio de formulario non esperada.

en: Unexpected password reset.
ga: Restauración de contrasinal non esperada.

en: Unknown action
ga: Acción descoñecida

en: Unknown file type
ga: tipo de ficheiro non soportado

en: Unknown version of OMB protocol.
ga: Versión de protocolo OMB descoñecida.

en: Unless otherwise specified, contents of this site are copyright by the contributors and available under the
ga: Aínda que especifiques outro, os contidos de este sitio teñen copyright polos contribuidores e está dispoñible baixo

en: Unrecognized address type %s
ga: Tipo de enderezo %s non recoñecido

en: Unsubscribe
ga: Eliminar subscrición

en: Unsubscribe from this user
ga: Desuscribir de %s

en: Unsubscribed
ga: De-suscribido

en: Unsubscribed from %s
ga: Desuscribir de %s

en: Unsupported OMB version
ga: Versión OMB non soportada

en: Unsupported format.
ga: Formato de ficheiro de imaxe non soportado.

en: Unsupported image file format.
ga: Formato de ficheiro de imaxe non soportado.

en: Updates by SMS
ga: Chíos dende SMS

en: Updates by instant messenger (IM)
ga: Chíos dende mensaxería instantánea (IM)

en: Updates favored by %1$s on %2$s!
ga: Actualizacións dende %1$s en %2$s!

en: Updates from %1$s and friends on %2$s!
ga: Actualizacións dende %1$s e amigos en %2$s!

en: Updates from %1$s on %2$s!
ga: Actualizacións dende %1$s en %2$s!

en: Updates from members of %1$s on %2$s!
ga: Actualizacións dende %1$s en %2$s!

en: Updates matching search term "%1$s" on %2$s!
ga: Tódalas actualizacións que coinciden co termo de procura "%s"

en: Updates tagged with %1$s on %2$s!
ga: Actualizacións dende %1$s en %2$s!

en: Updates with "%s"
ga: Actualizacións dende %1$s en %2$s!

en: Upload
ga: Subir

en: Upload a new "avatar" (user image) here. You can't edit the picture after you upload it, so make sure it's more or less square. It must be under the site license, also. Use a picture that belongs to you and that you want to share.
ga: Sube un novo "avatar" (imaxe de usuario) dende aquí. Non podes editar a imaxe despois de subila, polo que asegurate de que é máis ou menos cadrado. Debe estar baixo a licenza do sistio. Emprega unha imaxe que che pertenza e que queiras compartir.

en: Upload a new profile image
ga: Subir unha nova imaxe de usuario

en: Upload an avatar
ga: Acounteceu un fallo ó actualizar o avatar.

en: Upload file
ga: Subir

en: Use this form to add tags to your subscribers or subscriptions.
ga: Usa este formulario para engadir etiquetas aos teus seguidores ou aos que sigues.

en: Use this form to invite your friends and colleagues to use this service.
ga: Emprega este formulario para invitar ós teus amigos e colegas a empregar este servizo.

en: Used only for updates, announcements,
ga: Empregado só para actualizacións, novidades, e recuperación de contrasinais

en: Used only for updates, announcements, and password recovery
ga: Empregado só para actualizacións, novidades, e recuperación de contrasinais

en: User
ga: Usuario

en: User ID
ga: Usuario

en: User actions
ga: Outras opcions

en: User being listened to does not exist.
ga: O usuario  que está sendo escoitado non existe.

en: User being listened to doesn't exist.
ga: O usuario  que está sendo escoitado non existe.

en: User groups
ga: Usuarios

en: User has blocked you.
ga: O usuario bloqueoute.

en: User has no last notice
ga: O usuario non ten último chio.

en: User has no profile.
ga: O usuario non ten perfil.

en: User is already blocked from group.
ga: O usuario bloqueoute.

en: User is not a member of group.
ga: %1s non é unha orixe fiable.

en: User is not blocked from group.
ga: O usuario bloqueoute.

en: User nickname
ga: Alcume de usuario

en: User not found.
ga: Usuario non atopado.

en: User profile
ga: O usuario non ten perfil.

en: User without matching profile
ga: Usuario sen un perfil que coincida.

en: User without matching profile in system.
ga: Usuario sen perfil coincidente no sistema.

en: Username must have only numbers, upper- and lowercase letters, and underscore (_). 15 chars max.
ga: O nome de usuario debe ter só letras, minúsculas e maiúsculas, e números, e sen espazos.

en: Users self-tagged with %s - page %d
ga: Usuarios auto-etiquetados como %s - páxina %d

en: View profile designs
ga: Configuración de perfil

en: Welcome to %1$s, @%2$s!
ga: Mensaxe de %1$s en %2$s

en: What timezone are you normally in?
ga: En que fuso horario estas normalmente?

en: What's up, %s?
ga: ¿Que pasa, %s?

en: Where you are, like "City,
ga: ¿Onde estas, coma "Cidade, Provincia, País"

en: Where you are, like "City, State (or Region), Country"
ga: ¿Onde estas, coma "Cidade, Provincia, País"

en: With this form you can create  a new account. You can then post notices and link up to friends and colleagues.
ga: Neste formulario podes crear unha conta de usuario. Logo poderás publicar chíos, e suscribirte a amigos. (Tes unha conta [OpenID](http://openid.net/)? Proba o noso [Rexistro OpenID](%%action.openidlogin%%)!)

en: With this form you can create  a new account. You can then post notices and link up to friends and colleagues. (Have an [OpenID](http://openid.net/)? Try our [OpenID registration](%%action.openidlogin%%)!)
ga: Neste formulario podes crear unha conta de usuario. Logo poderás publicar chíos, e suscribirte a amigos. (Tes unha conta [OpenID](http://openid.net/)? Proba o noso [Rexistro OpenID](%%action.openidlogin%%)!)

en: Wrong image type for '%s'
ga: Tipo de imaxe incorrecto para '%s'

en: Wrong image type for avatar URL ‘%s’.
ga: Tipo de imaxe incorrecto para '%s'

en: Wrong size image at '%s'
ga: Tamaño de imaxe incorrecto en '%s'

en: Yes
ga: Si

en: You already have this OpenID!
ga: ¡Xa tes esa OpenID!

en: You and friends
ga: %s e amigos

en: You are about to permanently delete a notice.
ga: Vas a eliminar permanentemente este chío. Unha vez feito, xa non hai volta atrás... Quedas avisado!

en: You are about to permanently delete a notice.  Once this is done, it cannot be undone.
ga: Vas a eliminar permanentemente este chío. Unha vez feito, xa non hai volta atrás... Quedas avisado!

en: You are about to permanently delete a notice. Once this is done, it cannot be undone.
ga: Vas a eliminar permanentemente este chío. Unha vez feito, xa non hai volta atrás... Quedas avisado!

en: You are already a member of that group
ga: Xa estas suscrito a estes usuarios:

en: You are already a member of that group.
ga: Xa estas suscrito a estes usuarios:

en: You are already logged in!
ga: ¡Xa estás logueado!

en: You are already subscribed to these users:
ga: Xa estas suscrito a estes usuarios:

en: You are banned from posting notices on this site.
ga: Tes restrinxido o envio de chíos neste sitio.

en: You are not a member of that group.
ga: Non estás suscrito a ese perfil

en: You are not a member of this group.
ga: Non estás suscrito a ese perfil

en: You are not authorized.
ga: Non está autorizado.

en: You are not friends with the specified user.
ga: No tes amigos con un usuario específico.

en: You are not subscribed to that profile.
ga: Non estás suscrito a ese perfil

en: You can change your password here. Choose a good one!
ga: Podes cambiar a túa contrasinal aquí. ¡Escolle unha boa!

en: You can create a new account to start posting notices.
ga: Podes crear unha nova conta para comezar a escribir chíos.

en: You can only tag people you are subscribed to or who are subscribed to you.
ga: Só podes etiquetar xente á que estás suscrito ou aos que están suscritos a ti.

en: You can receive SMS messages through email from %%site.name%%.
ga: Podes recibir mensaxes SMS a través do email dende %%site.name%%.

en: You can remove an OpenID from your account
ga: Podes eliminar un identificador OpenID da túa conta

en: You can remove an OpenID from your account by clicking the button marked "Remove".
ga: Podes eliminar unha OpenID da túa conta facendo clic no botón marcado "Eliminar".

en: You can send and receive notices through
ga: Non podes enviar mensaxes a este usurio.

en: You can send and receive notices through Jabber/GTalk [instant messages](%%doc.im%%). Configure your address and settings below.
ga: Podes enviar e recibir chíos a través de Jabber/GTalk [mensaxes instantáneos](%%doc.im%%). Configura a túa conta e configuracións abaixo.

en: You can update your personal profile info here
ga: Podes actualizar a túa información do perfil persoal aquí

en: You can update your personal profile info here so people know more about you.
ga: Podes actualizar a túa información do perfil persoal aquí para que a xente che poida coñecer mellor.

en: You can upload your personal avatar.
ga: Podes actualizar a túa información do perfil persoal aquí

en: You can upload your personal avatar. The maximum file size is %s.
ga: Podes actualizar a túa información do perfil persoal aquí

en: You can use the local subscription!
ga: ¡Podes empregar a túa subscrición local!

en: You can't register if you don't
ga: Non podes rexistrarte se non estas de acordo coa licenza.

en: You can't register if you don't agree to the license.
ga: Non podes rexistrarte se non estas de acordo coa licenza.

en: You can't send a message to this user.
ga: Non podes enviar mensaxes a este usurio.

en: You did not send us that profile
ga: Non nos enviaches ese perfil

en: You have a new posting address on %1$s.
ga: Tes novas direccións de posteo en %1$s.

en: You have a new posting address on %1$s.
    
    Send email to %2$s to post new messages.
    
    More email instructions at %3$s.
    
    Faithfully yours,
    %4$s
ga: Tes unha nova dirección de envio de mensaxes en %1$s.
    
    Envia unha mensaxe a %2$s para enviar novas mensaxes.
    
    Hai máis instruccións de envio en %3$s.
    
    Sempre teu...,
    %4$s

en: You have already blocked this user.
ga: Xa bloqueaches a este usuario.

en: You have been invited to %s
ga: %s douche un toque

en: You may not delete another user's status.
ga: Non deberías eliminar o estado de outro usuario

en: You may not leave a group while you are its administrator.
ga: Non deberías eliminar o estado de outro usuario

en: You must be an admin to edit the group
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You must be logged in to create a group.
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You must be logged in to edit a group.
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You must be logged in to invite other users to use %s
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You must be logged in to join a group.
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You must be logged in to leave a group.
ga: Debes estar logueado para invitar a outros usuarios a empregar %s

en: You will be notified when your invitees accept the invitation and register on the site. Thanks for growing the community!
ga: Notificaráseche cando os teus invitados acepten unha invitación e se rexistren neste sitio. Grazas por facer crecer o gremio lareteiro!

en: You've been identified. Enter a
ga: Foches identificado. Insire unha

en: You've been identified. Enter a  new password below.
ga: Foiches identificado. Insire unha nova contrasinal abaixo.

en: You've been identified. Enter a new password below.
ga: Foiches identificado. Insire unha nova contrasinal abaixo.

en: You've been nudged by %s
ga: %s douche un toque

en: Your OpenID URL
ga: O teu enderezo OpenID

en: Your incoming messages
ga: As túas mensaxes entrantes

en: Your nickname on this server,
ga: O teu alcume neste servidor,

en: Your nickname on this server, or your registered email address.
ga: O teu alcume neste servidor, ou o teu enderezo rexistrado.

en: Your profile
ga: Non existe o perfil.

en: Your sent messages
ga: As túas mensaxes enviadas

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites
ga: [OpenID](%%doc.openid%%) permiteche acceder en moitos sitios

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites  with the same user account.  Manage your associated OpenIDs from here.
ga: [OpenID](%%doc.openid%%) permiteche acceder en moitos sitios coa mesma conta. Xestina os teus OpenIDs asociados dende aquí.

en: [OpenID](%%doc.openid%%) lets you log into many sites with the same user account. Manage your associated OpenIDs from here.
ga: [OpenID](%%doc.openid%%) permiteche acceder en moitos sitios coa mesma conta. Xestina os teus OpenIDs asociados dende aquí.

en: a few seconds ago
ga: fai uns segundos

en: about %d days ago
ga: fai %d días

en: about %d hours ago
ga: fai %d horas

en: about %d minutes ago
ga: fai %d minutos

en: about %d months ago
ga: fai %d meses

en: about a day ago
ga: fai un día

en: about a minute ago
ga: fai un minuto

en: about a month ago
ga: fai un mes

en: about a year ago
ga: fai un ano

en: about an hour ago
ga: fai unha hora

en: content type
ga: Conectar

en: delete
ga: eliminar

en: description is too long (max %d chars).
ga: O teu Bio é demasiado longo (max 140 car.).

en: description is too long (max 140 chars).
ga: O teu Bio é demasiado longo (max 140 car.).

en: from
ga:  dende

en: groups on %s
ga: Outras opcions

en: in context
ga: Sen contido!

en: in reply to
ga: en contestación a...

en: in reply to...
ga: en contestación a...

en: notice id: %s
ga: Novo chío

en: reply
ga: contestar

en: same as password above
ga: igual á contrasinal de enriba

en: unsupported file type
ga: tipo de ficheiro non soportado

en: « After
ga: « Despois
